Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwaMarie_

Dziwny facet

Polecane posty

Witajcie! Piszę tu gdyż potrzebuję poznać inny kobiecy punkt widzenia w mojej sprawie a być może któraś będzie wiedziała co mi poradzić. Jakiś czas temu poznałam faceta. Ma 26 lat. Mieszka stosunkowo niedaleko - jakieś 7 km. Zagadał mnie na facebooku. Spodobał mi się, rozwinęliśmy znajomość, niestety facet zachowuje się dziwnie. Dosłownie rollercoaster uczuciowy u niego. Najpierw zauroczenie, potem odsunięcie się, znów zauroczenie.....i tak w koło Macieju. Dodam, że totalnie mu się nie narzucam, mając już jakieś przejścia za sobą zawsze trzymam odrobinę dystansu. To wszystko sprawiło, że trochę zaczęłam się zastanawiać nad jego osobą. Kiedyś zapytałam go czy długo jest sam. Powiedział nieśmiało, że długo i, że jak to mówi miał jakieś tam epizody, ale to były puste laski, które tylko chciały się nim pobawić, granie na emocjach itd i on na takie dziewczyny ma konkretną nazwę. Facet mieszka w jednym domu z matką, ojciec zmarł gdy miał 7 lat, ma trójkę rodzeństwa dużo starszego, które ma już swoje życie. Ma jakieś takie dziwne lekko stereotypowe poglądy np. krytykuje rolników chodź sam pochodzi z niezbyt dużej miejscowości. Nie wiem czy ma jakieś kompleksy czy co? Może dlatego też lata na siłownie i mówi, że robi formę. W sumie to też mam wrażenie, że nie za bardzo ma podejście do kobiet. Czasem coś powiedziałam luźno o nim a on zaraz "nie analizuj mnie" "i tak mnie nie rozgryziesz". I ciągle narzeka, że mu kasy brakuje jakby tym tłumaczył brak dziewczyny. Facet jest przystojny, nie jest jakimś nerdem bo lubi np pochodzić po górach. A najgorsze właśnie te jego huśtawki, nie wie czego w końcu chce. Nie piszę do niego teraz pierwsza bo może czas go trochę wyprostuje. Proszę o rzetelne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×