Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Herbi

Cel każdej baby to przywłaszczyć sobie faceta i zrobić z niego niewolnika i swoją własność

Polecane posty

Gość Herbi

potem faceta chcą kontrolować i na nic mu nie pozwalać, ma tylko orać na nią i jej zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. A najlepsze jest to, że gdy facet już zniewolony, zawlaszczony i się słucha jak wierny pies, to momentalnie traci wartość. Prawda drogie Panie?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666😎

Hahaha ja znam jedną parę gdzie to laska wszystko robi a ten zioomek leń nic poza paleniem blantów. Można jak się chce.😉 I nie pracuje żyje u niej w domu nawet hahaha. Wszystko na jej koszt😎🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hahaha ja znam jedną parę gdzie to laska wszystko robi a ten zioomek leń nic poza paleniem blantów. Można jak się chce.😉 I nie pracuje żyje u niej w domu nawet hahaha. Wszystko na jej koszt😎🙂

Etam, to nie związek, to podzwiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdź mi kobietę która nie chce swojego ukochanego na wyłączność, którego gdy nie ma powodów nie musi kontrolować. A może ty nie znasz swoich limitów? 

 

 ma tylko orać na nią i jej zachcianki

zależy co masz na myśli pisząc o zachciankach twojej pani a może mylisz je z zapewnieniem bezpieczeństwa finansowego ukochanych ci osób (żona i dzieci)   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Znajdź mi kobietę która nie chce swojego ukochanego na wyłączność, którego gdy nie ma powodów nie musi kontrolować. A może ty nie znasz swoich limitów? 

zależy co masz na myśli pisząc o zachciankach twojej pani a może mylisz je z zapewnieniem bezpieczeństwa finansowego ukochanych ci osób (żona i dzieci)   

 

Tylko Anioly jedna na milion takie są!😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek
 

Hahaha ja znam jedną parę gdzie to laska wszystko robi a ten zioomek leń nic poza paleniem blantów. Można jak się chce.😉 I nie pracuje żyje u niej w domu nawet hahaha. Wszystko na jej koszt😎🙂

Gdzie taką panne trafić? ja też chce. Moge nawet dzieci bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbie
 

Znajdź mi kobietę która nie chce swojego ukochanego na wyłączność, którego gdy nie ma powodów nie musi kontrolować. A może ty nie znasz swoich limitów? 

zależy co masz na myśli pisząc o zachciankach twojej pani a może mylisz je z zapewnieniem bezpieczeństwa finansowego ukochanych ci osób (żona i dzieci)   

 

dla większości bab "bezpieczeństwo" to Jaguar w garażu, willa z basenem, torebki za 10 koła, cała szafa drogich ciuchów, butów z 10tyś, wakacje pod palmami 4 razy w roku, drogie restauracje, służba w domu, a bombelki mają mieć wszystko czego zapragną( tz co widziały w TV )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

dla większości bab "bezpieczeństwo" to Jaguar w garażu, willa z basenem, torebki za 10 koła, cała szafa drogich ciuchów, butów z 10tyś, wakacje pod palmami 4 razy w roku, drogie restauracje, służba w domu, a bombelki mają mieć wszystko czego zapragną( tz co widziały w TV )

z "czym" ty sie czlowieku zadajesz, ze stawiasz takie tezy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
 

z "czym" ty sie czlowieku zadajesz, ze stawiasz takie tezy 

Z kobietami. Taka jest większość bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z kobietami. Taka jest większość bab.

Blachary się podobaja z wyglądu, to trzeba znieść ich cechy charakteru😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Może dał trochę na wyrost ,ale sporo kobiet jako bezpiecznego faceta chce faceta , który będzie finansował rodzinne apetyty. To nie powinno tak działać ,facet ma zarabiać ,że gdyby coś to z jednej pensji jakoś pożyją chwilę ,póki żona nie znajdzie pracy ponownie . Nie może być tak,że jeden tyra ,a drugi siedzi w domu .Jeden się zarobi ,a drugi zanudzi. Nie można dopuścić ,aby jedna osoba była zalezna od drugiej w trybie ciągłym -to nie bezpieczne w związku ,uzaleznia jedną osobę od drugiej . Są rodziny gdzie to wypala ,ale to śliski temat ,ryzykowna gra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Blachary się podobaja z wyglądu, to trzeba znieść ich cechy charakteru😁

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

To prawda. A najlepsze jest to, że gdy facet już zniewolony, zawlaszczony i się słucha jak wierny pies, to momentalnie traci wartość. Prawda drogie Panie?😊

Tak,to prawda. Nie ma co oszukiwać. Taki facet to skarb w moich rękach <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Onkosfero, na blacharę to trzeba przede wszystkim mieć wypasione auto.

Zaiste, to podstawa. Ale też stać na bramce w dyskotece. A w późniejszym wieku, mieć te wszystkie zwierzęta... jak to tam było? Jaguara w garażu i osła, który zarobi? Nadal jednego zwierzaka brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

dla większości bab "bezpieczeństwo" to Jaguar w garażu, willa z basenem, torebki za 10 koła, cała szafa drogich ciuchów, butów z 10tyś, wakacje pod palmami 4 razy w roku, drogie restauracje, służba w domu, a bombelki mają mieć wszystko czego zapragną( tz co widziały w TV )

a tak po prawdzie to panowie musicie przyznac, ze to wy czesciej poruszacie kwestie finansowe niz kobiety.

stroszycie piorka pozując na kogos kim nie jestescie, w celach roznych, czy to zaliczenia, czy poznania, taka prawda 🙂 chyba sie troche pogubiliscie w zachowaniach 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dret
 

 Nadal jednego zwierzaka brak...

Dużego ptaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dużego ptaka?

Tego nie było w krotochwili Argena... ale już zapewne jest!😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

dla większości bab "bezpieczeństwo" to Jaguar w garażu, willa z basenem, torebki za 10 koła, cała szafa drogich ciuchów, butów z 10tyś, wakacje pod palmami 4 razy w roku, drogie restauracje, służba w domu, a bombelki mają mieć wszystko czego zapragną( tz co widziały w TV )

No tak, bo żaden facet by nie chciał willi, Jaguara, ani zegarka za 10 koła,  ja nawet nie wiem jak wygląda jaguar, to wy się jaracie nowinkami technologicznymi, które są niebotycznie drogie. Poza tym mimo marzeń jakoś nie widzę by kobiety przestały wychodzić za mąż za tych bez willi i luksusowego samochodu, ślubów by w Polsce nie było, bo tu milionerów prawie nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janos
 

a tak po prawdzie to panowie musicie przyznac, ze to wy czesciej poruszacie kwestie finansowe niz kobiety.

stroszycie piorka pozując na kogos kim nie jestescie, w celach roznych, czy to zaliczenia, czy poznania, taka prawda 🙂 chyba sie troche pogubiliscie w zachowaniach 😄 

Ja na randki przyjeżdżam autobusem a nie moim nissanem i większość panien się od ręki krzywi że nie mam auta. Dobry filtr na blachary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birku
 

No tak, bo żaden facet by nie chciał willi, Jaguara, ani zegarka za 10 koła,  ja nawet nie wiem jak wygląda jaguar, to wy się jaracie nowinkami technologicznymi, które są niebotycznie drogie. Poza tym mimo marzeń jakoś nie widzę by kobiety przestały wychodzić za mąż za tych bez willi i luksusowego samochodu, ślubów by w Polsce nie było, bo tu milionerów prawie nie ma. 

Nie chce willi czy tam jaguara nawet jakby mi to dali za darmo bo mi takie coś nie potrzebne. Wiem że to trudne do zrozumienia dla ludzi zachłannych. Luksusowe dobra prządane są przez ludzi którzy mają problemy z własną wartością i potrzebują rzeczy aby się czuć lepiej, niestety to tylko pomaga tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak sie ma za duzo syfu w glowie, za duzo przelotnych romansow itp to nawet ustawienie nogi moze być brzemienne w skutkach 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja na randki przyjeżdżam autobusem a nie moim nissanem i większość panien się od ręki krzywi że nie mam auta. Dobry filtr na blachary.

juz samo to jak piszesz

zapala sie czerwona lampka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

Ja na randki przyjeżdżam autobusem a nie moim nissanem i większość panien się od ręki krzywi że nie mam auta. Dobry filtr na blachary.

Dokładnie, ja to samo robię 😄😄 uwielbiam ich miny 😄

ten temat to fajny dowód, jakimi kobieta - atawistycznie - dysponują mechanizmami wyparcia, to jest coś niesamwoitego, zaden facet ta nie przkręci i nie spłyci tematu jak baba 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no poważnie ciężkie macie traumy 😄 moze cos z wami nie tak? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart

Cel każdej baby to przywłaszczyć sobie faceta i zrobić z niego niewolnika i swoją własność potem faceta chcą kontrolować i na nic mu nie pozwalać, ma tylko orać na nią i jej zachcianki

&

A ty ciągle o swojej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×