Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto jeszcze tak ma, że już woli jak ktoś zaczyna się nagle odzywać do was jak wam sie szczesci, niz jak stanie sie coś zlego? jestem uczulona na labidziaczy i pocieszaczki gdy wyjdzie u mnie jakis duzy problem zyciowy. NIENAWIDZE łaski i wspolczucia

Polecane posty

Gość gość

Nie znoszę jak ktoś, kto długo miał mnie w d. dowiaduje sie ze u mnie np. coś mocno niehalo i nagle wielkie słowa, przyjaciólka wielka, jakies pokrzepiania. Na mnie to działa jak płachta na byka... nie wierze w takie cos, te osoby sie podbudowują chyba czyims nieszczeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Kiedys mialam taka znajoma. Kiedys, juz nie. Dodalam cos na fb, co po prostu mi sie spodobalo a ona chyba odniosla to do mojego zycia, wywnioskowala, ze mam problemy i napisala o co chodzi i jak chce to mozemy pogadac 😒sluzy pomoca. Zaznacze ze sie sobie raczej nie zwierzalysmy i rzadko sie spotykalysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala

Wiesz, gdyby ta laska i wspolczucie byly jeszcze szczere to spoko. Najgorzej jak inni karmia sie cudzym nieszczesciem i ciesza  jak sie komus noga powinie pod przykrywka wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wiesz, gdyby ta laska i wspolczucie byly jeszcze szczere to spoko. Najgorzej jak inni karmia sie cudzym nieszczesciem i ciesza  jak sie komus noga powinie pod przykrywka wspolczucia.

też tak uważam. Mało ludzi jest w stanie się wczuć w sytuację innej osoby, mam wrażenie że oni nawet lubią słuchać o czyichś problemach, bo na zasadzie kontrastu do życia tej osoby, same zaczynają czuć że u nich to w sumie życie jak w bajce.

Dlaczego mój ojciec ciągle ogląda i współodczuwa " " z ludźmi z programów Chłopaki do wzięcia? Bo ugrzązł na wsi, nie rozwija się, skończył na zawodówce, 3/4 roku nie pracuje, dostal od matki duzy dom, a jak sie porowna z biedotą z Chłoapków, to czuje sie królem zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×