Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aleksandra

PROBLEM

Polecane posty

Gość Aleksandra

Mam problem z moją koleżanką, która ma 25 lat i chodzi na plac zabaw żeby się huśtać. Wszelki próby by przestała na nią nie działają. Popsuła już parę sprzętów i gdy w 2019 roku plac zabaw został odnowiony ona znów tam chodzi. Skarzyła się, że ktoś ją straszy, że zadzwoni na policję i wlepią jej mandat karny. Czy takie coś może się wydarzyć? Jak można jej pomóc uporać jej się z tym problemem. 

Gość Aleksandra

Problem jest dość poważny i z powagą proszę go przyjąć!

Gość Ania
14 godzin temu, Gość Aleksandra napisał:

Mam problem z moją koleżanką, która ma 25 lat i chodzi na plac zabaw żeby się huśtać. Wszelki próby by przestała na nią nie działają. Popsuła już parę sprzętów i gdy w 2019 roku plac zabaw został odnowiony ona znów tam chodzi. Skarzyła się, że ktoś ją straszy, że zadzwoni na policję i wlepią jej mandat karny. Czy takie coś może się wydarzyć? Jak można jej pomóc uporać jej się z tym problemem. 

głupia jesteś? ja mam 30 lat i chodze się hustać bo lubię 

Gość Aleksandra
3 godziny temu, Gość Ania napisał:

głupia jesteś? ja mam 30 lat i chodze się hustać bo lubię 

Może i jestem głupia ale to moja koleżanka i chce jej oszczędzić tego wstydu. Mieszkamy w miejscowości w której psy dupą szczekają za przeproszeniem, tu każdy się zna a ludzie są okropnie zawistni. Jest mi jej najzwyczajniej w świecie szkoda. Myślę też, że straszenie kogoś to przesada.

Mam 26 lat.Od dziecka kocham huśtawki,także to jestem w stanie zrozumieć...Nieodpowiedzialnego podejscia,juz nie bardzo...Może zróbcie taką z lin i deski...Nawet gdzieś w lesie..Z koleżanką porozmawiaj o konsekwencjach i alternatywie dla jej zabawy 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się