Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mii

Partner

Polecane posty

Gość Mii

Hej, mam pytanie bo potrzebuje rady. Mam 24l, jestem osobą niezależną.  Stabilna praca, wynajem, grubsze oszczędności, przyjaźnie i zainteresowania, które dzielę sama. Dbam o siebie. Nie tylko w fizycznej sferze. Z wyglądu nie powalam, nie jestem jakaś insta modelką, w sumie to nie obchodzą mnie portale społecznościowe. Jestem normalna, przecietna, chociaż słyszę komplementy i nie mam mani kompleksów. Akceptuję siebie a co mogę zmienić na lepsze to zmieniam stopniowo. Poukladalam się na tyle, że czuje już możliwość zaproszenia kogoś do mojego życia. Chce chociaż spróbować. Nie wiem jednak gdzie miałabym poznać odpowiedniego dla mnie faceta. Podrywana jestem głównie w pracy, ale to luźne znajomości. Nie jestem typem imprezowiczki. Nie chodzę po klubach. Czy w waszej opini portale randkowe to jakaś alternatywna opcja dla mojej osoby? Ogólnie to unikam takich znajomości, ale nie mówię nie. Nie wiem tylko czy opłaca się wgl poświęcać na sieć czas? Jak to teraz wygląda? Wiem że na przełomie lat użytkownicy tych portali wyznaczyli "nowe standardy" i teraz w gre wchodzi głównie sponsoring lub seks bez zobowiązań. Mylę się czy to prawda? Z górki dziekuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×