Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luźny themat

Miłość, która nigdy nie doczeka się spełnienia.

Polecane posty

Gość Gondek

Pewnie poszła.Moralność.A każdy niech popatrzy na siebie.Ile miałeś stosunkow przed małżeńskich?To też niemoralne. Co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gondek

Moralność to ludzie szukają u innych.A zdrady?No też niemoralne.A skok w bok?Korzystanie z p.r.o.s.tytutek.A oszukiwanie ludzi toż to też niemoralne.A niech sobie każdy żyje tak żeby był szczęśliwy a nie szuka innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gondek

A mi to się tak wydaje że to tej miłości prawdziwej to teraz na swiecie mało.Teraz to wygląd i duże pieniądze i to że się miłość nazywa.Ale ja już swoje lata mam i za nowosciami nie nadążam.A i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźny themat
39 minut temu, Gość gość napisał:

Nie jest to odosobniony przypadek. Jak facet kiedyś naprawdę kochał to będzie nosił tą kobietę w sercu przez dziesięciolecia i to że ją nie widział przez 10, 20 czy 30 lat niczego nie zmieni.

 

 

40 minut temu, Gość Gość napisał:

Takie coś zrozumie tylko ten co to przeżył. Widz nie zdaje sobie sprawy co autor musi przechodzić. Ja też współczuję

Takiej osobie musi być naprawdę ciężko. Ani się nikomu zwierzyć, ani od tego uciec. Bo jak uciec od własnych myśli, a tak właśnie pisał, ten autor, że myśli o niej w każdej chwili. I na dodatek kocha dwie kobiety naraz. To musi być męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniaczek

BLudzie gonią za luksusem. Same zdrady brak milosci i kombinowanie to złość i nieszczesliwi ludzie są ani im duże pieniądze tego nie zrewanzuja. Patrzcie jak teraz wszyscy drą? Prawdą jest że kasa i kasa a ludzie sflustrowani.Chciałabym się zakochać ale teraz to strach bo ci faceci to nic nie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniaczek

Dwóch kobiet się nie da kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniacze

Musisz jej to wreszcie powiedzieć zeby miała pewność.Nie boj się.Ona to widzi.Tylko jej nie lekcewaz nie olewaj bo kobieta cierpi i ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniacze

Napisz jak znasz adres. Zadzwoń jak masz numer. Poszukaj na tych mesengerach itp. Poprostu napisz że chcesz porozmawiać i zaproś na kawę. Niby nic taka kawa a jednak. Kazda się zgodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Jeździj tam gdzie mieszka.Zauważy ucieszy się.Będzie myśleć.Będzie dobrze.Zrób coś.Cokolwiek.Bo samotność to najgorsza rzecz na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

Skąd kobieta ma wiedzieć że kochasz.Kobieta zawsze myśli że coś nie tak.Musisz wprost.Szkoda zycia na niedopowiedziane słowa.Miłość jest sensem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasta

A ona myśli w kazdej chwili o tobie , teraz tez. Gdy zasypia i budzi się i w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luźny themat
10 minut temu, Gość Jasta napisał:

A ona myśli w kazdej chwili o tobie , teraz tez. Gdy zasypia i budzi się i w ciagu dnia.

Do kogo ty to w ogóle piszesz? Nie o tym jest temat. To luźny temat, dyskusja, a nie "szukam cię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość luźny themat napisał:

Taka miłość często dusi i odbiera chęć życia. Ostatnio pisał tu mężczyzna, który kocha kobietę z lat młodości. 18 lat! Współczuję.

20 lat w miłości niespełnionej, odrzuconej... jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie
2 godziny temu, Gość luźny themat napisał:

Czasami nie wolno nam kochać.

Wolno nam kochać każdego .Pytanie ,jak sobie z tą miłością poradzimy ? Poznałam i ja , ten rodzaj bólu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaniczyna

Wiem coś o tym moje niby małżeństwo od oka ok. A w środku pustka, brak miłości, wszystkiego, tak naprawdę tylko mieszkamy pod jednym dachem. Nie zrobi nic pomimo próśb. Więc w pozornym spokoju dzieci się wychowują.Odejsc nie odejdzie bo ma wygodę. Czy ja wierzę w milosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka

Poznałeś ją i ból? Bo dlatego że nic nie zrobiłeś żeby ona wiedziała że ją kochasz. Brak ci odwagi.A ona ile czaka zapatrzona w ciebie.Czy schowała się i cierpi w samotności? Źle myślę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia

A wiecie że tylko zazdrościć ludziom że kochają. I tej co pisała ze kocha duchownego i jest kochana.Bo jak by tak ludzie popisali prawdę jak żyją to by wyszło że ta miłość prawdziwa przeznaczona jest dla wybranych a reszta żyje byle jak z dnia na dzień.Ja czekam na miłość i wierzę że do mnie przyjdzie.Wszystkiego dobrego i miłości. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×