Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

olał mnie facet

Polecane posty

Gość Gość

Już drugi raz mam taki przypadek, że jak ktoś nadaje się na coś poważniejszego to mnie nie chce. Co że mną nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Do trzech razy sztuka...potem to już rutyna...🤣😇

Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacy

Podejrzewam, że wszystko z Tobą w porządku. Może tylko masz takie wrażenie, że ten facet nadaje się na poważny związek. Czasem pozory mylą. Chociaż ja się okrutnie pomyliłam i teraz jestem w separacji a wydawał się taki idealny. Pan mąż mnie zostawił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Stacy napisał:

Podejrzewam, że wszystko z Tobą w porządku. Może tylko masz takie wrażenie, że ten facet nadaje się na poważny związek. Czasem pozory mylą. Chociaż ja się okrutnie pomyliłam i teraz jestem w separacji a wydawał się taki idealny. Pan mąż mnie zostawił. 

Właśnie chodzi o to że to bardzo normalny facet był.  Zawsze było tak że to ja czułam się ta lepszą strona i wymagałam aby mężczyzna się o mnie starał.  Jak to poznałam to pierwszy raz pomyślałam że to on jest ten lepszy ale nadal wymagałam. I facet bardzo kulturalnie się ulotnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacy
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Właśnie chodzi o to że to bardzo normalny facet był.  Zawsze było tak że to ja czułam się ta lepszą strona i wymagałam aby mężczyzna się o mnie starał.  Jak to poznałam to pierwszy raz pomyślałam że to on jest ten lepszy ale nadal wymagałam. I facet bardzo kulturalnie się ulotnil.

Dobrze, że chociaż kulturalnie. Ale i tak Ci pewnie przykro. Znam ten ból. Trudno. Olać dziada. Nie ten to inny. A ten, który się ulotnił jeszcze się odezwie za jakiś czas. A wtedy ty już nie będziesz zainteresowana. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Kręciłam z pewnym facetem, zainteresowanie wyszło z jego strony, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, pisaliśmy, wiedziałam, że się jemu podobam i dawał mi to do zrozumienia. Jakiś czas temu stwierdził, że nic z tego nie będzie. Nie zdążyliśmy nawet wejść w związek. Jesteśmy jedynie na „cześć” na korytarzu, jednak bardzo często szuka mnie wzrokiem, zerka, stojąc z kumplami ogląda się za mną. I też przez baaaaaardzo długi czas zatanawiałam się co może być ze mną nie tak 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchany

musisz być ładna

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyy

Bo faceci doceniają tylko te kobiety które wg nich są od nich "lepsze". Tym razem ty czułaś, że on jest lepszy. Widocznie on też tak uważał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Już drugi raz mam taki przypadek, że jak ktoś nadaje się na coś poważniejszego to mnie nie chce. Co że mną nie tak :(

Może z nimi coś nie tak, analizuj jak to jest że takie typy przyciągasz a nie typy które cie chcą. Może coś w ubiorze, myślą że jesteś pusta lalka do dnuchania, podmuchają i olewają cie.

Sypiasz z nimi i dopiero cie rzucają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
23 godziny temu, Gość Stacy napisał:

Podejrzewam, że wszystko z Tobą w porządku. Może tylko masz takie wrażenie, że ten facet nadaje się na poważny związek. Czasem pozory mylą. Chociaż ja się okrutnie pomyliłam i teraz jestem w separacji a wydawał się taki idealny. Pan mąż mnie zostawił. 

Jak to jest że się pomyliłaś? Bo to dobrze przeanalizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Właśnie chodzi o to że to bardzo normalny facet był.  Zawsze było tak że to ja czułam się ta lepszą strona i wymagałam aby mężczyzna się o mnie starał.  Jak to poznałam to pierwszy raz pomyślałam że to on jest ten lepszy ale nadal wymagałam. I facet bardzo kulturalnie się ulotnil.

ale czy zaruhał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×