Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet, które nie mają i nie chcą mieć na razie dzieci, a może nigdy. Z ciekawości i bez jadu pytam: dlaczego akurat to forum?

Polecane posty

Gość gość
 

Bo cisną beke z matek i to jest najbardziej odpowiednie do tego forum? Na ero wszyscy to oleja a tu matki beda sie ciskac. O to chyba chodzi?   

Jak masz ogólną bekę z matek, to chyba jest z tobą coś nie tak. Widzisz, ja mam bekę z niektórych matek i to niekoniecznie dlatego, że są matkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

analogicznie u mnie - nie chcialam i nie mam 🙂 

no dobra ale dlaczego ciśniesz bekę akurat z matek, a nie z innych grup społecznych? dlaczego na ogólnym nie siedzisz tyle co na maceirzynskim (bo zakladam ze tak jest)?

ja Ci coś szczerze napiszę: kiedyś, jak nie miałam dzieci, tez się śmiałam z niektórych tematów, o teściowych, zazdrosnych szwagierkach, wydawalo mi sie ze to pisza de/bilki o wydumanych problemach, naprawde! A jak zostałam matką to na wlasnej skorze przekonałam sie ze to wszystko prawda, te nadgorliwe babunie, te zazdrosne bratowe/szwagierki.... śmiałam sie wiec do czasu. Perspektywa zmienia sie wraz z zostaniem matką. Mnie tez wiele rzeczy smieszylo, bo nie mialam  z tym stycznosci w zyciu codziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(;
 

dziwne, mam wrazenie ze wiekszosc facetów nie chce

widocznie inne środowisko, ja z 15 lat szukałam faceta, wszyscy ZAWSZE chcieli dzieci

zresztą kogo nie spotkam to chce

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa
 

na wlasnej skorze przekonałam sie ze to wszystko prawda, te nadgorliwe babunie, te zazdrosne bratowe/szwagierki

to jakoś niewolniczo żyjesz - sorry tyle lat i mam 0 takich problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te teksty
 

Perspektywa zmienia sie wraz z zostaniem matką

jeszcze medal sobie przypnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUL DÓPY
 

ale dlaczego ciśniesz bekę akurat z matek, a nie z innych grup społecznych

ja cisnę wszędzie ze wszystkich, na ero nie wchodzisz, na życie uczuciowe inceli też nie, to nie wiesz 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja nie wiem

gdzie takich spotykacie, wszyscy, z jakimi mialam stycznosc, chca miec KIEDYS dzieci 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

jeszcze medal sobie przypnij

Nie rozumiem, dlaczego miałabym? Masz jakiś kompleks na tle matek? Medal bo powiedziałam prawdę, że kadej kobiecie zmienia się nieco perspektywa jak zostanie żoną/matką/synową? U mało kogo jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

no dobra ale dlaczego ciśniesz bekę akurat z matek, a nie z innych grup społecznych? dlaczego na ogólnym nie siedzisz tyle co na maceirzynskim (bo zakladam ze tak jest)?

ja Ci coś szczerze napiszę: kiedyś, jak nie miałam dzieci, tez się śmiałam z niektórych tematów, o teściowych, zazdrosnych szwagierkach, wydawalo mi sie ze to pisza de/bilki o wydumanych problemach, naprawde! A jak zostałam matką to na wlasnej skorze przekonałam sie ze to wszystko prawda, te nadgorliwe babunie, te zazdrosne bratowe/szwagierki.... śmiałam sie wiec do czasu. Perspektywa zmienia sie wraz z zostaniem matką. Mnie tez wiele rzeczy smieszylo, bo nie mialam  z tym stycznosci w zyciu codziennym

W punkt. W wyniku ciąży i porodu zmienia się mózg. Zmniejsza się ilość substancji szarej - słowem, kobieta glupieje. Stąd te nowe "problemy" zazdrosnych szwagierek 🤣🤣🤣 i inne głupoty się biorą po zostaniu matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

gdzie takich spotykacie, wszyscy, z jakimi mialam stycznosc, chca miec KIEDYS dzieci 😞

Mój nie chciał. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W punkt. W wyniku ciąży i porodu zmienia się mózg. Zmniejsza się ilość substancji szarej - słowem, kobieta glupieje. Stąd te nowe "problemy" zazdrosnych szwagierek 🤣🤣🤣 i inne głupoty się biorą po zostaniu matka.

Robiłaś na ten temat badania? Jak skomentujesz moją ciocię, mamę czwórki chłopaków, ktora już po zostaniu matką zrobiła doktorat i habilitację z infrmatyki? Jakoś nijak to sie ma do tego co mowisz... Ale jestes, jest nasza niesiertelna królowa życia z płaczacymi buźkami. Czyli wiadomo, ze niczego mądrego juz sie nie dowiemy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(;
 

gdzie takich spotykacie, wszyscy, z jakimi mialam stycznosc, chca miec KIEDYS dzieci

 

 

Mój nie chciał. Serio.

widzicie, dla was to dramat, z mojej perspektywy największe szczęście

także widać, że nie ma co oceniać kogokolwiek za wybory tak odgórnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Robiłaś na ten temat badania? Jak skomentujesz moją ciocię, mamę czwórki chłopaków, ktora już po zostaniu matką zrobiła doktorat i habilitację z infrmatyki? Jakoś nijak to sie ma do tego co mowisz... Ale jestes, jest nasza niesiertelna królowa życia z płaczacymi buźkami. Czyli wiadomo, ze niczego mądrego juz sie nie dowiemy 🙂

Nie musiałam robić żadnych badań. Takie badania robili naukowcy i wyniki tych badań są znane od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość

już daj spokój, ty się tu wyżywasz na bezdzietnych bardziej niż ktokolwiek inny

prawdziwa natura widzę wychodzi

ty jesteś też tą co preferuje sn nad cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłam, że jest tu miejsce wyłącznie dla matek... tym bardziej, że dział ciążowy to jeden z wielu działów : ) kiedyś siedziałam na kowbojkach ale forumka już nie ma więc przeszłam tu... kafe jako tako kojarzyłam...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja

maDki sobie zauzurpowały prawo do forum heh 🙂

socjal wali w dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby poczytac
 

no dobra ale dlaczego ciśniesz bekę akurat z matek, a nie z innych grup społecznych? dlaczego na ogólnym nie siedzisz tyle co na maceirzynskim (bo zakladam ze tak jest)?

ja Ci coś szczerze napiszę: kiedyś, jak nie miałam dzieci, tez się śmiałam z niektórych tematów, o teściowych, zazdrosnych szwagierkach, wydawalo mi sie ze to pisza de/bilki o wydumanych problemach, naprawde! A jak zostałam matką to na wlasnej skorze przekonałam sie ze to wszystko prawda, te nadgorliwe babunie, te zazdrosne bratowe/szwagierki.... śmiałam sie wiec do czasu. Perspektywa zmienia sie wraz z zostaniem matką. Mnie tez wiele rzeczy smieszylo, bo nie mialam  z tym stycznosci w zyciu codziennym

haha Chryyyyyyste 😄 z nikogo nigdy nie cisne beki 🙂 ani w zyciu realnym, ani w wirtualnym 🙂  nie wiem, skad takie wnioski, po moich postach...? 🤦‍♀️ chyba pomylilas autorki roznych wypowiedzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

maDki sobie zauzurpowały prawo do forum heh 🙂

socjal wali w dekiel

No forum nosi jasną nazwę, której elementy skladowe to:

CIĄŻA - ciebie nie dotyczy

PORÓD - patrz pkt 1

MACIERZYNSTWO I WYCOWANIE DZIECI - patrz wyzej

Pytanie jest uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No forum nosi jasną nazwę, której elementy skladowe to:

CIĄŻA - ciebie nie dotyczy

PORÓD - patrz pkt 1

MACIERZYNSTWO I WYCOWANIE DZIECI - patrz wyzej

Pytanie jest uzasadnione.

To jest TEMATYKA forum, co oznacza, że zakładane tematy mają tego dotyczyć, a nie że mają się wypowiadać tylko matki. Beka z matek dotyczy tematyki forum - macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No forum nosi jasną nazwę, której elementy skladowe to:

CIĄŻA - ciebie nie dotyczy

PORÓD - patrz pkt 1

MACIERZYNSTWO I WYCOWANIE DZIECI - patrz wyzej

Pytanie jest uzasadnione.

Ciaza - oczywiscie, ze mnie dotyczy. Ciężarne każą po ulicach i domagają się przywilejów. Także ode mnie.

Macierzyństwo i wychowywanie dzieci - sorry, ale żyje pośród madek i ich bombelkow  place na ich socjalne. To jak najbardziej mnie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja

właśnie, ja płacę wasz socjal i mogę chyba się z wami komunikować, nie? czy zabraniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No forum nosi jasną nazwę, której elementy skladowe to:

CIĄŻA - ciebie nie dotyczy

PORÓD - patrz pkt 1

MACIERZYNSTWO I WYCOWANIE DZIECI - patrz wyzej

Pytanie jest uzasadnione.

Rozumiem, że jak nie jesteś dinozaurem to nie wolno ci wchodzić na forum o dinozaurach? Serio wam, matkom, mózgi się ładują od tych hormonów ciazowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś
 

mózgi się ładują od tych hormonów ciazowych

ale po ciąży zacietrzewienie nie mija, to chyba nie tu leży problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUL DÓPY
 

Rozumiem, że jak nie jesteś dinozaurem to nie wolno ci wchodzić na forum o dinozaurach

no i beka co nie miara z was tu 😄

 

No forum nosi jasną nazwę, której elementy skladowe to:

a jeszcze pytają, czemu beka po co wchodzisz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jako taki internetowy

weteran zauwazylam jedno - bezdzietne NIGDY nie jezdza po dzietnych tak, jak dzietne po bezdzietnych 🙂 dziekuje za uwage. ✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwazja
 

bezdzietne NIGDY nie jezdza po dzietnych tak, jak dzietne po bezdzietnych

taki kraj, a będzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

W punkt. W wyniku ciąży i porodu zmienia się mózg. Zmniejsza się ilość substancji szarej - słowem, kobieta glupieje. Stąd te nowe "problemy" zazdrosnych szwagierek 🤣🤣🤣 i inne głupoty się biorą po zostaniu matka.

Bzdura. W wyniku ciąży w mózgu są zmiany, ale nie takie jak ci się wydaje. Mało tego, po jakimś czasie przechodzą. I nie tylko dzietne miewają zazdrosne szwagierki i wredne teściowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Bzdura. W wyniku ciąży w mózgu są zmiany, ale nie takie jak ci się wydaje. Mało tego, po jakimś czasie przechodzą. I nie tylko dzietne miewają zazdrosne szwagierki i wredne teściowe. 

Mi się nic nie wydaje. Doksztalc się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej, ja Ci odpowiem jak to jest z mojego punktu widzenia. Kiedyś, lata temu, siedziałam na kafeterii na ogólnym lub życie za granicą. Potem wiele lat mnie tu nie było, teraz jak przyszłam to okazało się, że ogólny to jakaś porażka pełna trolli i reklam, w życiu za granicą nic się nie dzieje, a tu ludzie zakładają różne tematy i jakoś się to kręci. Może dlatego, że ten dział jest teraz jako pierwszy w spisie? Nie mam pojęcia, sama się dziwię, że tu siedzę. Na temat ciąż czy przedszkoli się nie wypowiadam ani tego nie czytam, ale inne tematy potrafią być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze, to absolutnie nie mam nic przeciwko bezdzietnym które tu się udzielają. Jest na tyle miejsce, że dla każdego starczy😉Natomiast też się zastanawiam czemu tu piszą skoro jest dział "dyskusja ogólna" Ja dla przykładu na erotyczny nie wchodzę, bo mam udane pożycie seksualne. Może tu jest klucz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×