Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arek

Zerwaliśmy z dziewczyną 3 razy bo się odkochiwała.Potrzebuje porady

Polecane posty

Gość Arek

Witam.Sytuacja wygląda następująco:

Byliśmy z dziewczyną dość długo układało nam się cud miód po jakimś czasie nadeszło pierwsze zerwanie z jej powodu,mówiła że już nic nie czuje.Po jakimś tygodniu zeszliśmy się.Minęło 2 miesiące bajki po czym znowu wyszło to samo.Potem Mieliśmy więcej przerwy parę miesięcy. Spotykaliśmy się,nic pomiędzy nami nie było(buzi,sex)co najwyżej przytulenie.Wyszło tak że ja jej powiedziałem że dalej ją kocham,a ona że też ale nie chce żeby znowu jej się odwidziało i popsuło naszą relację.Po jakimś czasie się zeszliśmy,ten powrót też trwał dłużej,wszystko było super i pewnego dnia była impreza ona kompletnie nie zwracała na mnie uwagi nie czepiałem się zbytnio o to potem o coś się pokłócilismy ,jednak na koniec poszliśmy spać razem,z rana miałem strasznie ciśnienie i zrobiliśmy tzw szybki numerek.Następnego dnia powiedziałem jej szczerze że jestem trochę zły za ostatnią kłótnię bo przesadziła i powiedziałem że też czułem się jakby mnie zlewała a ona mówi,że musimy porozmawiać podjechałem samochodem strasznie zły bo wiedziałem o co chodzi.Zerwaliśmy trzeci raz.Nasz kontakt strasznie się teraz ograniczył, nie piszemy praktycznie się nie spotykamy.Brakuje mi strasznie jej jako dziewczyny jak i jako znajomej,Przyjaciółki z którym mógłbym pospędzać czas coś pooglądać.Mam coraz gorszy humor nie wyobrażam sobie żebyśmy zerwać kontakt całkowicie,nie wyobrażam sobie bez niej dalszego życia jestem strasznie zakochany,potrafię zająć sobie głowę czymś ale po jakimś czasie znowu przychodzą myśli o niej.Chciałbym poprosić o jakąś poradę czy coś dalej próbować zrobiłbym naprawdę wszystko wiem że moja ciocia rozchodziła się 8 razy i ma teraz szczęśliwe małżeństwo .Nie wiem może porozmawiać z nią powiedzieć jak się czuję że strasznie mi jej braknie w tym momencie jak i w każdym . Liczę na jakieś sugestie.Dodam że powiedziała najpierw że podczas zerwania powiedziała że ciągle się kłócimy ostatnio,odparłem że w związku zdarzają się kłótnie,po czym ona odpowiedziała po raz 3 że chyba jednak nic nie czuje.Zastanawiam się jak w przeciągu paru dni można się odkochać i zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie w tych przerwach w związku ona puszczała się z innymi a jak oni kopali ja w d...e to wracała do Ciebie, bezpiecznej przystani do której wie ze zawsze ma powrót. Mogę się założyć ze Cie zdradzała i pisze Ci to jako kobieta. Lepiej sprawdź jej telefon ukradkiem, możesz się zdziwić z kim.pisze i o czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale dzieciarnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona jest niepoważna z pewnością  nie jest i nie była zakochana tylko się bawi przejrzyj na oczy.  To nie jest normalne zachowanie ona musi wydorośleć. Jak twierdzi ze jest a raz nie zakochana odchodzi i wraca to pewnie nie kocha zachowaj się jak facet i szanuj swój czas, życie i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wyszalała się i nie chodzi o sprawy łóżkowe, miałam podobnie, zaczęłam swój pierwszy związek za wcześnie, chciałam z koleżankami chodzić na imprezy i nie musieć się tłumaczyć, nie chciałam mieć "ogona" wszędzie. Zerwałam i po ponad 2 latach się wyciszyłam, po jakimś czasie  poznałam męża i już byłam w stanie normalnie sie zaangażować. Nie spałam z nikim przez te 3 lata, nie o to chodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×