Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OPOLE TO DZIURA ZABITA DECHAMI XD

Polecane posty

Gość gość

Taką prawda, na jednym końcu Opola psy szczekają dupami, a na drugim ptaki latają do góry nogami, bo nie ma nawet na co nasrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Santi: Pamiętam ciebie z gejowskich klubów w Łodzi i zapytam wprost, czy jesteś jednym z nas?

Wiśniewski: Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia.

Santi: No dobrze, ale pojawia się w takim razie dysonans. Z jednej strony ludzie pamiętają ciebie z klubów gejowskich, a z drugiej kojarzą z gazet z żoną, dzieckiem na ręku, inaczej mówiąc jako wzorzec heteroseksualnego mężczyzny.

Wiśniewski: Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

Santi: Mało który polski znany artysta przyznaje się otwarcie do homoseksualizmu. Jak myślisz dlaczego tak jest?

Wiśniewski: Może się czegoś obawiają? Powiem ci tak, kiedyś zapytał mnie o "to" Piotr Najsztub w pierwszym wywiadzie po Opolu lub nawet przed Opolem. Odpowiedziałem mu po prostu tak: "Miałem facetów. Było, minęło."

Antarex: Czy próbowałeś z facetem stworzyć coś trwałego?

Wiśniewski: Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem.

A teraz się wypiera, jëbaniutki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Taką prawda, na jednym końcu Opola psy szczekają dupami, a na drugim ptaki latają do góry nogami, bo nie ma nawet na co nasrać.

Ale psychiatryk na środku stoi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość gość napisał:

Ale psychiatryk na środku stoi xD

Ta, ale Kałbucowi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×