Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Osoby w związkach - jak często uprawiacie sex?

Polecane posty

Gość Gosc

I jaki macie staż w związku?

Proszę o szczere odpowiedzi - jesteśmy tu anonimowi.

Ja jestem w związku od 9 lat i przeważnie raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1-3 razy w tygodniu.8 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas zawsze było nienormalnie, najpierw jest cisza tydzień, nawet więcej a później kilka razy pod rząd. 19 lat stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

8 lat. Kilka razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero

co 2-3 dni. w związku od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2 max 3 razy w tygodniu. 12 lat razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

2 lata związku  - co drugi dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raz dziennie, w sobotę/niedziele czasem zdarza się 2-3 razy, ale dopiero niecały rok razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubba

Raz na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

7 lat razem . 4 ,5 razy w tygodniu. Czasem więcej,  czasem mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiri

15 lat razem, na ogół raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzech

Moi Drodzy... Czy ilość - znaczy Jakość ?

Co Wam daje seks? Zblizenie erotyczne z inną osobą ?

To chyba jest (nie tyle ważniejsze) co trwalsze ...

 

"Uprawiacie" ? czy spełniacie się ?Bo to jest różnica... choć być moze tylko dla mnie ... i to akceptuję . A Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero

Grzechu pytanie było o ilość, bez głębszych dywagacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Moi Drodzy... Czy ilość - znaczy Jakość ?

Co Wam daje seks? Zblizenie erotyczne z inną osobą ?

To chyba jest (nie tyle ważniejsze) co trwalsze ...

 

"Uprawiacie" ? czy spełniacie się ?Bo to jest różnica... choć być moze tylko dla mnie ... i to akceptuję . A Wy ?

No to napisz jak często się spełniasz, jak zwał, tak zwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyra

Razem ponad 7 lat, seks 1-2 razy w miesiącu. Jestem w ciąży i nie mam ochoty, ale już przed było to 2-3 razy w miesiącu. Wbrew temu baaardzo się kochamy i okazujemy sobie czułość na inne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

My przewaznie w weekend. Na poczatku tez gdy tylko sie widzielismy, po 2 razy dziennie, potem jak zamieszkalismy razem to codziennie. Teraz po 10 latach to w tygodniu raczej nam sie nie chce (choc czasem sie zdarzy), w weekend jestesmy bardziej wypoczeci i mamy wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka 43lata.

14 lat po ślubie,5 dzieci(2 razy bliźniaki),sex co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Razem ponad 7 lat, seks 1-2 razy w miesiącu. Jestem w ciąży i nie mam ochoty, ale już przed było to 2-3 razy w miesiącu. Wbrew temu baaardzo się kochamy i okazujemy sobie czułość na inne sposoby.

Twój mąż woli walić do filmików lub jest bi/gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

Powiem szczerze że trochę w szoku jestem że niektórzy ludzie tak rzadko uprawiają seks...Ja 42,mąż 48 l.sex co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

7 lat razem. Raz lub 2 w miesiacu. Niestety mnie to nie wystarcza, chcialabym wiecej, ale maz ma slabe libido (nie, nie zdradza mnie, zawsze tak bylo). Kocham go i od niego nie odejde, sama nie jestem jakas boginia seksu, ale na pewno wolalabym czesciej. Kiedys inicjowalam seks czesciej, teraz dalam sobie spokoj, bo ilez mozna? On tez mnie kocha, jest super mezem i ojcem, poza sfera seksu jest naprawde dobrze. Co radzicie? Czy w ogole mozna cos doradzic w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja justyna

4 lata razem, seks 1-2 w miesiącu ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tym co piszą, że są w związku 7-15 lat i uprawiają seks co drugi dzień, albo co trzeci- nie wierzę 😜 Tym bardziej jak są dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

5 lat razem i to różnie bywa, codziennie, a czasami co 2-3 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja justyna
 

7 lat razem. Raz lub 2 w miesiacu. Niestety mnie to nie wystarcza, chcialabym wiecej, ale maz ma slabe libido (nie, nie zdradza mnie, zawsze tak bylo). Kocham go i od niego nie odejde, sama nie jestem jakas boginia seksu, ale na pewno wolalabym czesciej. Kiedys inicjowalam seks czesciej, teraz dalam sobie spokoj, bo ilez mozna? On tez mnie kocha, jest super mezem i ojcem, poza sfera seksu jest naprawde dobrze. Co radzicie? Czy w ogole mozna cos doradzic w tej sytuacji?

U mnie tak samo tylko staż 4 lata. Myślałam że to faceci chcą częściej a u nas na odwrót. I nie wiem jak gadać z facetem na ten temat ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyra
 

Twój mąż woli walić do filmików lub jest bi/gej.

Nie, po prostu zawsze mieliśmy małą potrzebę seksu. Pierwszy raz przeżyliśmy dopiero ze sobą i to po kilku latach związku (ja miałam wtedy 23 lata, a on 25). Robiliśmy to 1-2 razy w tygodniu, z czasem 3-4 razy w miesiącu, potem 2-3 razy w miesiącu. Jak rozpoczęliśmy starania o ciążę, to monitorowaliśmy cykl, żeby trafić w owulację i dopiero wtedy "działaliśmy". Udało się za trzecim podejściem. W ciąży w ogóle nie mam ochoty na seks, stąd 1-2 razy w miesiącu. Ja nie masturbuję się w ogóle, mąż czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z 3-4 miesiące temu 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie to nawet nie ma o czym pisać. 2 miesiące temu urodziłam i nie pamiętam kiedy ostatnio uprawialiśmy seks. W ciąży bardzo mało wcześniej w sumie też. Staram się ładnie wyglądać być miła a wieczorem coś zainicjować. Tylko że on nie bardzo chce się przyłączyć. Nigdy nie byliśmy demonami seksu ale ostatnio to już w ogóle porażka. Albo mu się nie podobam albo w ogóle nie ma ochoty na seks albo ma tylko nie ze mną.😞 Nie  wiem już co robic a jak czytam wasze wypowiedzi o kilku razach w tygodniu to się załamuje jeszcze bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ja

W zwiazku od 29 lat, 20 lat po slubie, seks roznie, srednio raz w tygodniu, zazwyczaj przez weekend, bo w tygodniu czesto z duzurami sie mjamy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni
 

Tym co piszą, że są w związku 7-15 lat i uprawiają seks co drugi dzień, albo co trzeci- nie wierzę 😜 Tym bardziej jak są dzieci.

Mamy 10letniego syna, razem jesteśmy 15 lat. Sex codziennie a w weekend czasami 2 razy dziennie. Choć był czas ze mąż miał mniejsze potrzeby-na początku związku-gdzieś tak po roku. Tak przez 2-3 lata miał stresująca sytuację zawodową i wtedy kochalismy sobie tylko w weekendy. Potem po urodzeniu dziecka ja nie miałam ochoty I też wtedy tak ze 2 razy w tygodniu coś było. Ale odkąd syn poszedł do przedszkola, ja zmieniłam pracę to znów jest ok i oboje chcemy tego codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×