Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mychaa1482

Walentynki 2020

Polecane posty

Macie jakieś oryginalne pomysły na walentynki ?
Myślałam nad podchodami, gdzie szukasz karteczek - wskazówek i one zaprowadzą Cie do np. romantycznego filmiku zrobionego z waszych zdjęć i do tego jakieś fragmenty waszych rozmów, sms, najlepszych wspomnień itp. Co o tym myślicie? I dawajcie też swoje pomysły dla swojej drugiej połówki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo

Ja zabieram moją drugą połówkę na włoski wieczór walentynkowy do centrum wypoczynku odys, kolacja zabawa i fajne widoki na jeziorem, polecam, wyłem tam na majówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojniaczek

Seks analny, robienie loda z polykiem obowiazkowo, wylizanie mojej dupy po sraniu i nie wycieraniu no i jaj tez. To sa moje wymagania na ten dzien od mojej partnerki. Wiem wiem, nie musicie pisac, wiem ze jestem mega romantyczny. Ale to niewazne. Wazne tylko ze mam przystojny ryj i dlatego moge miec kazda i kazda spelni moje fantazje seksualne. A jak nie bedzie chciala to w kilka chwil znajde taka ktora bedzie sxczesliwa robiac to. No co... Kobiety bardzo szybko mi sie nudza wiec musze szukac innej no ale tak to jest jak ma sie takie powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×