Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Koleżanki śmieją się ze mnie

Polecane posty

Gość Marta

Nie miałam z kim pójść na studniówke było mi bardzo smutno brat zaproponował że jego kolega może zną iść zgodziłam się tylko że on ma 27 lat i teraz koleżanki się ze mnie śmieją że chodzę że starym mają z czego? A wy miałyście kiedyś starszym partnerów na stódniuwkach  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdroszczą i tyle one pewnie były małolatami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie koleżanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiti

Ja byłam z 29 latkiem koleżanki były trochę zdziwione ale co mnie to obchodzi mam starszego chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Gdy studiowałem chodziłem na studniówki z dziewczynami, które nie miały chłopaków. Sam oferowałem swoje towarzystwo samotnym dziewczynom. Miałem jednak wtedy 20-22 lata. To nie była duża różnica wieku skoro maturzystki były w wieku 18-19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
1 godzinę temu, Gość Edi napisał:

Gdy studiowałem chodziłem na studniówki z dziewczynami, które nie miały chłopaków. Sam oferowałem swoje towarzystwo samotnym dziewczynom. Miałem jednak wtedy 20-22 lata. To nie była duża różnica wieku skoro maturzystki były w wieku 18-19 lat.

20/22 to jest Normalka koleżanki przeważnie  z takimi chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Marta napisał:

Nie miałam z kim pójść na studniówke było mi bardzo smutno brat zaproponował że jego kolega może zną iść zgodziłam się tylko że on ma 27 lat i teraz koleżanki się ze mnie śmieją że chodzę że starym mają z czego? A wy miałyście kiedyś starszym partnerów na stódniuwkach  

Nie, nie mają powodu. Nie miałam, ale jedna z koleżanek przyszła z starszym partnerem, i nikt z tego powodu nie zrobił afery. Interesowała nas jedynie dobra zabawa. Zachowanie Twoich  koleżanek pokazuje, że nie są dojrzałe emocjonalne, nie zwracaj uwagi na komentarze to wszystko ucichnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
 

Nie, nie mają powodu. Nie miałam, ale jedna z koleżanek przyszła z starszym partnerem, i nikt z tego powodu nie zrobił afery. Interesowała nas jedynie dobra zabawa. Zachowanie Twoich  koleżanek pokazuje, że nie są dojrzałe emocjonalne, nie zwracaj uwagi na komentarze to wszystko ucichnie. 

A dużo był starszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to jest ze nie można mieć starszego chłopaka parę lat a jak stara roszpla idzie z 20 letnim chłopakiem to wtedy jest wszystko w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Marta ja mam młodszą dziewczynę ma 19 lat  ja 26 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×