Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Wplata ostatniego a na koncie pusto jestem zla

Polecane posty

Gość autorrkkaaa

Godzina 16 a kasy dalej niema.Wychodzi na to ze nie zrobili przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansey

W jakim banku masz konto a w jakim pracodawca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie po 18 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

ja w pko  a 2 trona nie wiem.bo to 1 wyplata w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W niektórych bankach ostatnie księgowanie jest o 19 wieczorem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na twardo

u mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko na twardo

u mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ngjvcd

Do roboty to gnaja ale zaplacic o czasie to niema komu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość W Pko BP i Pekao SA ostatnia sesja przychodząca jest o 17.30. Sprawdź konto po tej godzinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Nie zazdroszczę. Ja jak nie lubię swojej pracy, tak muszę przyznać, że z płacami wyrabiają się przed czasem i też mam na umowie pensję do końca m-ca, a wypłacił już 28 stycznia:) Jeśli się opóźnią, to może pomyśl w lutym o założeniu konta w tym samym banku co pracodawca? Będą ci przychodzily pieniądze po kilku chwilach od przelewu. Czasem jak kadrowa się nie wyrobi, to wysyła pensję ostatniego dnia wieczorem i potem się tłumaczy, że ona wysłała zgodnie z umową, a tobie doszło później więc pretensje do banku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

biuro pracuje do 15. wiec musialaby przeelwy z rana zrobic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka
 

biuro pracuje do 15. wiec musialaby przeelwy z rana zrobic,

Czyli albo jeszcze idzie przelew do Ciebie (nawet jakby go puściła o 12-13 to ma prawo do ciebie dojść wieczorem), albo sobie puściła o 15.00 i będzie się wymawiać, że ona dotrzymala terminu z umowy i reszta po stronie banku. Zobacz jeszcze wieczorem, co będzie.  Jakby pracodawca u mnie tak działał na ostatnią chwilę, to od razu po pierwszej wypłacie założyłabym sobie konto w jego banku, żeby być mniej zależną od jego humorów i mieć kasę nawet o 15.00 ostatniego dnia miesiąca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest Polska... Ja u poprzedniego pracodawcy musiałam co msc upominac sie o wypłatę. Czasem mi nie dopłacil celowo 50 zl, wiec dzwoniłam zeby sie o nie upomnieć, na co on reagował tak jakbym to ja była pazerna i chciała czegoś ponad tl co mi się należy, a nie,ze on mnie oszukiwał. 

Inny obiecywał prowizję. Prowizję miała kierowniczka, Jola-walezina, dwie starsze pracownice, a ja dostawalam 200 zł. Dla porównania Jola miała 1500-2000

Dziadownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

patrzylam przed chwila i kasa juz jest. jestem zadowolona bo dostalam wiecej niz sie spodziewalam ok.150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jakby pracodawca u mnie tak działał na ostatnią chwilę, to od razu po pierwszej wypłacie założyłabym sobie konto w jego banku, żeby być mniej zależną od jego humorów i mieć kasę nawet o 15.00 ostatniego dnia miesiąca. 

Hahaha, ja to specjalnie przy każdej zmianie pracy dowiaduję się, w jakim banku ma konto, i już kilka razy je zmieniłam 😂 u mnie jest ostatnia dziadowizna w dniu wypłaty i nie wyobrażam sobie jeszcze czekać np.weekend aż się zaksięguje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

patrzylam przed chwila i kasa juz jest. jestem zadowolona bo dostalam wiecej niz sie spodziewalam ok.150zł.

Super👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poiw

Gadałem z kadrowa dzisiaj właśnie, i w związku ze zmian i wzrostem ZUS wykreslali dzisiaj kilku pracownikow bo firma nie wyrobi na wypłaty taka bryndza:( duża firma, prawie korpo. Tak nas zaltwia koszty Państwa jedynej słusznej partii. Dwie duże firmy, nasi klienci wycofali się z rynku. Za chwilę w ogóle nie dostaniecie wypłat i tak się to skończy. Pracodawcy wola zwalniać bo za niskie stawki nikt nie przyjdzie do pracy, wiadome. U mojego kolegi w staliwni Kraków Huta ponad 2 tys osób dostało wypowiedzenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

u mnie jest ostatnia dziadowizna w dniu wypłaty i nie wyobrażam sobie jeszcze czekać np.weekend aż się zaksięguje 😉

nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

No porażka. Ja dostaje wypłatę 10 ale 8 lub 9 już jest. Nawet czasem 7. Bez szalu ale takie czekanie na kasę jest wkurzajace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×