Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xer

Czy słusznie ją odrzuciłem?

Polecane posty

Gość Xer

Poznałem ją na portalu randkowym świetnie się nam pisało, pisaliśmy ze sobą codziennie a później spotykaliśmy się ze sobą i byłem kilka razy u niej w domu ale nie doszło do niczego.

Ona mieszkała bardzo daleko bo aż 4 godziny dalej i ciężko nam było się spotykać jednak mówiła mi że jestem tym z którym chcę być na stałe ale domagała się by się przeprowadzić blisko niej jak najszybciej.

Zgodziłem się tylko prosiłem o 3 miesiące, ona była wściekła ale zgodziła się w końcu,  wszystko było bardzo dobrze jednak nigdy nie chciała mnie dodać na facebooku i ciekawiło mnie dlaczego aż w końcu sam ją znalazłem i miałem nadzieje dodać ale tam zobaczyłem że ma zdjęcie z jakimś gościem. Oczywiście powiedziałem jej o tym a ona była w szoku i prosiła by zrozumieć i powiedziała że może z nim zerwać dla mnie bo mówiła że poznała go nie dawno. Ja jednak od razu powiedziałem jej coś takiego... "miło było cię znać ale nie chcę mieć już z tobą nic wspólnego" i dopisałem że może zapomnieć że przeprowadzę się blisko niej. Ona była z tym gościem i szybko się to rozpadło. Teraz jest sama i czasem zerkam ale rzadko na jej profil facebooka i niestety zaczynam żałować bo jest piękna i czuje że to ja zrobiłem coś okropnego odrzucając ją w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Z tego co napisałeś to wnioskuję, że spotykała się rownoczensie z tobą i z innym. Ja taka dziewczynę bym sobie odpuścil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xer
22 minuty temu, Gość Hhhh napisał:

Z tego co napisałeś to wnioskuję, że spotykała się rownoczensie z tobą i z innym. Ja taka dziewczynę bym sobie odpuścil. 

Tak  to prawda, tylko nie wiem czy ona najpierw poznała jego czy mnie bo mieszkam daleko. Już teraz za późno, nic nie zrobię chyba że bym zrobił coś szalonego i do niej nagle napisał ale już minęło kilka miesięcy więc chyba nie warto ale ostatnio mam te wyrzuty sumienia że może nie potrzebnie ją tak odrzuciłem, najgorzej się czuje jak patrzę na jej zdjęcia jak ładnie tam wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Gość Xer napisał:

[...] Teraz jest sama i czasem zerkam ale rzadko na jej profil facebooka i niestety zaczynam żałować bo jest piękna i czuje że to ja zrobiłem coś okropnego odrzucając ją w taki sposób.

Czyli rozważasz, by wybaczyć jej paskudny charakter, krętactwa, zdradę i roszczenia wyłącznie przez wzgląd na jej powierzchowność?... Myślę, że lepiej jednak byłoby pozostać otwartym na nowe znajomości, poszukać sobie innej kobiety wartej uwagi, a wtedy przestaniesz się zastanawiać nad byłą i ewentualnym upodleniem się powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy

"niestety zaczynam żałować bo jest piękna " - a że charakter paskudny to już bez znaczenia ? lepiej poszukaj sobie mniej ładnej ale za to uczciwej. faceci tylko na wygląd patrzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
Dnia 28.01.2020 o 20:09, Gość Hhhh napisał:

Z tego co napisałeś to wnioskuję, że spotykała się rownoczensie z tobą i z innym. Ja taka dziewczynę bym sobie odpuścil. 

Ale jest piękna, więc przyglupiemu autorowi już odpowiada mieć rogi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Gość yyyyyyyyy napisał:

"niestety zaczynam żałować bo jest piękna " - a że charakter paskudny to już bez znaczenia ? lepiej poszukaj sobie mniej ładnej ale za to uczciwej. faceci tylko na wygląd patrzą..

Nie wszyscy. Zresztą kobiety patrzą jeszcze bardziej na wygląd niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×