Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie pomysł jak odejść od męża mając dochód na siebie i dziecko 1500 miesiecznie, Warszawa, drugie dziecko w drodze. Gdzie się podziać, nie mam tu rodziny

Polecane posty

Gość gość

Nie chce z nim być i dawać kolejnej szansy. W dużym skrócie chodzi o jego podejście do rodziny, dziecka, o podejście do mnie, stawianie siebie na pierwszym miejscu, nierespektowanie potrzeb innych ludzi, naginanie ustalonych tam czasowych (on się może spóźnić do domu, a ja jak mam umówione coś na konkretną godzinę to trudno, najwyżej jego zdaniem się trochę spóźnię, w drugą stronę to nie dziala, jak on ma zebranie to mam być na konkretną godzinę w domu bo on nie zdąży do pracy na zebranie). Inne sprawy, jak przychodzi weekend to widać u niego jak się pod dooopcią pali, najchętniej żeby babunia przejęła dziecko, on wymyśli sto rzeczy żeby gdzieś wyjść, np.oojdxie setny raz do sklepu byleby tylko jak najmniej spędzać w domu. Oszukuje mnie w taki sposób że nagina wszystko do siebie, wiele obietnic nie dotrzymuje. Zdecydowałam się na drugie dziecko bo długi czas była poprawa. Teraz się jeszcze okazuje że drugie dziecko będzie miało problemy z nóżką, wyszło na USG więc z kolejnym problemem zostanę sama i proszę tylko o podpowiedź jak to zrobić żeby się udało i żebym jakoś się uwolniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mysle ze najlepiej pojechac poza warszawe, nawet gdzies pod, jozefow itp bo w warszawie sie za taka kwote nie utrzymasz. nie mozesz znalezc jakiejs pracy dorywczej? nawet na kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Autorko najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli dasz ogłoszenie na portalu dla gejów.Gej swojej rodzinie wmówi, że dziecko z którym jesteś w ciąży będzie jego, a starsze dziecko jest z twojego poprzedniego małżeństwa, to się uda, wielu gejów w ten sposób robi żeby ukryć to że są homoseksualistami. Czasami nawet kobieta nie wie że wychodzi za mąż za geja. Jest dużo portali dla gejów na przykład queer, fellow,kumpello. I doradzam ci to ja- kobieta. Ja bym tak zrobiła.większość gejów ma bardzo dobrą sytuację finansową bo są singlami, na nikogo nie wydają kasy więc działaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Autorko najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli dasz ogłoszenie na portalu dla gejów.Gej swojej rodzinie wmówi, że dziecko z którym jesteś w ciąży będzie jego, a starsze dziecko jest z twojego poprzedniego małżeństwa, to się uda, wielu gejów w ten sposób robi żeby ukryć to że są homoseksualistami. Czasami nawet kobieta nie wie że wychodzi za mąż za geja. Jest dużo portali dla gejów na przykład queer, fellow,kumpello. I doradzam ci to ja- kobieta. Ja bym tak zrobiła.większość gejów ma bardzo dobrą sytuację finansową bo są singlami, na nikogo nie wydają kasy więc działaj!

Co Ty jej mówisz? Żeby utrzymywał ją gej? I co ty myślisz, taki gej będzie chciał ładować kasę w obca kobietę i jej dziecko? A przy rodzinie to i tak wyjdzie że to kłamstwo bo to widać jak ktoś udaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

mysle ze najlepiej pojechac poza warszawe, nawet gdzies pod, jozefow itp bo w warszawie sie za taka kwote nie utrzymasz. nie mozesz znalezc jakiejs pracy dorywczej? nawet na kilka godzin

Spróbuję ale na macierzyńskim kto mi zostanie z drugim dzieckiem jak ja pójdę do pracy? Też trzeba komuś zapłacić. Będę wtedy miała już 3000 zł bo "mąż" (mam nadzieję że były), daje 1000, drugi 1000 będzie z kosiniakowego (nie mam już umowy o pracę i nie przysługuje mi macierzyński), a trzeci 1000 będzie z wysmiewanego przez kafeterian 500 plus. To będzie kwota jaką będę miała za 3 miesiące bo wtedy rodzę drugie dziecko. Boje się jak to wszystko ogarnąć, nowe przedszkole dla syna, nowe życie, małe dziecko w domu, jakieś rehabilitacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbb

provo albo jestes wariatka, nie robi sie zmian z wielkim brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Spróbuję ale na macierzyńskim kto mi zostanie z drugim dzieckiem jak ja pójdę do pracy? Też trzeba komuś zapłacić. Będę wtedy miała już 3000 zł bo "mąż" (mam nadzieję że były), daje 1000, drugi 1000 będzie z kosiniakowego (nie mam już umowy o pracę i nie przysługuje mi macierzyński), a trzeci 1000 będzie z wysmiewanego przez kafeterian 500 plus. To będzie kwota jaką będę miała za 3 miesiące bo wtedy rodzę drugie dziecko. Boje się jak to wszystko ogarnąć, nowe przedszkole dla syna, nowe życie, małe dziecko w domu, jakieś rehabilitacje...

Chcesz mi powiedzieć,  że chcesz od niego tylko 1000 na dwoje dzieci? 700 na jedno bez gadania. To jest i tak minimum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chcesz mi powiedzieć,  że chcesz od niego tylko 1000 na dwoje dzieci? 700 na jedno bez gadania. To jest i tak minimum 

Ok, ja mówię tylko jak jest teraz że i tak 1000 zł mniej więcej wydaje z jego pensji (przesyła mi na konto co.miesiac bo uważa że jego kasa jest jego a moja jest moja). Kiedyś na wychowawczym że starszym dzieckiem dawał mi 1600 ale od kiedy weszło 500 plus na pierwsze dziecko to wyszło że on nie będzie mi wysyłal już 1600 . Sam zarabia 17 tysiecy na rękę, a o nic w domu nie można się doprosić, rozwalona szafa, cieknący kibel, mówi że on nie ma czasu tego naprawić a że mieszkanie jest wynajmowane to nie będzie tu nic kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ok, ja mówię tylko jak jest teraz że i tak 1000 zł mniej więcej wydaje z jego pensji (przesyła mi na konto co.miesiac bo uważa że jego kasa jest jego a moja jest moja). Kiedyś na wychowawczym że starszym dzieckiem dawał mi 1600 ale od kiedy weszło 500 plus na pierwsze dziecko to wyszło że on nie będzie mi wysyłal już 1600 . Sam zarabia 17 tysiecy na rękę, a o nic w domu nie można się doprosić, rozwalona szafa, cieknący kibel, mówi że on nie ma czasu tego naprawić a że mieszkanie jest wynajmowane to nie będzie tu nic kupował

Ja pierdziele, 17 tys zarabia i rzuca Ci taki ochlap? Nie martw sie- sąd to załatwi za Ciebie. A jeśli dziecko chore to wnioskuj minimum 5 tys  alimentów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego kobiety są takie nieodpowiedzialne.. aż żal czytać takie posty. Poprawiło się na chwilę w związku i bam robię sobie kolejne dziecko z tej okazji 🤦‍♀️ Jak się poprawiło to mogliście sobie co najwyżej chomika kupić i zobaczyć jak będzie dalej. Nie poradzisz sobie finansowo, szukaj jakiegoś geja jak ktoś u góry poradził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka specjalnie zaszła aby więcej kasy od faceta po prostu doic. Mam nadzieję z takimi zarobkami on wynajmie papuga i dostaniesz rozwód z orzezczeniem o twojej winie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Autorka specjalnie zaszła aby więcej kasy od faceta po prostu doic. Mam nadzieję z takimi zarobkami on wynajmie papuga i dostaniesz rozwód z orzezczeniem o twojej winie...

Ale ty jesteś i)Dio)tak albo idio)ta. Takie coś to tylko ... mógł wymyślić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Autorka specjalnie zaszła aby więcej kasy od faceta po prostu doic. Mam nadzieję z takimi zarobkami on wynajmie papuga i dostaniesz rozwód z orzezczeniem o twojej winie...

Jesteś chora psychicznie? Albo chory? Rzeczywiście doi od niego kasę 1000 zł, majuntek, patusko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dlaczego kobiety są takie nieodpowiedzialne.. aż żal czytać takie posty. Poprawiło się na chwilę w związku i bam robię sobie kolejne dziecko z tej okazji 🤦‍♀️ Jak się poprawiło to mogliście sobie co najwyżej chomika kupić i zobaczyć jak będzie dalej. Nie poradzisz sobie finansowo, szukaj jakiegoś geja jak ktoś u góry poradził. 

Dokładnie  nie wiem skąd się biorą takie tępe szma.ty . Najlepiej oddaj to dziecko bo na nie nie zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jesteś chora psychicznie? Albo chory? Rzeczywiście doi od niego kasę 1000 zł, majuntek, patusko

Robisz tak samo? Utrzymanko bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ten temat to nie prowo i autorka jest zdecydowana to najlepszym wyjściem jest przeprowadzka do domu samotnej matki. Tam na spokojnie można sobie wszystko przemyśleć co zrobić dalej a dach nad głową będzie. Na pierwsze dziecko jest 500 plus na drugie będzie przez rok 2000 zł a potem 500 plus. Mieszkając w domu samotnej matki można złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o alimentach więc dojdą alimenty. W tym samym czasie autorko możesz złożyć jako samotna matka z dwójką dzieci wniosek o mieszkanie socjalne. W każdym razie po orzeczeniu o alimentach będziesz mogła się rozeznać ile masz łącznie pieniędzy, na co możesz sobie pozwolić np. wynajem kawalerki pewnie ze względu na ceny pod Warszawą ale teraz są dobre dojazdy. Pozatym jako samotna matka będziesz miała pierszeństwo w przyjęciu dziecka do państwowego żłobka czy przedszkola a sama będziesz mogła iść do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to jest naprawdę poważna sprawa to doradzam tak samo dom samotnej matki, innego wyjścia w ciąży lub z noworodkiem nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jak to jest naprawdę poważna sprawa to doradzam tak samo dom samotnej matki, innego wyjścia w ciąży lub z noworodkiem nie ma.

A dlaczego ma nie być to poważna sprawa? Autorka się już męczy widać. Pewnie latami liczyła że coś się zmieni. U każdego przychodzi moment krytyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrob sobie trzeciego bachora na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A dlaczego ma nie być to poważna sprawa? Autorka się już męczy widać. Pewnie latami liczyła że coś się zmieni. U każdego przychodzi moment krytyczny.

A dlatego, że wiele jest takich kobiet, które dużo narzekają, a co do czego to jednak nie odchodzą bo uważają, że lepiej taki co pije, bije niż żaden. A jak się facet trochę zmieni na lepsze to już wogóle anioł. Definitywnie odchodzą tyle te kobiety, które mają twardy charakter. Prawda jest taka, że wiele kobiet nawet jak jest przemoc w rodzinie wiele mówi a nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Autorko, skoro cały czas dawał Ci tylko 1000 zł na życie to co się poprawiło ze zdecydowałaś się na drugi dziecko?

Zamiast bić cię codziennie bije cię tylko w piątki?

To jest ta poprawa???

Bo przemoc ekonomiczna jak była tak jest ciągle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Mieszkania socjalne powinny być dla naprawdę potrzebujących, a nie dla babki co sobie świadomie robi drugie dziecko z nieodpowiedzialnym facetem a potem narzeka 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Mieszkania socjalne powinny być dla naprawdę potrzebujących, a nie dla babki co sobie świadomie robi drugie dziecko z nieodpowiedzialnym facetem a potem narzeka 😕

dokładnie! od dłuższego czasu nie jest szczęśliwa, to po co drugie dziecko?

zero myślenia. A potem z naszych podatków są wypłacane wszelkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×