Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gość

Dziewczyna lepsza ode mnie

Polecane posty

Gość Gość gość

Mam 16 lat, moja dziewczyna chodzi ze mną do klasy. Bardzo ją kocham ale mam z nią pewien problem. Jest ode mnie 2 miesiące starsza i ok. 5 cm niższa ale jest ode mnie dużo silniejsza i lepsza w sporcie. Szybciej biega, dalej rzuca piłką lekarską czy też piłką palantową, podnosi większe ciężary na siłownii, robi więcej pompek, więcej razy podciągnie się na drążku, kładzie mnie na rękę, lepiej gra w siatkę, kosza i nogę. Jest ode mnie we wszystkim lepsza. Ostatnio robiliśmy zawody w tym komu bardziej śmierdzą pachy i nawet w tym wygrała. Wąchalśmy je sobie na wzajem i jednogłośnie ona wygrała. W zawodach kto ma bardziej spocone pachy po wuefie również ze mną wygrała. Wówczas przylepialiśmy kartki papieru do lepiących się od potu pach i sprawdzaliśmy pod którą pachą dłużej się utrzyma. Wiem, że to dziwne ale piszę o tym żeby pokazać, że nawet w tak dziwnej rzeczy jak turniej spoconych pach      Ze mną wygrywa. Jak gramy wspólnie na konsoli też wygrywa i do tego lepiej się uczy. Co mam zrobić żeby być od niej w czymś lepszy i wygrać z nią w coś. Bo dziwnie to wygląda jak w związku to dziewczyna jest od otwierania słoików i noszenia zakupów, bo jest silniejsza niż jej facet. A w przyszłości nasze dzieci będą widziały, że mama pokonuje tatę w siłowaniu na rękę. A siłujemy się często i zawsze przegrywam. Co robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

nic nie zrobisz.Jesteś młody te proporcje mogą się jeszcze zmienić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Może się zmieni, a jak nie to twoje ego zawsze będzie cierpialo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×