Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

krotsze czy dluzsze wlosy

Polecane posty

Gość gosc

Lepsze dluzsze czy krotkie wlosy. Zapuscilam ale kusi sciac. Tylko pewnie bede zalowac. Mam 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&d

Ja ostatnio obcielam włosy na krótkiego Boba. 2-3 cm poniżej ucha. Podoba mi się. I nWet potrafię sama zrobić ftuzure i wyglądam jak po wyjściu od fryzjera. Mam 35 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to nie zależy od wieku tylko kondycji włosów i kształtu twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiak

Mam gęsta grzywkę i włosy do łopatek. 35 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepsze to, co ci się podoba i z czym dobrze się czujesz. Ja mam 37 lat i włosy do pasa. Nie zamierzam ścinać. A jeśli boisz się, że będziesz żałowała, ściągnij sobie apkę z fryzurami i sprawdź jak będziesz wyglądała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Krotsze sa wygodniejsze ale dluzsze to jednak dluzsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się odważyłam i ścięłam,cos jak Dorota Gardias. I to był strzał a 10kę. Wlosy mam grube,układam,o ile to mozna układaniem nazwac palcami podczas suszenia suszarka co trwa ok 5 minut. Jakas pasta,guma,zalezy  co chce w danym.dniu miec na głowie,jak ułozone. Myciem z tym niby ułozeniem ok 8  min. No i mi akurat idealnie pasuje ta fryzura,do twarzy,do rysów. Niektórzy nie mogą się nadziwic i ja sama tez,załuje tylko ze wczesniej nie odwazyłam sie na takie scięcie. Kiedys miałam do pasa,skracałam,skracałam,rózne wersje boba i wkońcu ciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperŻona

Chcąc nie chcąc mam długie włosy na życzenie męża i szczerze spodobały mi się:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy już serio nie umiecie podjąć nawet decyzji o ścięciu włosów bez tego forum? Obetnij się na łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy już serio nie umiecie podjąć nawet decyzji o ścięciu włosów bez tego forum? Obetnij się na łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja się odważyłam i ścięłam,cos jak Dorota Gardias. I to był strzał a 10kę. Wlosy mam grube,układam,o ile to mozna układaniem nazwac palcami podczas suszenia suszarka co trwa ok 5 minut. Jakas pasta,guma,zalezy  co chce w danym.dniu miec na głowie,jak ułozone. Myciem z tym niby ułozeniem ok 8  min. No i mi akurat idealnie pasuje ta fryzura,do twarzy,do rysów. Niektórzy nie mogą się nadziwic i ja sama tez,załuje tylko ze wczesniej nie odwazyłam sie na takie scięcie. Kiedys miałam do pasa,skracałam,skracałam,rózne wersje boba i wkońcu ciach.

O kurcze,natchnęłaś mnie. Od długiego czasu korci mnie ścięcie na tak krótko. Mam super fryzjera,faceta młodego i kreatywnego ze szok. Zaraz zadzwonie na kiedy moge isc. Wkurzają juz mnie te długie włosy,bo długie włosy to zadna fryzura tylko po prostu włosy na głowie no i wszystkie wyglądamy jak klony. Mam ładnà buzię,regularne rysy,juz kiedys pytałam fryzjera czy dobrze by mi było w krótkich,mowil ze idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awa

Mam 35 lat i włosy do pasa. Ale i tak zawsze spięte. Jednak zawsze chciałam mieć długie włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dopasowane do twojej urody. Nie widze tez powodu by nie eksperymentowac.To tylko wlosy, odrosną, wiec sninaj,zmieniaj kolory, styl.. tego zycia jest za mało,zeby ciagle wygladac tak samo. Ja wole siebie w dłuzszych wlosach do łopaket,ale w zeszłym tygodniu scielam na boba do ramion. Tez jest ok.Inaczej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×