Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buahaha

Jakis facet napisal w ogloszeniu ze jest niewysoki bo ma 180cm wzrostu, co za beka

Polecane posty

Gość buahaha

ah ci ludzie i ich dziwne kompleksy, niezła beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i ma rację, jak chłop o przecietnym wzroście może być wysoki. Przeciętny wzrost Polaka to właśnie 180 cm. Ja też mam przeciętny wzrost jak na Polkę (165 cm) czyli nie jestem wysoka, a przecietnego wzrostu, gdzie tu kompleksy? Tylko u Ciebie bo skoro udajesz, że facet 180 cm jest wysoki czyli jesteś niski. Beka to z ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

ja 176 mi wystarczy i kobietom do 165 spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oapaja
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No i ma rację, jak chłop o przecietnym wzroście może być wysoki. Przeciętny wzrost Polaka to właśnie 180 cm. Ja też mam przeciętny wzrost jak na Polkę (165 cm) czyli nie jestem wysoka, a przecietnego wzrostu, gdzie tu kompleksy? Tylko u Ciebie bo skoro udajesz, że facet 180 cm jest wysoki czyli jesteś niski. Beka to z ciebie. 

Poczytaj jaki jest przeciętny wzrost Polaka to ok 175-177 cm. Do wzrostu 190 dobija ok 1-2% mężczyzn w Polsce. Akurat lubię takich wysokich ale szanse są raczej niewielkie. Zgodnie z GUS wzrost powyżej 178 to tzw bardzo wysoki. Też mnie to śmieszy, ale Polacy są nisxy. Może nie takie krasnalki jak Hiszpanie ale nie są wysocy. I to widać, nawet to młode pokolenie to takie kurdupelki, chlopczyki. Dlatego facetów wygkadajaxych jak facet nie ma wielu a szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×