Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo tak

mężczyzna dla kobiet to coś w rodzaju zwierzątka domowego jak pies czy kot

Polecane posty

Gość bo tak

tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy biedni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie bluznij bo obrażasz majestat kotów 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pieerdolisz farmazony 

równie dobrze można powiedzieć, że baba to dla faceta robot kuchenny i gumowa lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
3 minuty temu, Gość bo tak napisał:

tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy biedni 😄

Zwierzątka domowe raczej nie przywłaszczają sobie pilotów od TV, nie kruszą chipsami, nie prawią morałów i chętnie jedzą suchą karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi
19 minut temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Zwierzątka domowe raczej nie przywłaszczają sobie pilotów od TV, nie kruszą chipsami, nie prawią morałów i chętnie jedzą suchą karmę.

Też prawda. Wredny goblin bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie obrazaj mojego kota, to moje dziecko najdrozsze, moja krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
19 minut temu, brokentiger87 napisał:

najgorzej jak trzeba mu sprzątnąć kuwetę albo zaciągnąć do weta

musiałam swojego byłego gremlina do "weta" prowadzić bo taki nieporadny był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Tyle, że kota czy psa kochają, a mężczyzny nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Cos w tym jest, bo ja dla swojego psa jestem w stanie zrobic doslownie  wszystko, dla mezczyzny tylko to, co uznam za stosowne i wymagane sytuacja. 

Przepraszam, ale tak mam 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeśli ktoś nie partycypuje w obowiązkach domowych, tylko trzeba mu podstawiać koryto, oprzątać, ogarniac... to nie da się ukryć, że jest czymś w rodzaju zwierzątka domowego. Kolejnym obowiązkiem, który można sobie czasem poczochrać dla przyjemności. Ewentualnie można mieć w domu osobnika w charakterze byka rozpłodowego😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
3 godziny temu, Gość Ell. napisał:

Cos w tym jest, bo ja dla swojego psa jestem w stanie zrobic doslownie  wszystko, dla mezczyzny tylko to, co uznam za stosowne i wymagane sytuacja. 

Przepraszam, ale tak mam 😋

Podziwiam Cię bo wiele kobiet nadskakuje facetom strasznie a potem zalewają się łzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony

mezczyzna dla kobiet to ma byc facet inaczej fagas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Argen napisał:

albo osobniczkę w charakterze klaczy 😄

Dokładnie. Jak za dawnych dobrych czasów, w zamkach i twierdzach, które domagały się dziedzica😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Argen napisał:

- Jakie są 3 ulubione zwierzęta kobiety?

- Norki w szafie, jaguar w garażu i osioł co na to wszystko zarobi.

 

Skoro już jesteśmy przy obleśnych, szowinistycznych dowcipach, to zabłysnę takim:

Gdzie kobieta ma punkt G?

Na końcu słowa "shopping"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaasu
Dnia 28.01.2020 o 23:11, Gość bo tak napisał:

tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy biedni 😄

zapomnialas ze dla kobiet w twojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaasu
Dnia 29.01.2020 o 10:28, Gość Ell. napisał:

Cos w tym jest, bo ja dla swojego psa jestem w stanie zrobic doslownie  wszystko, dla mezczyzny tylko to, co uznam za stosowne i wymagane sytuacja. 

Przepraszam, ale tak mam 😋

tylko ze ty nie masz mezczyzny ktorego kochasz ani ciebie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Czy facet jest dla kobiety zwierzątkiem domowym? Może ta historyjka znajdzie odpowiedź kim tak naprawdę jest facet.

Kobieta wstaje rano z łóżka i naga przegląda się w lustrze. Brzuch obwisły, biust obwisły, posladki szkoda słów. Zakłada szlafrok i przybliża twarz do lustra. Same zmarszczki. Odwraca głowę i spogląda na śpiacego męża. " I masz ty stary dziadzie!".

Nie widzę elementu animalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

No cóż...

Czekałam na puentę🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

No nie mam mezczyzny, ale dlatego, ze go nie chce. Zaden mnie nie zainteresowal i nie potrzebuje adoracji, milosci meskiej. Nie mam nawet ochoty wysluchac, co mialby mi do powiedzenia ewentualny adorator. Nudzi  mnie takie pitu pitu, te  meskie madrosci z mchu i paproci. Dopoki gra sie w ich gre to jest ok. Jesli zaczynasz miec inne zdanie, jestes niezalezna, to bunt na pokladzie. I jeszcze  te torby zakupow , trzeba  kotlety tluc, mieso skwierczy beee, skarpetki walajace, o juzu NIE. Wolny czas wole poswiecic na spacer z psem, poczytac ksiazke,popracowac w ogrodzie. 

Czyli znow zwierzatko domowe absolutnie wygrywa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaasu
1 godzinę temu, Gość Ell. napisał:

No nie mam mezczyzny, ale dlatego, ze go nie chce. Zaden mnie nie zainteresowal i nie potrzebuje adoracji, milosci meskiej. Nie mam nawet ochoty wysluchac, co mialby mi do powiedzenia ewentualny adorator. Nudzi  mnie takie pitu pitu, te  meskie madrosci z mchu i paproci. Dopoki gra sie w ich gre to jest ok. Jesli zaczynasz miec inne zdanie, jestes niezalezna, to bunt na pokladzie. I jeszcze  te torby zakupow , trzeba  kotlety tluc, mieso skwierczy beee, skarpetki walajace, o juzu NIE. Wolny czas wole poswiecic na spacer z psem, poczytac ksiazke,popracowac w ogrodzie. 

Czyli znow zwierzatko domowe absolutnie wygrywa. 

 

to kogo ty poznajesz:) ze bunty, adorator a milosc dwojga to dwie rozne rzeczy, milosc tylko dla wybranych, milosc a skarpety, to dwie odlegle galaktyki, masz to czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell....

Ja nikogo nie chce poznawac, jako adoratora - chryste. Czemu zarzucasz mi, ze obracam sie w jakims dziwnym towarzystwie. Pisze jasno i wyraznie. A pracuje z samymi prawie mezczyznami. Mam ich przez kilka miesiecy na wyciagniecie reki.  I duzo wolnych, wolnych z odzysku. Brac garsciami. Tylko po co? A milosc? Tylko dla wyjatkowo madrych ludzi, ktorzy kazda mysla, slowem, uczynkiem nie sprawia najmniejszego smutku i rozczarowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ell- widzę, że bardzo świadoma i mądra kobieta z Ciebie.

Szkoda, ze mało tu takich. 

Milo by było gdybyś częściej tu zaglądała i wypowiadała się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ell- widzę, że bardzo świadoma i mądra kobieta z Ciebie.

Szkoda, ze mało tu takich. 

Milo by było gdybyś częściej tu zaglądała i wypowiadała się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaprzyciagania
1 godzinę temu, Gość Ell.... napisał:

Ja nikogo nie chce poznawac, jako adoratora - chryste. Czemu zarzucasz mi, ze obracam sie w jakims dziwnym towarzystwie. Pisze jasno i wyraznie. A pracuje z samymi prawie mezczyznami. Mam ich przez kilka miesiecy na wyciagniecie reki.  I duzo wolnych, wolnych z odzysku. Brac garsciami. Tylko po co? A milosc? Tylko dla wyjatkowo madrych ludzi, ktorzy kazda mysla, slowem, uczynkiem nie sprawia najmniejszego smutku i rozczarowania. 

(sprostowanie)sama mowilas ze nudza cie madrosci z mchu, wiec zrozumialam ze tacy cie otaczaja, a innych nie znasz, bo ich nie przyciagasz bo spodziewasz sie tylko madrosci z mchu:) tak to dziala,  a ze nie chcesz poznawac to wiem z poprzednich watkow, co do ludzi idealnych, nie istnieja, i czasem niechcacy mozna zranic, w ten sposob rozwijaja sie ludzie, uczac od siebie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×