Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem z męzem tylko i wyłącznie z powodu poieniędzy jakie on wnosi do zwiazku a ktore ja powoli odkladam i za 4 lata mam zamiar to zakonczyc

Polecane posty

Gość Gość
 

Ja też na zdrowie nie narzekam, ale ginekologia powinna uważać. A to macica ci się obniży, a to przydatki się poddadzą. Nie dość że rozum ci uciekł do cipki, to jeszcze pająki tam się osiedla z nieużywania. Warto tak?

Pisałam ci już, żebyś się wysilił na jakieś autorskie obelgi, bo takie małpowanie jest strasznie nudne. Jesteś głupi, stary, nie masz życia poza kafe, a teraz chcesz być jeszcze nudny? Strasznie kiepski z ciebie troll, chyba dam ci spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Pisałam ci już, żebyś się wysilił na jakieś autorskie obelgi, bo takie małpowanie jest strasznie nudne. Jesteś głupi, stary, nie masz życia poza kafe, a teraz chcesz być jeszcze nudny? Strasznie kiepski z ciebie troll, chyba dam ci spokój

Pisałem ci już, że nie mam zamiaru równać się z tobą jeśli chodzi o obelgi czy wyzwiska. Jesteś wredna, głupia, brzydka, sfrustrowana, bez pieniędzy, siedzisz na kafeterii i próbujesz bezskutecznie mnie przegadać, nie umiesz czytać ze zrozumieniem a bredzisz coś o czytaniu miedzy wyrazami.  Strasznie marna z ciebie trolica, więc wracaj do Gumisiowego Lasu. No chyba, ze masz jeszcze ochotę na faka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Pisałem ci już, że nie mam zamiaru równać się z tobą jeśli chodzi o obelgi czy wyzwiska. Jesteś wredna, głupia, brzydka, sfrustrowana, bez pieniędzy, siedzisz na kafeterii i próbujesz bezskutecznie mnie przegadać, nie umiesz czytać ze zrozumieniem a bredzisz coś o czytaniu miedzy wyrazami.  Strasznie marna z ciebie trolica, więc wracaj do Gumisiowego Lasu. No chyba, ze masz jeszcze ochotę na faka. 

Skutecznie Res. Skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Pisałem ci już, że nie mam zamiaru równać się z tobą jeśli chodzi o obelgi czy wyzwiska. Jesteś wredna, głupia, brzydka, sfrustrowana, bez pieniędzy, siedzisz na kafeterii i próbujesz bezskutecznie mnie przegadać, nie umiesz czytać ze zrozumieniem a bredzisz coś o czytaniu miedzy wyrazami.  Strasznie marna z ciebie trolica, więc wracaj do Gumisiowego Lasu. No chyba, ze masz jeszcze ochotę na faka. 

Chodziło o "czytanie między slowami" 

Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Skutecznie Res. Skutecznie.

 

 

Chodziło o "czytanie między slowami" 

Proszę bardzo.

Dzisiaj bredzisz jeszcze bardziej niż zwykle. Pogadaj z lekarzem o dawkowaniu lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 
 

 

Dzisiaj bredzisz jeszcze bardziej niż zwykle. Pogadaj z lekarzem o dawkowaniu lekarstw.

 

Może idź do okulisty. Niech ci pomoże na twoje zwidy 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Może idź do okulisty. Niech ci pomoże na twoje zwidy 🤣🤣🤣🤣

A ty że swoim lekarzem już rozmawiałaś? I co powiedział? A o tych urojeniach, że przegadala Rescatora? A o fobii polonistycznej? To da się leczyć, czy na przymusowy ubój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A ty że swoim lekarzem już rozmawiałaś? I co powiedział.

Powiedział, że powinieneś złożyć mu wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Powiedział, że powinieneś złożyć mu wizytę.

Chętnie, obecność osób postronnych, ale znających objawy może mu pomóc w diagnozie twoje choroby. Ale to nie jest zaraźliwe, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Powiedział, że powinieneś złożyć mu wizytę.

Chętnie, obecność osób postronnych, ale znających objawy, może mu pomóc w diagnozie twojej choroby. Ale to nie jest zaraźliwe, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Powiedział, że powinieneś złożyć mu wizytę.

Chętnie, obecność osób postronnych, ale znających objawy, może mu pomóc w diagnozie twoje choroby. Ale to nie jest zaraźliwe, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Powiedział, że powinieneś złożyć mu wizytę.

Chętnie, obecność osób postronnych, ale znających objawy, może mu pomóc w diagnozie twojej choroby. Ale to nie jest zaraźliwe, mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Chętnie, obecność osób postronnych, ale znających objawy, może mu pomóc w diagnozie twojej choroby. Ale to nie jest zaraźliwe, mam nadzieję.

To super. Idź do niego koniecznie. Opowiedz mu wszystko dokładnie. A najlepiej zrób wydruki naszych "rozmow" z forum i mu pokaż. Trzymam kciuki. Będzie dobrze. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wax

Gdzie i jak wy poznajcie takich dziwnych, którzy was sponsorują ,że możecie pensje odkładać??jakieś adresy???ja trafiam wiecznie na podobnych finansowo do siebie przy których strach rodzinę zakładać, bo najlepiej by na macierzyńskim pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A jak masz chorobę wściekłych krów? Bo twoje zachowanie i inne objawy na to wskazują? Może trzeba od razu wybić całe wasze stado? 

Oj, ale się podkładasz. Jedną wizyta na komendzie to za mało? Stęskniłeś się za dzielnicowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A jak masz chorobę wściekłych krów? Bo twoje zachowanie i inne objawy na to wskazują? Może trzeba od razu wybić całe wasze stado? 

Groźby karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Oj, ale się podkładasz. Jedną wizyta na komendzie to za mało? Stęskniłeś się za dzielnicowym?

Ma początek złóż jedna wizytę. Jak zasmakujesz w byciu olewana cienkim sikiem ciepłego moczu. Ale może Resiurek opowie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Groźby karalne.

No to na co czekasz, biegnij na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

No to na co czekasz, biegnij na policję.

Narazie zgłaszam do administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ma początek złóż jedna wizytę. Jak zasmakujesz w byciu olewana cienkim sikiem ciepłego moczu. Ale może Resiurek opowie jak to jest.

A jutro na komendzie będzie tak: "Panie władzo, ja tylko walę sobie konia, podczas gdy matki przekrzykują się o wyższości porodu naturalnego nad cesarskim cięciem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale
 

Tak zauwazyła że nie przeszkadzało jej doić od niego kasę 😄 Jak lubimy takie laskie ktore tłumaczą absolutny brak zasad. Co ty dziecko nauczysz? Córki jak dawać za mieszkanie???

Sex nie jest dawaniem ale i braniem a koszty wspólnego życia bywają różne, jena przez całe życie nie uzbiera kasy na mieszkanie przy swoim” gnoju” a druga przez 4 lata dała radę, wniosek: gnój był przy kasie i nie bolało go te pare stówek jakie wzięła sobie jego partnerka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Narazie zgłaszam do administracji.

Sukcesów życzę 🖕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
 

Zona nie myśli o tym aby odejśc od męża, jak nie rozumiesz to starasz się dobudować do swojego gówianego zachowania jakąs otoczkę że jesteś święta i że każda tak robi. Otóż nie każda - jak mi związek nie odpowiada i nie widze możliwości jego naprawy to odchodzę a nie jak pijawa ciągne kasę. Obłudna jesteś. Obleśna. 

Tym bardziej jak ci nie pasuje to ciągniesz kasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 Może trzeba od razu wybić całe wasze stado? 

Poważna sprawa Res.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Poważna sprawa Res.

Jesteś weterynarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Poważna sprawa Res.

To jak, jesteś weterynarzem czy jednym z glonojadow z tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

To jak, jesteś weterynarzem czy jednym z glonojadow z tego forum?

ale jesteś żałosny, wszyscy cię olali to skomlesz jak pies o chwilę uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

ale jesteś żałosny, wszyscy cię olali to skomlesz jak pies o chwilę uwagi

Ale żałosna jesteś. Chciała byś przystać, a jesteś za głupia nawet na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja tak samo. Jeszcze kilka lat i też odejdę od męża bo dobija mnie psychicznie i w dodatku zdradza na lewo i prawo. Tylko niech dzieci dorosną i skończę drugi fakultet bo jak bym teraz się rozwiodła to bym niedała rady finansowo a co 2 wypłaty to nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×