Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robertd

Jestem samotnym 35 latkiem i chciałbym się zaprzyjaźnić z dziewczyną w wieku 18 23 lata

Polecane posty

Gość hehe

pustactwo najwyzszego szczebla - co to znaczy bawic? co mozna z wami robic? uchlewac ryj i dawac dupy kazdemu? no faktycznie z wami to mozna sie "bawic". je/bane tepaki. tfu na te paskudne ryje, nawet moze piekne w niektorych przypadkach i do czasu ale co siedzi w srodku to syf najgorszy tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertd
 

No sorry,wam przeszkadza,nie chcecie w swoim wieku lub w przyblizonym,to czemu my musimy brac takich dziadow,bo nie rozumiem? Matkami Teresami mamy byc czy jaki uj? Nagroda za poswiecenie bedzie? Bo nie wiem...

Chodzi po prostu o przyjaźń, rozmowy, wspólne spędzanie razem wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latka

bosz ale z ciebie creep xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

bosz ale z ciebie creep xD

Taki to nigdy na zamoczy kuutasa w ciipie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja mam 34 i max z 26 latkiem bym mogła. Patrzcie jak pięknie wyglądają kobiety 30+, a jak facet Polak 30+. No odechciewa się ochoty na obiad patrząc na te zakola i czerwony wiszący ryj. I jeszcze to głupie jak but, roszczeniowa, hooja wie a wywody sieje, a w łóżku lokomotywa sapiaca, ruhajaca miękkim dytkiem. Nie no, dziękuję za takie coś. 

Max 26 to co ty z 19 latkami Sypiasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Po co tylko 18-23 latce taki dziadyga z zakolami taka jest prawda. Prace i wlasne m to nie problem. A rowiesnikow przystojnych i mlodych jest od groma. Wiec to jakies marzenia starego prlowskiego tetryka bardziej. Czlowieku ogarnij sie kkobiety nie szukaja jakis tatuskowatych kolegow bo co ty niby jej mozesz dac. Pewnie nawet male szanse masz u 30. Oczywiscie sa faceci kolo 35  roku zycia co maja 20 letnie dziewczyny ale tozwykle przystojni wysocy wyspotrowani z wlassnymi firmami a nie dziadygi z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Mam 21 lat, po co mi taki piernik obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Mam 21 lat, po co mi taki piernik obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex
 

Mam 21 lat, po co mi taki piernik obok?

A taki 26/27? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Po co tylko 18-23 latce taki dziadyga z zakolami taka jest prawda. Prace i wlasne m to nie problem. A rowiesnikow przystojnych i mlodych jest od groma. Wiec to jakies marzenia starego prlowskiego tetryka bardziej. Czlowieku ogarnij sie kkobiety nie szukaja jakis tatuskowatych kolegow bo co ty niby jej mozesz dac. Pewnie nawet male szanse masz u 30. Oczywiscie sa faceci kolo 35  roku zycia co maja 20 letnie dziewczyny ale tozwykle przystojni wysocy wyspotrowani z wlassnymi firmami a nie dziadygi z kafe.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

A taki 26/27? 

no 26/27 a 40 lat to jest różnica.

Wiek 27 jeszcze ujdzie co dla niektórych. Sa o wiele większe szanse niż ten 40 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

no 26/27 a 40 lat to jest różnica.

Wiek 27 jeszcze ujdzie co dla niektórych. Sa o wiele większe szanse niż ten 40 latek...

Ujdzie tylko tyle przecież to bardzo młody chłopak co wy wolicie takie dzieci 20 letnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Ujdzie tylko tyle przecież to bardzo młody chłopak co wy wolicie takie dzieci 20 letnie? 

jesteś przeciw,ale niedawno tu założył tematy 40 latek szukajacy nawet 18 letniej! 20! 

Wtedy to się cicho siedziało nie? Facet może...a jak kobieta fantazjuje to łoo bosz...😒 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

pustactwo najwyzszego szczebla - co to znaczy bawic? co mozna z wami robic? uchlewac ryj i dawac dupy kazdemu? no faktycznie z wami to mozna sie "bawic". je/bane tepaki. tfu na te paskudne ryje, nawet moze piekne w niektorych przypadkach i do czasu ale co siedzi w srodku to syf najgorszy tfu tfu tfu

Dokładnie, facet powinien myśleć głową a nie fiutem.

Znajdź sobie koleżanki 30+ a nie młodsze i przestań się ośmieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×