Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy kazda Polka ma na twarzy 3kg tapety?

Polecane posty

Gość Gosc

Czy sa jeszcze kobiety ktore nie maja pieczatek na twarzy?czy kazda jest az tak zakompleksiona ze musi tak zamalowac twarz ze wyglada jak trans albo pajac?Polki zawsze przesadzaja, czy to jakas cecha wspolna dla naszej nacji??plus spalone wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Nie prawda. Kim jesteś, że pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Ja mam tapetę raz w tygodniu 30 dag, wersja że ludzie wiedzą że to ja 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lekki makijaż nadaje kolorytu więc przesadzasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bzdury piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się nie maluje więc nie każda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansey

Mój jedyny makijaż to tusz do rzęs, także chyba nie każdy ma 3 kg tapety😉 zresztą ja nie spotykam nawet takich wytapetowanych. Zauważyłam, że teraz duża część kobiet ma na sobie dyskretny make-up. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svietlana

W każdej nacji znajdą się dziewczyny, które nie potrafią się malować ani zadbać o cerę. Ja widuje zarówno super umalowane kobiety, jak i takie tanie lambadziary z ciastkiem na twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zawsze mnie śmieszy jak ktoś myśli ze towarzystwo w jakim się obraca to „cała Polska” 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 32 lata, kiedys malowalam sie mocniej, teraz caly makijaz to cielisty cien, kredka do oczu, tusz, róż i pomadka ochronna. Czuje sie tak lepiej niz w pełnym makijazu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja np rzadko widze kobiety bez makijazu, a niektore w galeriach to szok, najgorszy szok przezylam jak zobaczylam moja kuzynke ktora wlasnie na codzien ma tak okropny makijaz, a w domu kiedys niespodziewanie jak ja zobaczylam, to jej nie poznalam, nie sadzilam ze twarz moze sie az tak roznic bo nigdy wczesniej nie widzialam jej bez makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mam 32 lata, kiedys malowalam sie mocniej, teraz caly makijaz to cielisty cien, kredka do oczu, tusz, róż i pomadka ochronna. Czuje sie tak lepiej niz w pełnym makijazu. 

Przecież jesteś zmalowana jak clown 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svietlana
 

Ja np rzadko widze kobiety bez makijazu, a niektore w galeriach to szok, najgorszy szok przezylam jak zobaczylam moja kuzynke ktora wlasnie na codzien ma tak okropny makijaz, a w domu kiedys niespodziewanie jak ja zobaczylam, to jej nie poznalam, nie sadzilam ze twarz moze sie az tak roznic bo nigdy wczesniej nie widzialam jej bez makijazu

Przecież na każdym filmiku na yt czy na insta widać jak może się zmienić twarz. Też czasami jestem w szoku, jak s bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×