Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nnnnl

Pół roku straciłem na dziewczyne i nawet seksu nie było

Polecane posty

Gość Nnnnl

Pół roku się spotykamy i nie pozwoliła na seks. Wydałem w tym czasie ponad 3000 zł na różne kolacje i kina. Tylko całowanie i przytulanie🙄. Bez sensu to co ja mam po spotkaniach z nią się onanizować wiecznie. A ona taka porządna a lata z koleżankami po klubach mnie nawet nie zapyta czy chce iść. Bez sensu taki związek wolę iść na Panny w takim razie. Dość tej chorej relacji. Poszukam sobie innej i będę ją zdradzał, albo na panny a co chce związku to proszę bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Kobiety odpowiedniej znaleźć sobie nie umiesz i tu się zalisz? 

Zerwij i idź na prostytutki jak tak ci źle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Tylko po co ja się w niej zakochałem ☹️ to nie sprawiedliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam ile macie lat. Bo jednak każdy wiek ma swoje przywary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Nie ja nie zerwę tylko będę ją zdradzał. Ona mi robi takie szantaze, że sobie na koncerty i po barach lata wiedząc, że ja zazdrosny jestem no to teraz ja jej zagram po swojemu 

30 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ja nie zerwę tylko będę ją zdradzał. Ona mi robi takie szantaze, że sobie na koncerty i po barach lata wiedząc, że ja zazdrosny jestem no to teraz ja jej zagram po swojemu 

30 lat 

To faktycznie coś nie teges🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pół roku straciłem na dziewczyne i nawet seksu nie było [...] Wydałem w tym czasie ponad 3000 zł na różne kolacje i kina. Tylko całowanie i przytulanie🙄 [...]

Otrzymałeś możliwość miłego spędzenia czasu w towarzystwie, przyjaźń, akceptację, zaufanie i uczucia drugiej strony, ale nie dostrzeżesz potencjału w relacjach międzyludzkich, jeśli seks jest dla Ciebie wartością nadrzędną.

 

[...] Bez sensu taki związek wolę iść na Panny w takim razie. Dość tej chorej relacji. Poszukam sobie innej i będę ją zdradzał, albo na panny a co chce związku to proszę bardzo 

Czyli być może masz zamiar się odgrywać na partnerce za własne błędy... Ze swojej strony doradzałabym jednak rozmowę i ewentualne zakończenie związku, nim zaczniesz biegać po innych i stosować infantylne zagrywki. O własną reputację też opłaca się dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Jakie moje błędy? Błędem było się zakochiwać. Chyba dość długo traktowałem ją z szacunkiem.

Jak ja się mam czuć jeśli całujemy się przez godzinę i przytulamy a Ona mi mówi, że za wcześnie na seks i tak przez pół roku. Ja jestem facetem i po kilku minutach jestem rozpalony to co mam później zrobić. Dla mnie seks jest bardzo istotny. A ja nawet nie wiem czy Ona mnie z innym nie zdradza skoro lata po klubach i barach. Ja mam dość tej relacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakie moje błędy? Błędem było się zakochiwać. Chyba dość długo traktowałem ją z szacunkiem.

Jak ja się mam czuć jeśli całujemy się przez godzinę i przytulamy a Ona mi mówi, że za wcześnie na seks i tak przez pół roku. Ja jestem facetem i po kilku minutach jestem rozpalony to co mam później zrobić. Dla mnie seks jest bardzo istotny. A ja nawet nie wiem czy Ona mnie z innym nie zdradza skoro lata po klubach i barach. Ja mam dość tej relacji. 

To zerwij i z bani. Uczucie nie trwa wiecznie. Inna rzecz, że kiepski z Ciebie materiał na partnera, skoro tak skrupulatnie babkę podliczasz. Sknerus makkwacz. Dupczenie to inna para kaloszy i faktycznie dziwne, że ktoś w tym wieku tak dlugo nie czuje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
 

Jakie moje błędy? Błędem było się zakochiwać. Chyba dość długo traktowałem ją z szacunkiem.

Jak ja się mam czuć jeśli całujemy się przez godzinę i przytulamy a Ona mi mówi, że za wcześnie na seks i tak przez pół roku. Ja jestem facetem i po kilku minutach jestem rozpalony to co mam później zrobić. Dla mnie seks jest bardzo istotny. A ja nawet nie wiem czy Ona mnie z innym nie zdradza skoro lata po klubach i barach. Ja mam dość tej relacji. 

To zachowaj jakąś godność i zerwij, chyba że wolisz jak niewyzyty dzieciak np przespać się z jej kolezanka. Wybrałeś sobie nieodpowiednia dziewczynę, teraz tylko do siebie możesz mieć pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Nie nie zerwę a ja poszukam sobie na Tinderze panny na seks Teraz to niech Ona sobie płaczę i będę się z nią dalej spotykał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie nie zerwę a ja poszukam sobie na Tinderze panny na seks Teraz to niech Ona sobie płaczę i będę się z nią dalej spotykał. 

To chyba się długo nie pospotykasz, jak sprawa rypnie. Chyba faktycznie tinder albo płatny seks to Twój target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie leci na Ciebie skoro do tego nie dąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Myślcie sobie co chcecie. Ale jeśli ja przez pół roku czuję się Zakochany a w zamian dostaje, że Ona dzisiaj sobie idzie do klubu z koleżankami to ja nie wiem. Przecież tam pełno napaloncyh gości którzy podrywają laski które są same. To ja przez nią cierpie emocjokalnie. Ona dostanie z nawiązką za to co mi robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesteś ciipa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Ona czuję się za pewnie, bo wie że jestem samotny. Nie można tak robić ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ona czuję się za pewnie, bo wie że jestem samotny. Nie można tak robić ☹️

Nie podobasz jej się 8 nie umiesz rozpalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokarało

dobrze ci tak, autorze naprawdę

najlpiej to wyjedź z kraju i nie psuj krajobrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Oczywiscie jest piekna wiec jej pozwalasz na wyzysk😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i

może też idź dzisiaj do tego klubu tylko z kolegami , i tak za każdym razem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

Nie podobasz jej się 8 nie umiesz rozpalic

To po jakiego grzyba spotyka się ze mną tyle czasu🙄. Faktycznnie trzeba kończyć tą znajomość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Nie ja nie zerwę tylko będę ją zdradzał. Ona mi robi takie szantaze, że sobie na koncerty i po barach lata wiedząc, że ja zazdrosny jestem no to teraz ja jej zagram po swojemu 

30 lat 

jesteś pier....nym ...a,cio/tą najgprszego sortu,nie jestes żadnym facetem tylko jego karykaturą...psie. Stfu na takich,właśnie dlatego dużo kobiet traktuje mężczyzn tak jak traktują,faceci,macie przykład czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Też myśle, ze jej sie nie podobasz, ale podbijasz jej ego to sie spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

wszyscy będziemy się zdradzać bzykać i puszczać i będzie fajnie. Taka otwartość jest dobra! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Myślcie sobie co chcecie. Ale jeśli ja przez pół roku czuję się Zakochany a w zamian dostaje, że Ona dzisiaj sobie idzie do klubu z koleżankami to ja nie wiem. Przecież tam pełno napaloncyh gości którzy podrywają laski które są same. To ja przez nią cierpie emocjokalnie. Ona dostanie z nawiązką za to co mi robi 

nie jesteś ZAKOCHANY tylko NAPALONY,pożądasz ją,nie kochasz. ...o zayebany,ty taki kurfiarz jesteś że brak mi słów,jakbym Ciebie spotkała to byś dostał kilka razy ode mnie w pysk,jak nie chcesz z nią być bo ci nie daje,to jak facet ZERWIJ z nia i po problemie i spotykaj się na seks nawet z arabskimi szejkami jak sobie marzysz,ale ja kurfa zostaw cfelu zayebany...jak ja takich jak ty nienawidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

jesteś pier....nym ...a,cio/tą najgprszego sortu,nie jestes żadnym facetem tylko jego karykaturą...psie. Stfu na takich,właśnie dlatego dużo kobiet traktuje mężczyzn tak jak traktują,faceci,macie przykład czemu

Dużo kobiet traktuje mężczyzn jak traktuje? No i tu koło się zamyka. Sama przyzjajesz, że lepsze nie jesteście. 

Ja przez te pół roku sporo płakałem i nie rozumiem czemu mnie tak traktuje i bardziej chodzi mi o te jej wyjścia beze mnie niż seks. Piszę co pisze, bo jestem zły ☹️, ale tak naprawdę to jej nie zdradzę bo jestem zakochany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

A ja założę tindera i będę zbywac napalone cioty, bo jestem ładna, szkoda tylko że mam faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl
 

nie jesteś ZAKOCHANY tylko NAPALONY,pożądasz ją,nie kochasz. ...o zayebany,ty taki kurfiarz jesteś że brak mi słów,jakbym Ciebie spotkała to byś dostał kilka razy ode mnie w pysk,jak nie chcesz z nią być bo ci nie daje,to jak facet ZERWIJ z nia i po problemie i spotykaj się na seks nawet z arabskimi szejkami jak sobie marzysz,ale ja kurfa zostaw cfelu zayebany...jak ja takich jak ty nienawidze...

Źle to rozumiesz😕 i w ogóle to jakaś znerwicowana chyba jesteś. Faktycznie napalony jestem przez pół roku bez seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Ty ją traktujesz jak dzi.wkę skoro przeliczasz randki na złotówki. Ty jej kolacyjkę, kino ona tobie doopkę. Tak się robi z utrzymankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Podliczyłem tylko, żeby uwydatnić ile czasu i zaangazowania włożyłem w tą relacji a ile dostaje w zamian? Niepewność co do jej uczuc i boję się że flirtuje z innymi w klubach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×