Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaa

Czy was tez denerwuje na tym forum ta męczybuła "Onsam" ?

Polecane posty

Gość majkaa

Wszędzie się panoszy ze swoimi żalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

a jednak ktoś założył  temat o mnie jeszcze nie było, proszę lej jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co lać. Są gorsze i bardziej monotematyczne męczybuły na tym forum😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O czym pisałabyś na kafe gdyby nie było tu mężczyzn, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O czym pisałabyś na kafe gdyby nie było tu mężczyzn, hm?

O właśnie! Sól tej ziemi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

No i w dodatku to starych 40 letni mam beke z niego, straszny jeleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Nie ma co lać. Są gorsze i bardziej monotematyczne męczybuły na tym forum😏

Dziękuję, tez Cię lubię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziękuję, tez Cię lubię 🙂

Nie ma za co😊 Jeszcze mi chłopie niczym nie podpadłeś, ale liczę na Ciebie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość144

Onsam jest w porządku. Moja opinia o nim jest pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wymień mnie! Wymień mnie!

Ho, ho... niestety, daleko Ci do najznamienitszych tuzów tego forum. Wypowiedzi zawsze na temat, zbyt szeroki zakres zainteresowań, za mało pretensji... no jak tu Cię wymienić?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Dla mnie Gość jest spoko. W odróżnieniu od innych nie jest chamski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hmm... Może jakieś oznaki narcyzmu? Arogancja? Zbyt niska empatia?

Tak, to oczywiste, że jako samiec z pewnością posiadasz te pożałowania godne przymioty. Niestety, w mojej opinii, zbyt mało rozwinięte...😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

On sam w sobie jest ok.tylko za mało sika...🤣🤣🤣

Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nie, nie denerwuje mnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
 

Czy ty mi właśnie nie ujęłaś męskości? 😞

Jesli juz ujela, to tylko tej negatywnej:)

 

 

"Kulturalnym chamem"

haha, dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy ty mi właśnie nie ujęłaś męskości? 😞

W sumie to nawet fajno 🙂 . Lubię, takie wyszukane formy obrażania, kiedyś zostałem nazwany  "Kulturalnym chamem" prosto w oczy i do dziś bardzo ciepło wspominam ten moment 😛.

Chyba powinienem porozmawiać z tym z moim kolejnym psychologiem... Ciekawy jestem wyrazu twarzy, tej osoby po takich tekstach :D.

Ojtam ojtam. Męskości w definicji co zawziętszych kafeterianek. Chyba do tego ideału nie dążysz, co?😊

Kulturalny cham to bardzo wdzięczne określenie. Zakłada istnienie pewnej dozy delikatności, przy jednoczesnej męskiej brutalności😏

Apropos tego określenia, pamiętam z okresu studiów, jeden z kolegów z rzeźby wyprodukował dzieło pod tytulem "Wrazliwy cham". Przedstawialo kolczasta postać z metalu, w środku zaś, za platanina kolców umieszczono malutką świeczkę tealight. Identyfikujesz się?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, nie denerwuje mnie.

 

Monika, Ciebie nie denerwują nawet najgorsze poj.eby, dyskutujesz z nimi tak kulturalnie...😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
 

Monika, Ciebie nie denerwują nawet najgorsze poj.eby, dyskutujesz z nimi tak kulturalnie...😎

Nieprawda:)

Z tymi co denerwuja po prostu nie pisze, tu na forum mozna sobie oszczedzic w ten sposob nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, moim faworytem męczybulstwa jest "Taki obraz wasz". Nie policzę ile razy mnie rozsierdził... Mam nadzieję, że zgłosi się do tego wątku, że by powiedzieć mi, że się mylę, że on tak naprawdę jest fajny, wesoły i w ogóle nie sfrustrowany😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
 

To są elementy mrocznej triady, mężczyźni którzy ją posiadają, podobno są atrakcyjni dla kobiet, a na pewno dla części. Ona powiedziała coś w pokroju, że nie jestem atrakcyjny.

Oj staram sie teraz dobrze, by być wymienionym 😛

A wiesz dlaczego? Bo zapytałem się współlokatora ile mi zapłaci, za odwiezienie jego pijanego kolegi do domu, z którym imprezował... Potem powiedział, że to ostatnia rzecz z jaką się do mnie zwraca, a po 3 dniach, chciałby go gdzieś zawieść, czy przywieźć. Dawno to było,  8 lat temu?

A najbardziej jednak ucieszyłem się, jak raz w życiu w twarz powiedziano mi, że jestem dziwny. W sumie druga osoba poznana w internecie — niechętnie to robie... Może nawet to czyta... Choć poznałem ją na innej stronie. Pozdrawiam cię jak coś! 

Spotkałem się z nią raz. Byliśmy w galerii handlowej. Jakaś dziewczynka pojechała z matką, ruchomymi schodami na do miejsca, gdzie nie było windy, a potem się jej odwidziało i jednak doszła do wniosku, że boi się schodów. Kiedy miała wrócić z matką i zjechać na dół wpadła, w histerię myśląc, że przejedzie się tym demonicznym urządzeniem. Matka nie potrafiła jej uspokoić. Przeszedłem obok nich, a po chwili pomyślałem "A spróbuje", zawróciłem się do nich. Podeszłym do Kobiety, spojrzałem w oczy i zapytałem "mogę?", kiwnęła stwierdzając głową. Starałem się uruchomić pokłady pogodności w sobie i zwróciłem się do dziewczynki, uspokoiłem ją w kilka sekund i nakłoniłem na zjazd tymi schodami. Ta osoba, z którą wtedy byłem, spojrzała się na mnie tak wymownie, z dziwnym zmieszanym wyrazem twarzy i rzuciła tylko "Dziwny jesteś", a ja na to "wiem" i pogodny uśmiech 😄 . W sumie rzadko kiedy zdarzają mi się takie sytuacje.

Ja zawsze powtarzam, jak ktos mowi, ze ktos "dziwny", ze dziwne sa tez obrazy Picassa;)

No.... lubisz sie troche przechwalac, ale tak uroczo to robisz, ze ja Cie nie wymienie na pewno:)

Milego wieczoru:)

...i Onkosi tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kojarzę go. W sumie fajnie dobrany nick, w kontekście do tego co robi, albo po poczucia misji, jaką myśli że ma, tylko obnażania zakłamania kobiet w jego mniemaniu. No jest święty, tak samo jak "prawda" czy "pravda" itp.

Święty eremita, masz rację😏

 

 

Ja zawsze powtarzam, jak ktos mowi, ze ktos "dziwny", ze dziwne sa tez obrazy Picassa;)

No.... lubisz sie troche przechwalac, ale tak uroczo to robisz, ze ja Cie nie wymienie na pewno:)

Milego wieczoru:)

...i Onkosi tez:)

😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? On nie dodaje co chwila zrytych tematów. Chyba zapomnieliście o glownych gwiazdach czyli Przemek i jego 20 innych kont do tego jeszcze Agatka i mamy męczy-dupy na kafe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człona może jeszcze jeden z drugim do tych 20 cm rozciągną, ale ja już na pewno nie zostanę 20letnią modelką😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio? On nie dodaje co chwila zrytych tematów. Chyba zapomnieliście o glownych gwiazdach czyli Przemek i jego 20 innych kont do tego jeszcze Agatka i mamy męczy-dupy na kafe 🙂

Co Ty Lili, Synbozy7 wywoluje u mnie uśmiech na twarzy.😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co Ty Lili, Synbozy7 wywoluje u mnie uśmiech na twarzy.😏

On jak on ale te opisy o nim, te informacje z wykopu, to dopiero wywołuje uśmiech 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W ogóle jak ja czytam te zdania zaczynające się od "Prawdziwy facet powianiem", to wydaje mi się, ze jednak nigdy nie sprostam wszystkim wymagania kafeteryjek. Ale jak to mówią, są dwa rodzaje nieszczęść, nie móc czegoś osiągnąć i to zrobić. Wiec może to dobry powód, by próbować całe życie zostać kafeteryjnym ideałem i osiągnąć w ten sposób szczęście, ewentualnie trafi się na odział zamkniety, to w zależności od leczenia, może dostane coś dobrego co mi pomoże poczuć się lepiej...

Okład z mlodych piersi pielegniarki najlepiej

 

On jak on ale te opisy o nim, te informacje z wykopu, to dopiero wywołuje uśmiech 😅

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Obawiam się, ze się nie da i to tylko operacyjnie, tak mi przykro, tak mi źle.

Poza tym, jak się poczyta na niektóre wpisy, na kafeterii, to dochodzi się do wniosku, ze kobiety nic nie muszą, a faceci żyją tylko po to by za wami chodzić, wiec głowa do góry! Możliwe ze oni mają rację. W sumie podobne rzeczy czyta się o facetach... Chyba wszyscy się nie mogą mylić, prawda?

 

 

Najważniejsze, to traktować tutejsze temaciki z przymrużeniem oka. Kobiety muszą, mężczyźni muszą... wiadomo, można pomarzyć o świecie dostosowanym tylko do naszych zachcianek, któż zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

On jak on ale te opisy o nim, te informacje z wykopu, to dopiero wywołuje uśmiech 😅

Jakie opisy z wykopu ? Możesz przybliżyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wygoglowałem sobie "Średni wiek pielęgniarek w Polsce" , gdzieś tam rzuciło się w oczy "50 lat"... Preferuje równieśniczki i młodsze, ale myślę że za 20-30-40-50-60-70 lat będzie się działo ^^ , chyba znaleźliśmy sposób jak wygrać życie! Przynajmniej te męskie..

Sorki... przykro mi.... przyjdziemy z Moniką i Lili i my Cię obłożymy😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×