Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oliwiakop

Problem z nieśmiałym chłopakiem.

Polecane posty

Hej. Mam 19 lat i jakiś czas temu spotkałam sie dwa razy z pewnym nowo poznanym chłopakiem i koleżanką z równoległej klasy. Bardzo go polubiłam i zaimponował mi swoją kulturą osobistą. Na spotkaniu był całkiem normalny, tzn żartował, był śmiały itd, jednak gdy widzimy sie w szkole to jego zachowanie mnie dziwi. Zaznaczę że jest z natury bardzo nieśmiałą osobą i na przerwach stoi sam i z nikim nawet nie rozmawia. Mam wrażenie że się mnie boi. Nie zawsze sie przywita. Czasami mnie mija i udaje że nie widzi. Zachowuje się tak jakby moja obecność go stresowala. (W stosunku do innych osób tak się nie zachowuje) Ostatnio czekałam sama pod jego salą bo miałam sprawę do nauczyciela. On najwidoczniej też miał do niego jakąś sprawe. Gdy stałam pod klasa on przyszedł, wyglądało to tak jakby sie zdenerwował że mnie widzi i minął salę i doszedł do końca korytarza. Zawrócił i stanął naprzeciwko mnie i dopiero wtedy się przywitał i razem weszliśmy. Później do mnie zagadał. Wspomnę jeszcze ze ja też z natury jestem nieśmiała i przyznam że on mnie oniesmiela i nie odważyłam się sama zainicjować kontakt na przerwie (minął dopiero tydzien). Jestem młoda i nie do końca potrafię rozpoznawać pewne zachowania, dlatego proszę was o opinię, dlaczego on tak na mnie reaguje. Brałam pod uwagę fakt że może za mną nie przepada ale wtedy nie zgadzałby się na drugie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

w wieku 19 lat takie problemy.? Owszem jestes mloda, ale to sa problemy jakie miewaja 12-13 latki, a nie dorosle osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommy

w wieku 19 lat takie problemy.? Owszem jestes mloda, ale to sa problemy jakie miewaja 12-13 latki, a nie dorosle osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×