Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki

kolezanka z pracy

Polecane posty

Gość wiki

Hej. Poradzcie mi prosze, co byscie zrobiły na moim miejscu. Niecałe dwa lata temu urodziłam dziecko, poświeciłam czas dziecku bo kolki, bolesne ząbkowanie.... zresztą same wiecie. Nawet nie zauważyłam jak mojmąż zaczyna się oddalać.... do pewnego momentu gdy zobaczyłam ilość połączen do kolezanki z pracy.... przyznał się ze dobrze mu sie z nią rozmawia....ale to mi nie dało spokoju zaczelam węszyc... Po pewnym czasie ona zadzwoniła do mnie i poprosiła o spotkanie... niepowiem miło się gadało do pewnego momentu gdy powiedziala że moj mąz to chyba jest o nią zazdrosny. zaśmiałam się choc to bylo dziwne.... po pewnym czasie zaczeła mnie oskarżac ze do niej dzwonie i podaje sie za kogos innego, pózniej  spotkała sie z moja tesciowa i naopowiadała jej stek bzdur o mnie. do mojego męza powiedziala ze ma znajomą w szpitalu i ze w czasie kiedy zaszlam w ciąże to bylam w szpitalu na obdukcji i po gwalacie, że ma na to papiery... nie wytrzymałam i powiedziałam jej w oczy za kogo ją uważam  niech sie od nas odczepi...po tym wpadła w rozpacz zamykając sie w pracy w kiblu jak bym jej wielką krzywde wyrządziała.  Przyznała sie mojemu męzowi że  mąż jej  się znudzil ze sie go wstydzi i szuka kogoś....  ta kobieta robi wszystko by nas skłocic. minelo troche czasu ale ja mam niepokój ze coś  sie wydarzy, ona nie odpusci umamiła sobie mojego męża.... C o jam mam z tą babą zrobic by sie odczepiła. W srodowisku lokalnym uchodzi za bardza miłą sympatyczną osobe, a w środku posuta do ostatniej kropli krwi. namawia go cały czas na spotkanie....a ja jestem bezradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Pogadaj z jej mężem. Może zrobi jej awanturę i zacznie ją kontrolować a ty będziesz miała święty spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakaś niezrównoważona ta koleżanka. A zrobić nic nie zrobisz. Odetnij się od niej, a mąż jak będzie chciał to i tak cię zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki

rozmawiałam ale to nic nie dało urobiła go totalnie mmowiąc ze to ja jestem nie normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Jesli to wszystko jest prawda to z ta kobieta jest cos ewidentnie nie tak, to raz. Drugie, to ty nie gadaj z nia, tylko ze swoim mezem. To on poprzez odpowiednie reagowanie ma jej dac do zrozumienia, ze nic dla niego nie znaczy. Jej niczego zabronic nie mozesz, powiedz tak mezowi, ale masz oczekiwania co do jego zachowania. On moze to zalatwic bez problemu, tyle.....ze on chyba nie chce...bo mu sie przeciez tak dobrze z nia rozmawia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×