Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 gosc

OK, niech bedzie iz 25 latki nie chca sie wiazac z 40 latkami, ale dlaczego nie chca sie zaprzyjaznic?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

Wygl膮dasz jak Leonardo? Masz jego maj膮tek?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anty Bazyl

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

Leonardo di caprio sie znalaz艂 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀 馃槀

A tak zupe艂nie na powa偶ne to w wolnych chwilach podr贸偶uj膮 na Malediwy, korzystaj膮 z urok贸w wystawnego 偶ycia, je偶d偶膮cym razem do spa itp. Czyli cos na co ciebie nie sta膰.聽

Nie karmcie juz trolla.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

starszych panow? blagam, powiedz, ze zartujesz uzywajac takiego slownictwa

ide ulica w tshircie z nadrukiem i w krotkich spodniach i czuje sie tez jak 23 latek 馃槑

Ale nie wygl膮dasz. Wygl膮dasz jak starszy facet w infantylnym t-shircie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Wygl膮dasz jak Leonardo? Masz jego maj膮tek?聽

a no tak, zapomnialem, wyglad i kasa

i wtedy od razu znajduja sie tematy do rozmowy i ktos juz nie jest "dziadkiem" czy "tatusiem"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Leo jest prawdopodobnie gejem i te modelki, to przykrywki. Zreszt膮 nie por贸wnuj si臋 do bogatego charyzmatycznego interesuj膮cego zapewne m臋偶czyzny z obyciem i nieograniczonymi zasobami. Wiek zreszt膮 nie jest Twoim g艂贸wnym problemem, jeste艣 po prostu dziwaczny, gdyby kto艣 taki si臋 mn膮 zainteresowa艂 i zaoferowa艂 wsp贸lne karmienie mew i pogo艅 za sw膮 zmarnowan膮 m艂odo艣ci膮, to zacz臋艂abym si臋 nerwowo rozgl膮da膰 za policj膮 i szuka膰 gazu w torebce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

bo to oczywiste 偶e taki 40 latek b臋dzie tylko wypatrywa艂 okazji 偶eby j膮 wy.ru.ch.a.膰!!! Bo taka jest prawda, tacy jeste艣cie i nauczone do艣wiadczeniem m膮dre dziewczyny ju偶 dmuchaj膮 na zimne i unikaj膮 starych zboczonych c.h.u.j.贸.w jak ognia!!!

Dok艂adnie. Takie dziewczyny doskonale wiedz膮, 偶e ch艂op nie zaczyna pogaw臋dek z m艂odymi kobietami bez powodu. Zreszt膮 偶aden facet nie rozmawia z p艂ci膮 przeciwn膮 dla samej rozmowy, zawsze ma w tym jaki艣 ukryty cel, dlatego jak dziewczyna wyczuje, 偶e ch艂op na ni膮 leci, to po prostu zachowuje dystans bo to nic przyjemnego u偶era膰 si臋 z niechcianymi adoratorami 馃檪 Tak jak m贸wisz - m臋偶czyzna mo偶e udawa膰 przyjaciela, kt贸ry rzekomo niczego wi臋cej nie oczekuje, ale w sprzyjaj膮cych warunkach (np. po alkoholu) i tak by si臋 zacz膮艂 dobiera膰 i pr贸bowa艂 co艣 zdziala膰. Lepiej sobie oszcz臋dzi膰 takich nieprzyjemno艣ci 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Leo jest prawdopodobnie gejem i te modelki, to przykrywki. Zreszt膮 nie por贸wnuj si臋 do bogatego charyzmatycznego interesuj膮cego zapewne m臋偶czyzny z obyciem i nieograniczonymi zasobami. Wiek zreszt膮 nie jest Twoim g艂贸wnym problemem, jeste艣 po prostu dziwaczny, gdyby kto艣 taki si臋 mn膮 zainteresowa艂 i zaoferowa艂 wsp贸lne karmienie mew i pogo艅 za sw膮 zmarnowan膮 m艂odo艣ci膮, to zacz臋艂abym si臋 nerwowo rozgl膮da膰 za policj膮 i szuka膰 gazu w torebce.聽

Zw艂aszcza t臋 pogo艅 za聽zmarnowan膮 m艂odo艣ci膮 馃槢聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bicku

Dok艂adnie. Takie dziewczyny doskonale wiedz膮, 偶e ch艂op nie zaczyna pogaw臋dek z m艂odymi kobietami bez powodu. Zreszt膮 偶aden facet nie rozmawia z p艂ci膮 przeciwn膮 dla samej rozmowy, zawsze ma w tym jaki艣 ukryty cel, dlatego jak dziewczyna wyczuje, 偶e ch艂op na ni膮 leci, to po prostu zachowuje dystans bo to nic przyjemnego u偶era膰 si臋 z niechcianymi adoratorami 馃檪 Tak jak m贸wisz - m臋偶czyzna mo偶e udawa膰 przyjaciela, kt贸ry rzekomo niczego wi臋cej nie oczekuje, ale w sprzyjaj膮cych warunkach (np. po alkoholu) i tak by si臋 zacz膮艂 dobiera膰 i pr贸bowa艂 co艣 zdziala膰. Lepiej sobie oszcz臋dzi膰 takich nieprzyjemno艣ci 馃檪

Nie martw si臋 noxa nawet w stanie nietrze藕wo艣ci nikt si臋 nie b臋dzie do ciebie dobiera艂,聽 to Ju偶 pr臋dzej do faceta Ni偶 do ciebie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Z Ojcem? jak masz 25 lat, to twoj ojciec pewnie 52.

a 52 i 40 to b. duza roznica 馃檪

Niekoniecznie ja mam 48 lat, m膮偶 49 ,c贸rka 26. Jakby聽mi taki 40 latek do c贸rki startowa艂,to by dosta艂 kopa w t....k

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie martw si臋 noxa nawet w stanie nietrze藕wo艣ci nikt si臋 nie b臋dzie do ciebie dobiera艂,聽 to Ju偶 pr臋dzej do faceta Ni偶 do ciebie聽

No to musisz mie膰 si臋 na baczno艣ci 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bicku

No to musisz mie膰 si臋 na baczno艣ci 馃檪

Widzisz poczwaro,聽 facet wygl膮da lepiej od ciebie. Taka jeste艣 okropna 偶e nawet ci wagina nie pomo偶e szreku.聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jab艂eczna

starszych panow? blagam, powiedz, ze zartujesz uzywajac takiego slownictwa

ide ulica w tshircie z nadrukiem i w krotkich spodniach i czuje sie tez jak 23 latek 馃槑

ale to 偶e si臋 czujesz nie znaczy,偶e wygl膮dasz,wr臋cz to wyglada maega 偶a艂osnie...wi臋c tak...dla takiej mlodziutkiej 40 latek jest starszym panem im szybciej si臋 z tym pogodzisz tym 艂atwiej ci b臋dzie 偶y膰. 艢wiat jest okrutny,ale i wy nie gracie fair,sam chcesz m艂odej a wi臋c i atrakcyjnej,a one co na tym skorzystaj膮? Nic. Od przyja藕ni maj膮 r贸wie艣nik贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Niekoniecznie ja mam 48 lat, m膮偶 49 ,c贸rka 26. Jakby聽mi taki 40 latek do c贸rki startowa艂,to by dosta艂 kopa w t....k

Ja bym r贸wnie偶 kopn臋艂a takiego w dup臋. Stary dziadyga po 40 i m艂odej chce 偶ycie zmarnowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jab艂eczna

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

ale ona jest 艂adna i jest kim艣,on tez jest kim艣 bo aktorem i w dodatku w uj bogaty.聽

No chyba nie powiesz mi 偶e on polecia艂 na m艂od膮 za charakter bo polecia艂 za m艂od膮 bo m艂oda i wygl膮d mlody,fajny a ona polecia艂a z mi艂o艣ci do wn臋trza? Bo polecia艂a za tym 偶e bogaty i s艂awny....jestes stary a g艂upi,z kim si臋 por贸wnujesz? Nie sta膰 ci臋 na tak膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Widzisz poczwaro,聽 facet wygl膮da lepiej od ciebie. Taka jeste艣 okropna 偶e nawet ci wagina nie pomo偶e szreku.聽聽

Mam nadziej臋, 偶e po tych obelgach polepszy艂 Ci si臋 humor. Jeste艣 dzi艣 wyj膮tkowo podra偶niony 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bicku

Mam nadziej臋, 偶e po tych obelgach polepszy艂 Ci si臋 humor. Jeste艣 dzi艣 wyj膮tkowo podra偶niony 馃檪

Napisze Ci to tylko raz Mizoxelio - to nie jest tak 偶e Ty kogokolwiek odrzucasz - prawda jest taka 偶e absolutnie nikt na calutkim 艣wiecie cie nie chce tknac nawet kijem- 偶aden facet, kobieta, zwierz臋,聽 drzewo itd absolutnie nikt i nic.聽 Nawet wibratory wysiadaj膮 jak tylko je w艂o偶ysz na centymetr.聽 og贸rki kisn膮 b艂yskawicznie.聽 Banany rozpadaj膮 si臋 w r臋ku.聽

Z tego te偶 powodu cierpisz na powa偶ny Syndrom NIEDOPCHANIA. Jak to cz臋sto ze starymi pannami bywa. Tutaj nawet koty nie pomog膮.Tw贸j cynizm,聽 nienawi艣膰,negatywne emocje skumulowane razem z paskudnym wygl膮dem powoduj膮, 偶e 100% hetero faceci autentycznie nabieraj膮 poci膮gu do innych facet贸w patrz膮c na to co艣 zwane mizo.聽聽

Moja porada?聽 Zr贸b jeden dobry uczynek i wr贸膰 do swojej chatki z kurz膮 n贸偶k膮 na lysej g贸rze,聽 do艂膮cz do innych wied藕m.聽 W艣r贸d swoich b臋dziesz szcz臋艣liwa, a i normalny 艣wiat b臋dzie lepszy bez twoich wydzielin i ekskrement贸w wydalanych na forum kafeteria. Bez odbioru.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bicku

Mam nadziej臋, 偶e po tych obelgach polepszy艂 Ci si臋 humor. Jeste艣 dzi艣 wyj膮tkowo podra偶niony 馃檪

Napisze Ci to tylko raz Mizoxelio - to nie jest tak 偶e Ty kogokolwiek odrzucasz - prawda jest taka 偶e absolutnie nikt na calutkim 艣wiecie cie nie chce tknac nawet kijem- 偶aden facet, kobieta, zwierz臋,聽 drzewo itd absolutnie nikt i nic.聽 Nawet wibratory wysiadaj膮 jak tylko je w艂o偶ysz na centymetr.聽 og贸rki kisn膮 b艂yskawicznie.聽 Banany rozpadaj膮 si臋 w r臋ku.聽

Z tego te偶 powodu cierpisz na powa偶ny Syndrom NIEDOPCHANIA. Jak to cz臋sto ze starymi pannami bywa. Tutaj nawet koty nie pomog膮.Tw贸j cynizm,聽 nienawi艣膰,negatywne emocje skumulowane razem z paskudnym wygl膮dem powoduj膮, 偶e 100% hetero faceci autentycznie nabieraj膮 poci膮gu do innych facet贸w patrz膮c na to co艣 zwane mizo.聽聽

Moja porada?聽 Zr贸b jeden dobry uczynek i wr贸膰 do swojej chatki z kurz膮 n贸偶k膮 na lysej g贸rze,聽 do艂膮cz do innych wied藕m.聽 W艣r贸d swoich b臋dziesz szcz臋艣liwa, a i normalny 艣wiat b臋dzie lepszy bez twoich wydzielin i ekskrement贸w wydalanych na forum kafeteria. Bez odbioru.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ja bym r贸wnie偶 kopn臋艂a takiego w dup臋. Stary dziadyga po 40 i m艂odej chce 偶ycie zmarnowa膰.

Gdyby do mojej c贸rki 23 letniej dobiera艂 si臋 jaki艣 facet po 40 to bym go pogoni艂a, dziada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Napisze Ci to tylko raz Mizoxelio - to nie jest tak 偶e Ty kogokolwiek odrzucasz - prawda jest taka 偶e absolutnie nikt na calutkim 艣wiecie cie nie chce tknac nawet kijem- 偶aden facet, kobieta, zwierz臋,聽 drzewo itd absolutnie nikt i nic.聽 Nawet wibratory wysiadaj膮 jak tylko je w艂o偶ysz na centymetr.聽 og贸rki kisn膮 b艂yskawicznie.聽 Banany rozpadaj膮 si臋 w r臋ku.聽

Z tego te偶 powodu cierpisz na powa偶ny Syndrom NIEDOPCHANIA. Jak to cz臋sto ze starymi pannami bywa. Tutaj nawet koty nie pomog膮.Tw贸j cynizm,聽 nienawi艣膰,negatywne emocje skumulowane razem z paskudnym wygl膮dem powoduj膮, 偶e 100% hetero faceci autentycznie nabieraj膮 poci膮gu do innych facet贸w patrz膮c na to co艣 zwane mizo.聽聽

Moja porada?聽 Zr贸b jeden dobry uczynek i wr贸膰 do swojej chatki z kurz膮 n贸偶k膮 na lysej g贸rze,聽 do艂膮cz do innych wied藕m.聽 W艣r贸d swoich b臋dziesz szcz臋艣liwa, a i normalny 艣wiat b臋dzie lepszy bez twoich wydzielin i ekskrement贸w wydalanych na forum kafeteria. Bez odbioru.聽

Widz臋, 偶e znasz moje 偶ycie lepiej ode mnie... Jak kto艣 b臋dzie chcia艂 napisa膰 moj膮 biografi臋, to dam mu na Ciebie namiary. Wtedy dopiero b臋dziesz m贸g艂 si臋 wykaza膰 - my艣l臋, 偶e sta膰 Ci臋 na wi臋cej聽馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vvv

Zreszt膮 偶aden facet nie rozmawia z p艂ci膮 przeciwn膮 dla samej rozmowy

Bzdura.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

No w艂a艣nie raczej z dzie膰mi nie ma o czym rozmawia膰 dlatego tak cz臋sto je zmienia,a slawa sprawia 偶e mo偶e,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wsp贸lnych temat贸w z 20-latkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

No w艂a艣nie raczej z dzie膰mi nie ma o czym rozmawia膰 dlatego tak cz臋sto je zmienia,a slawa sprawia 偶e mo偶e,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wsp贸lnych temat贸w z 20-latkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

No w艂a艣nie raczej z dzie膰mi nie ma o czym rozmawia膰 dlatego tak cz臋sto je zmienia,a slawa sprawia 偶e mo偶e,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wsp贸lnych temat贸w z 20-latkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

a o czym rozmawia dziewczyna Leonardo di Caprio z nim?

ona ma bodajze 22 lata, on 44

no bo nie powiesz mi, ze tylko uprawiaja seks, na pewno rozmawiaja, podrozuja, chodza na imprezy razem itp

myslisz ze podczas tego czasu rozmawiaja tylko o chorobach? 馃槀

No w艂a艣nie raczej z dzie膰mi nie ma o czym rozmawia膰 dlatego tak cz臋sto je zmienia,a slawa sprawia 偶e mo偶e,to se korzysta.Normalny facet ok 40 nie ma wsp贸lnych temat贸w z 20-latkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

chodzic razem do kina, na zakupy, rozmawiac o zyciu?

chyba czasem lepiej miec spojrzenie kogos starszego na niektore sprawy zyciowe, a nie o wszystkim chce sie rozmawiac z mama

Po to ma si臋 rodzic贸w a nie starszych obcych pan贸w..zboki nic wi臋cej i a w g艂owie musi mie膰 strasznie ma艂o skoro z dwudziestolatkami ma tyleeee temat贸w do rozm贸w.A w og贸le znajomi takiego pana nadal utrzymuj膮 z nim kontakty czy maj膮 za b艂azna i 艣miej膮 si臋 za plecami?? Smieszne pajace聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

O ludzie ale macie problem. Autorze, nie mozesz znale藕膰 sobie takiej co ma 30 lat? Od razu to lepiej wygl膮da a 10 lat roznicy to nie tak du偶o.聽

A tak ogolnie, po przestudiowaniu wszystkich komentarzy, nie generalizujcie tak 偶e kobiety 20+ szukaj膮 tylko rowiesnikow 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Przyja藕nij si臋 z osobami w podobnym wieku. Autorze nie r贸b z siebie po艣miewiska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Pewnie jaka艣 t臋pa 20-letnia dzida si臋 znajdzie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Pewnie jaka艣 t臋pa 20-letnia dzida si臋 znajdzie聽

20 latka z 40 latkiem to tylko za pieni膮dze. Normalny zwi膮zek to 40 latek szuka z 30+, autorze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×