Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana

Zdradzam chłopaka

Polecane posty

Gość Zdesperowana

Jestem z chłopakiem od pół roku od jakiegoś czasu przestał mnie pociągać erotycznie poprostu nie mam z nim ochoty na sex 3 tygodnie temu poznałam w pubie przystojnego dobrze zbudowanego  chłopaka Michała jest odemnie młodszy o 3 lata ma 22 lata od razu mi się spodobał lubię młodszych facetów w trakcie rozmowy poruszyłam temat seksu nie Wiem czemu powiedziałam mu ze nie sypiam od jakiegoś czasu z chłopakiem nie Wim co sobie w tedy myślałam wymieniliśmy się numerami napisał do mnie następnego dnia spotkaliśmy się jakoś ta wyszło że wylondowałam w jego łóżku wiem zdradziłam Chłopaka ale tego właśnie potrzebowałam dobrego seksu od dawna nie było mi tak dobrze jak z Michałem wie jak się zająć kobietom niestety mój chłopak szybko dochodzi nawet potrafi podczas gry wstępnej  nie wiem co robić powiedzieć chłopakowi że mam. Innego że jest słaby w łóżku i przez to go żucam a z drugiej strony przywiązałam się do niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś już skończona. Nie nadajesz się na żonę,matka.umrzesz w samotności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnnl

Jeśli to nie prowo to jesteś zwykła zdzira. Oby ten twój Michałek po tygodniu też zaczął cie zdradzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

25 latka i 22 latek nie znam dziewczyny co by nawet popaczyła na takiego gówniarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli to nie prowo to jesteś zwykła zdzira. Oby ten twój Michałek po tygodniu też zaczął cie zdradzać. 

Nie rozpędzaj się. Nie każdy nie ma potrzeb seksualnych, pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zmień chłopaka. Jeszcze możesz.

Ona nie zasługuje  na żadnego chyba że na Rumuna Dziw.a i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony

Powiedz chłopakowi go szkoda na ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten Michał wyczuł okazję że jesteś łatwa poczekaj jeszcze chwile znudzi się tobą a ty zostaniesz sama bo temu Chłopakowi co z nim jesteś powiedz ze to koniec przynajmniej tyle możesz dla niego zrobić 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

25 latka i 22 latek nie znam dziewczyny co by nawet popaczyła na takiego gówniarza 

A jakie ma znaczenie wiek, ja miałam 25 lat jak poznałam chłopaka który miał wtedy 20 lat. Od tamtego czasu minelo 15 lat i teraz będąc w zwiazku małżeńskim mamy 2 dzieci i jesteśmy szczęśliwy. Fakt... jak ktoś nas nie zna to nikt by nie powiedział, ze jestem od niego o 5 lat starsza. Czasami metryka nie idzie w parze z wyglądem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Analfabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość rrrrr

Wypadałoby najpierw rozstać się z chłopakiem, bo tak wychodzisz na puszczalska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A jakie ma znaczenie wiek, ja miałam 25 lat jak poznałam chłopaka który miał wtedy 20 lat. Od tamtego czasu minelo 15 lat i teraz będąc w zwiazku małżeńskim mamy 2 dzieci i jesteśmy szczęśliwy. Fakt... jak ktoś nas nie zna to nikt by nie powiedział, ze jestem od niego o 5 lat starsza. Czasami metryka nie idzie w parze z wyglądem. 

Wedle gustu przeważnie faceci wybierają młodsze 5 lat a kobiety starszych  nie mów że jest inaczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wypadałoby najpierw rozstać się z chłopakiem, bo tak wychodzisz na puszczalska. 

Od 3 tygodni jest pusczalska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrr

I pewnie ja podnieca jak jej piszemy, że jest puszczalska, łatwa i jest zwykła zdzirą. Laski tak mają. A szkoda tylko jej chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Wedle gustu przeważnie faceci wybierają młodsze 5 lat a kobiety starszych  nie mów że jest inaczej 

Wedle gustu?!? Oczywiście, że większość przypadków jest takich, że facet jest starszy od kobiety. Wszystko zależy od nastawienia, a poza tym miłość nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana
 

Zmień chłopaka. Jeszcze możesz.

Trochę boję śie reakcji mojego obecnego żeby nic nie zrobił Michałowi ma nieciekawych przyjaciół  i to jest chłopak ze przeszłością 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzio

Zwykła ... człowiek myśli że spotkał fajną dziewczyne a tu Normalka życiowa lepiej w ogóle  nie mieć dziewczyny tylko je walić w te głupie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę boję śie reakcji mojego obecnego żeby nic nie zrobił Michałowi ma nieciekawych przyjaciół  i to jest chłopak ze przeszłością 

To z tego powodu, jesteś przypisana do niego raz na zawsze??😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej nie mieć dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjdj

Czytają to forum doszedłem do wniosku, że wolę gumową dziewczyne, przynajmniej się nie zawiodę. Ja zdrady nie przeżyłbym. Co z wami dziewczyny ogarnijcie się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana
 

To z tego powodu, jesteś przypisana do niego raz na zawsze??😵

Nie nie Ale jak coś zrobi Michałowi w tedy to bendzie moja wina rozmawiałam z Michałem na ten temat powiedział że się nie obawia ale jaki facet powie że się 2 boi dzisiaj zaproponować żebym się do niego przeprowadziła. wiesz jak faceci reagują na zdradę w tedy ich męska dum jest urażona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem z chłopakiem od pół roku od jakiegoś czasu przestał mnie pociągać erotycznie poprostu nie mam z nim ochoty na sex 3 tygodnie temu poznałam w pubie przystojnego dobrze zbudowanego  chłopaka Michała jest odemnie młodszy o 3 lata ma 22 lata od razu mi się spodobał lubię młodszych facetów w trakcie rozmowy poruszyłam temat seksu nie Wiem czemu powiedziałam mu ze nie sypiam od jakiegoś czasu z chłopakiem nie Wim co sobie w tedy myślałam wymieniliśmy się numerami napisał do mnie następnego dnia spotkaliśmy się jakoś ta wyszło że wylondowałam w jego łóżku wiem zdradziłam Chłopaka ale tego właśnie potrzebowałam dobrego seksu od dawna nie było mi tak dobrze jak z Michałem wie jak się zająć kobietom niestety mój chłopak szybko dochodzi nawet potrafi podczas gry wstępnej  nie wiem co robić powiedzieć chłopakowi że mam. Innego że jest słaby w łóżku i przez to go żucam a z drugiej strony przywiązałam się do niego 

Pół roku to nie jest tak długo by się zastanawiać. Nie kochasz go, nie pragniesz, dlaczego z nim jesteś? Od tego jest "chodzenie" by zweryfikowac takie sprawy, zamiast zdradzać daj mu szansę na spotkanie prawdziwej miłości i sobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex
 

Czytają to forum doszedłem do wniosku, że wolę gumową dziewczyne, przynajmniej się nie zawiodę. Ja zdrady nie przeżyłbym. Co z wami dziewczyny ogarnijcie się 

Nie ma co muwić że niema normalnych dziewczyn bo są tylko trzeba szukać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pół roku to nie jest tak długo by się zastanawiać. Nie kochasz go, nie pragniesz, dlaczego z nim jesteś? Od tego jest "chodzenie" by zweryfikowac takie sprawy, zamiast zdradzać daj mu szansę na spotkanie prawdziwej miłości i sobie też.

Dokładnie ja chodziłem że 3 dziewczynami i wybrałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjdj

No i właśnie kolega z tej historii szukał i pewnie nadal myśli że poznał ta jedyna. I jak tu się nie zawieść na dziewczynach. Jesteś o wiele gorsze od facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No i właśnie kolega z tej historii szukał i pewnie nadal myśli że poznał ta jedyna. I jak tu się nie zawieść na dziewczynach. Jesteś o wiele gorsze od facetów 

No tak kobiety częściej zdradzają nawet widać to jak się idze do klubu ale powiem ci ze są porządne co chodzą ko kościoła kolego teraz poznał dziewczynę co jest w chórze kościelnym bardzo robi dobre wrażenie albo dziewczynę ze wśi  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka dziwaczka

Nigdy nikogo nie zdradziłam i zdrady nie toleruje. Po prostu zerwij z chłopakiem i zajmij się tym drugim.Moze coś z tego wyjdzie, może nie, ale nie warto działać na kilka frontów.Ja bym wolała usłyszeć prosto w twarz koniec i odchodzę, niż mieć świadomość że jestem któraś tam w kolejce.Chocbym miała się z kimś spotykać krótko, ale tylko z tym kimś, wyjdzie lub nie. Do tego też trzeba odwagi, bo ten ktoś też może rzucić Ale już się dłużej nie asekuruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×