Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

czemu prawie zaden mezczyzna mi sie nie podoba, jak zmniejszyc wymagania

Polecane posty

Gość Gosc

Mam 25 lat i nigdy wlasciwie nie bylam w zwiazku, a chcialabym w koncu cos zmienic w tym temacie... Mam problem z relacjami miedzyludzkimi, chyba sie zasiedzialam w domu. W pracy same kobiety. Jestem dosc niesmiala osoba, do tego lecze depresje. W przeciagu 7 lat podobalo mi sie tylko 2 mezczyzn na tyle, ze bylabym w stanie uprawiac z nimi seks. To durne, ale marze o milosci, takiej prawdziwej, bez udawania, nie dla wygody, tylko naprawde byc z kims i pozadac te osobe, nie zmuszac sie do niczego. Czemu to dla mnie niemozliwe? Mam powodzenie, ale jestem chyba dosc wybredna co do wygladu, a jak ktos mnie nie rozumie to nawet atrakcyjny dla mnie wyglad tez nic nie da. Mam wrazenie, ze na swiecie nie ma dla mnie drugiej polowy i cale zycie bede sama. Jestem dzikuska, nie chce zadnemu mezczyznie dawac falszywej nadziei, nie ciagne znajomosci jak nie czuje "ze to jest to", wrecz uciekam od facetow, jak taki niesmialy dzikus, a jestem dosc mocno wyposzczona (musze sama sie zaspokajac, lepsze to niz przygody moim zdaniem i zalowanie czegos do konca zycia). Dosc mnie to frustruje, ze nikt mi sie nie podoba, bardzo chcialabym sie zakochac. Wielu mezczyznom sie podobam, jestem szczupla, ale przy tym ladnie zbudowana (podobno) i dbam o siebie, tzn cwicze na silowni i staram sie dobrze odzywiac... Lubie swoj wyglad, z charakterem gorzej. Czy jakos mozna sie przemoc i zakochac w niekoniecznie przystojnym mezczyznie, ktory jest dobry i cieszyc sie z kontaktu fizycznego? czemu to dla mnie takie ciezkie... czy ja wole kobiety czy jak.. ma ktoras podobnie? ktos cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a jaki zwiazek maja te filmiki z moim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam tak samo i mam 28 lat. W Polsce malo jest choc w miarę atrakcyjnych facetów i pewnie to dlatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jak widzisz wygląd zewnętrzny można diametralnie zmienić zawsze a dbanie o siebie jest mało męskie.

a czemu to jest malo meskie? Przeciez mezczyzna nie musi sie malowac ani wkladac ...enek. Mnie to po prostu dobija, chcialabym miec fajnego faceta, przyjaciela, kochanka, po prostu pozadac kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mam tak samo i mam 28 lat. W Polsce malo jest choc w miarę atrakcyjnych facetów i pewnie to dlatego. 

Są przystojniacy ale nie ma ideałów. Jedno jest pewne że zakchany mężczyzna może dużo zmienić w wyglądzie jak i zachowaniu dla kobiety która skradła mu serce. Nie bójcie się zmiany na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gul

Bo kobiety mają wymagania i np cały rok kocha się w jednym albo cała firma w jednym facecie, który ma super geny. Nie starcza ich i potem koło 30 jak zegar tyka to biorą jak leci. Sebus nie sebus. Zresztą taki facet do którego 100 kobiet dziennie zarywa lubi czasami zmienić partnerkę. Wiem, mam takiego kolegę. Potem laska leży i wyobraża sobie, że posu.a ja ten facet którego widziała, piękny 33 lata, w plaszczu, wysoki 190 cm, piękna szczeka, ramiona, uśmiech, ładna dykcja, wykształcenie, wysiadal z nowego BMW. A tu dalej leży na niej i sapie sebus 171 cm, okrągły z twarzy zakolak, coś duka, że rano do robioty na 7..Życie to nie bajka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Mam tak samo i mam 28 lat. W Polsce malo jest choc w miarę atrakcyjnych facetów i pewnie to dlatego. 

ja patrzac na niektore kobiety i ich partnerow z zadziwieniem, te kobiety wydaja sie madre i szczere, ale czy musza sie zmuszac do bycia z tym facetem? Mam taka znajoma, ladna, fajna kobieta, wydaje sie prawdziwa i autentyczna, chyba kocha swojego faceta, a jest lysy, zarosniety (broda), troche gruby i ma niefajne rysy twarzy, tak sie zastanawiam nieraz, czy te kobiety musza sie zmuszac do seksu czy jak czy az tak mezczyzne kochaja ze widza co innego niz jest w rzeczywistosci czy im to nie przeszkadza. Ja bym po prostu no nie mogla dotknac kogos takiego, wyschnieta na wior i tyle by bylo 😕 a no mogloby byc inaczej, cos bym w sobie zmienila tylko jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a czemu to jest malo meskie? Przeciez mezczyzna nie musi sie malowac ani wkladac ...enek. Mnie to po prostu dobija, chcialabym miec fajnego faceta, przyjaciela, kochanka, po prostu pozadac kogos.

Potrzebujesz miłości aby rozwinąć skrzydła wtedy poczujesz że każdy dzień jest wspaniały u boku kochającego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Mam tak samo i mam 28 lat. W Polsce malo jest choc w miarę atrakcyjnych facetów i pewnie to dlatego. 

Nie. W Polsce jest tyle samo atrakcyjnych facetów, co w innych krajach, tylko wy macie zaburzone poczucie atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Mam tak samo i mam 28 lat. W Polsce malo jest choc w miarę atrakcyjnych facetów i pewnie to dlatego. 

Nie. W Polsce jest tyle samo atrakcyjnych facetów, co w innych krajach, tylko wy macie zaburzone poczucie atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Potrzebujesz miłości aby rozwinąć skrzydła wtedy poczujesz że każdy dzień jest wspaniały u boku kochającego partnera.

to jasne, ze potrzebuje, ale nie umiem sie zakochac... zamykanie oczu i wyobrazanie sobie, ze jest sie z kims innym, o kim sie marzy i jakos to idzie- to strasznie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

to jasne, ze potrzebuje, ale nie umiem sie zakochac... zamykanie oczu i wyobrazanie sobie, ze jest sie z kims innym, o kim sie marzy i jakos to idzie- to strasznie przykre.

zawsze mozna traktowac ten seks jako zlo konieczne, prace, obowiazek do wypelnienia i cieszyc sie z innych obszarow w zyciu, towarzystwa, rozmowy, ale czy mezczyzne cos takeigo by uszczesliwilo 😕 watpie. talk cos czuje, ze nikogo nie poznam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

to jasne, ze potrzebuje, ale nie umiem sie zakochac... zamykanie oczu i wyobrazanie sobie, ze jest sie z kims innym, o kim sie marzy i jakos to idzie- to strasznie przykre.

zawsze mozna traktowac ten seks jako zlo konieczne, prace, obowiazek do wypelnienia i cieszyc sie z innych obszarow w zyciu, towarzystwa, rozmowy, ale czy mezczyzne cos takeigo by uszczesliwilo 😕 watpie. talk cos czuje, ze nikogo nie poznam....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

to jasne, ze potrzebuje, ale nie umiem sie zakochac... zamykanie oczu i wyobrazanie sobie, ze jest sie z kims innym, o kim sie marzy i jakos to idzie- to strasznie przykre.

Miłość nie zawsze przychodzi nagle, od razu. Czasami to ciężka i długa praca, aby ją zbudować potrzeba dwoje ludzi którym na sobie zależy, tacy którzy patrzą w tym samym kierunku. Zako...emy się w osobowości, charakterze, sposobie bycia ale ważne też jest to aby nas pociągał fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie jestem w stanie wam pomóc 👋😔 za dużo telewizji 😞

 

😕 moze jestem zimna albo lesbijka...jestem ciekawa, jak taka pelnokrwista kobieta mysli, np. jest lysy facet, taki troche Seba, czy sam fakt ze ma pen isa ją juz nakreca czy jak...... ze to samiec i juz czuje pozadanie 😕 ehhh ciezko mi z tyym i samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Tak jak pisali, są faceci z klasą, taki np wysoki, zadbany, super rysy, sylwetka, uśmiech że każda ale to każda na jego ego poleci. A jest też 99% takich przeciętnych, którzy sami muszą się starać i słabo wychodzi, związek jest bo jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Może się dogadują i urzekł charakterem. Ja nie rozumiem tego pogoni za włosami. Przeszczep włosów w Turcji 10tys zł. To są maksymalnie rocznie oszczędności singla. Ja bym wolał chodzić na lyso ale nie chce mi się ciągle golic.

ale ze urzekl charakterem i automatycznie ja to podnieca? jak to jest jak ktos urzekl charakterem, nawet jak z wygladu sie nie podoba i ma sie chec na seks.. jak to sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oko
 

Bo kobiety mają wymagania i np cały rok kocha się w jednym albo cała firma w jednym facecie, który ma super geny. Nie starcza ich i potem koło 30 jak zegar tyka to biorą jak leci. Sebus nie sebus. Zresztą taki facet do którego 100 kobiet dziennie zarywa lubi czasami zmienić partnerkę. Wiem, mam takiego kolegę. Potem laska leży i wyobraża sobie, że posu.a ja ten facet którego widziała, piękny 33 lata, w plaszczu, wysoki 190 cm, piękna szczeka, ramiona, uśmiech, ładna dykcja, wykształcenie, wysiadal z nowego BMW. A tu dalej leży na niej i sapie sebus 171 cm, okrągły z twarzy zakolak, coś duka, że rano do robioty na 7..Życie to nie bajka. 

Prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Ja mam 29 lat i nigdy nie byłem w związku, bo kiedyś miałem spory trądzik i jestem masochistą, typowym fetyszystą. W przeszłości podobała mi się jedynie mocno jedna dziewczyna w wieku nastoletnim w której byłem zakochany i jedna w autobusie, którą widziałem przez kilka minut. Z natury to też jestem wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghdgdh

Gdy czytam ten temat to tak jakbym czytała o sobie a myślałam że może tylko ja mam taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi się może raz na pol roku spodoba facet i tez nie jest to wielkie woow tylko tak w miare spodoba, bez szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30+++

No ja tez całe życie mam taki problem. Długo w ogóle nie miałam chłopaka bo nie podobali się mi ci co mnie podrywali, a byłam zbyt niesmiała żeby rwać tych co sie w nich kochałam. W koncu zakochałam sie w takim co go miałam spławic i wyszłam za maż. Jesteś młoda życzę ci wielkiej, wielkiej  miłości masz czas (tak najlepiej do 30 😉 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Żeby się ktos spodobał musi być chemia a żeby była chemia to wystarczy pogadać i to jest albo nie. Więc jak tylko oglądasz ich jak posągi na ulicach to wiadomo że się nie za kochasz i nie muszą się spodobać. A jak zaczniesz poznawać to do kogoś kto nawet nie musi wyglądać jak brad Pitt możesz poczuć motylki to się dzieje podświadomie. Także poznawać facetów a się uda. A jaki Ci się podoba typ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To trzeba znaleźć złoty środek. Za ładna to też źle bo nie zagadasz. Zresztą pamiętaj że uroda ci odpłynie, 25 lat wiecznie mieć nie będziesz. W sumie już zaczynasz się sypać. Więc aktywnie się rozglądać bo za dekadę może być ciężko jak łysy z brodą odmówi 👌😄

Rozumiem że faceci magicznie mlodnieja wraz z wiekiem a ich rówieśniczki się sypią 🤣 w życiu może być za późno jedynie na gòwniaka dla kobiety ale na pewno nie na to żeby sobie życie ułożyła z facetem. Choć oczywiście bez romantycznego gòwna bo na to jest czas do 20 a później to już trąci żenada. Tak ze nara ciemnogrodzie dla których kobiet po 30 to staruszka bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To trzeba znaleźć złoty środek. Za ładna to też źle bo nie zagadasz. Zresztą pamiętaj że uroda ci odpłynie, 25 lat wiecznie mieć nie będziesz. W sumie już zaczynasz się sypać. Więc aktywnie się rozglądać bo za dekadę może być ciężko jak łysy z brodą odmówi 👌😄

Rozumiem że faceci magicznie mlodnieja wraz z wiekiem a ich rówieśniczki się sypią 🤣 w życiu może być za późno jedynie na gòwniaka dla kobiety ale na pewno nie na to żeby sobie życie ułożyła z facetem. Choć oczywiście bez romantycznego gòwna bo na to jest czas do 20 a później to już trąci żenada. Tak ze nara ciemnogrodzie dla których kobiet po 30 to staruszka bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie ma co załamywać rzeczywistości ale tak jest. Facet z wiekiem nabiera majątku męskości co kręci kobiety a facetów naturalne oddychają zmarszczki i pieniądze u kobiet. A że malujecie gębę od gimnazjum to mając 30 jest 40. Proste rzeczy.

 

 

Co ma malowanie gęby za młodu do starzenia się jelopie? To że wierzycie w powtarzane mity świadczy o waszym prymitywizmie. Nic więcej. I ilu jest biznesmenów? Większość facetów jak i kobiet to sredniaki więc nie wiem na chúj wy marzycie o młodych dupach gdy wam jaja do kolan zwisaja na starość. Przecież wy macie gòwno i piwnice do zaoferowania takim. Zmarszczki i pieniądze odpychaja nieudaczników jedynie i odrealnionych muminow którzy myślą że każda kobieta będzie ryj kwasami wypełniać do śmierci. Fantazjuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Mam tak samo i mam 28 lat. W Polsce malo jest choc w miarę atrakcyjnych facetów i pewnie to dlatego.

Prawda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Prawda!!!!!!

Pokażcie się to wam powiem czy macie choć cien szansy na zagranicznego dżolero. Mniemam że niet. Dobra prowo ona 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja nie muszę, nie mój temat i problemy.

W sumie masz rację 👍ale pogadać se zawsze można. Ty w porównaniu do reszty piwniczakow masz samoświadomość a to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ja lubię sobie podyskutować w miarę obiektywnie a często ktoś odnosi się bezpośrednio do mojej osoby i myśli że coś wie. Czym psuje dyskusje.

Dobra 13 nie filizofuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×