Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć mamusie. 

Opiekuje się moja 5 miesięczna córeczka, obecnie nie mam zatrudnienia i pobieram tylko zasiłki z gopsu. Chciałabym w jakiś sposób dorobić do rodzinnego budżetu. Partner pracuje, ale mimo wszystko chciałabym jakoś wolny czas kiedy mała śpi spożytkować na jakąś dodatkową pracę. Wiem, że dużo mam właśnie ma różne dodatkowe prace. Chciałbym zapytać jakie to prace? Jak dorabiacie do budżetu, w jaki sposób? Za wszystkie komenatrze z góry dziękuję 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Można dorobić poprzez wysyłanie zdjęć paragonów, można tez zamówić darmową próbkę -po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. polecam stronę:

www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×