Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy tylko ja nie rozumiem jak można wierzyć w Boga i modlić się do tego który usmierca dziewicom matki na raka, zsyła choroby na małe dzieci, dopuszcza do smutku, tragedii? Który ojciec chcialby by jego dzieci miały raka, tylko sadysta

Polecane posty

Gość Hhhhhhhh
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

No chyba nie Pan Bóg! Z czego biorą się choroby? Ze złego jedzenia, zanieczyszczenia. A kto jest tego sprawca ? Człowiek !

Ha ha no tak, zwłaszcza te genetyczne, albo przypadkowe mutacje komórek, które prowadzą do raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiem po co ta dyskusja i kłótnie. Każdy z nas jest inny, inaczej wychowany i powinniśmy się szanować a nie przezywac  i jeden na drugiego naciskać. Każdy ma własną wolę i decyduje o sobie. Ja bardzo wierzę w Boga kochającego najmniejsza i najgorsza istotę. To nie Bóg zsyla zło, Bóg nie karze nas. Uwielbia nas dreczyc szatan, ktory zna nasze słabości i cieszy się gdy wierzymy że to Bóg zsyla na nas zło. Wierząc w Boga niczego nie trace, gdy okaże się że to nie ma, ale gdy nie uwierzę jak on będzie to wszystko stracę. 

Większy problem będziesz miała gdy okaże się że wierzysz nie w tego Boga, w którego trzeba. Wtedy możesz stracić jeszcze więcej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie chcesz wierzyć to nie wierz. Każdy ma wolną wolę. Kiedyś prawdopodobnie wrócisz do Boga pod wpływem jakiegoś wydarzenia. Ja wróciłam i dostałam w pysk od diabła. Tylko szatan jest mściwy. Bóg tak samo jak my cierpi, kiedy my cierpimy i pragnie nam pomoc. Czasem my mu to utrudniamy prosząc o pomoc nie te osoby co trzeba i diabeł tylko się cieszy z tego. On daje je nam kij z marchewką. Zrobisz to to dostaniesz to. U Pana Boga to tak nie działa. 

Może wybierz się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

Bo ja dopiero niedawno wiarę straciłam. Po tym jak "zesłał" (dla tych, co w niego wierzą że istnieje) chorobę na moje kilkumiesięczne dziecko a mojej przyjaciółki kilkumiesiwczniaka obdarzył rozległym wylewem krwi do mózgu w wyniku którego nigdy nie będzie jak inni.

A ja właśnie w chwilach najgorszych wołałam do Boga o pomoc, bo Tylko On może pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×