Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia

Wspólna zabawa

Polecane posty

Gość Natalia

Zaczne może od tego że mój facet w zwiąsku z pracą zaczął często wyjeżdżać w delegacje i wymyślił sobie taką gre,zabawe na wspólne urozmaicenie. A zatem tak w skrócie: Tylko ja mam w przenośni jego 'sprzęt'w swoich rękach. Piszę mu co i kiedy mu wolno. Teraz musi być całkowicie grzeczny zero zabawy ze sobą póki nie pozwole. Lecz brakuje mi pomysłów. Może coś polecicie? Jakie zadania dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Nic wam to nie da,i tak to skoncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Nikt nic niedoradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejterzyna

To forum nie służy do doradzania, tylko do hejtowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na delegacjach pewnie lubi wyskakiwać do hotelowego spa - basen, sauna.

Nakaż żeby bezpośrednio przed wyjściem pobawił się swoim, żeby trysnąć. Potem w saunie bezwzględnie na golasa. Po powrocie znowu pokaz aż do wytrysku - wtedy trzeba naprawdę popracować nad nim. W trakcie niech opowiada jak było w saunie, kogo spotkał. Oczywiście wszystko na skypie. Nie muszę dodawaćże ty też coś pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
 

na delegacjach pewnie lubi wyskakiwać do hotelowego spa - basen, sauna.

Nakaż żeby bezpośrednio przed wyjściem pobawił się swoim, żeby trysnąć. Potem w saunie bezwzględnie na golasa. Po powrocie znowu pokaz aż do wytrysku - wtedy trzeba naprawdę popracować nad nim. W trakcie niech opowiada jak było w saunie, kogo spotkał. Oczywiście wszystko na skypie. Nie muszę dodawaćże ty też coś pokaż.

dzięki za pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ktoś jeszcze podrzuci jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my na takie wyjazdy przygotowujemy specjalny serwis foto, moje rozbierane fotki i filmiki z naszego seksu. Mamy nasze ulubione nagrania, ale na każdy wyjazd musi był nowość. Nie tylko nowy filmik zwykłego seksu ale coś z nowym pomysłem. Jak wyjedzie zlecam który filmik ma obejrzeć i zrobić do niego dobrze. Pewnie i tak ogląda wszystkie, ale fajna zabawa. Ja zresztą też oglądam i bawię się sobą. Na gorąco przesyłamy fotki z naszych zabaw. Taki seks na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23
 

my na takie wyjazdy przygotowujemy specjalny serwis foto, moje rozbierane fotki i filmiki z naszego seksu. Mamy nasze ulubione nagrania, ale na każdy wyjazd musi był nowość. Nie tylko nowy filmik zwykłego seksu ale coś z nowym pomysłem. Jak wyjedzie zlecam który filmik ma obejrzeć i zrobić do niego dobrze. Pewnie i tak ogląda wszystkie, ale fajna zabawa. Ja zresztą też oglądam i bawię się sobą. Na gorąco przesyłamy fotki z naszych zabaw. Taki seks na odległość.

Hej i jest frajda? o Wasze ostatnie "wspólne" zabawy ,co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×