Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yty2345

Pierwsze kroki pary

Polecane posty

Dzień Dobry . Moje ogłoszenie będzie dość dziwne jak na ten portal . Chciałbym za pomocą tego portalu porozmawiać z kimś na pewien temat . Zacznę może do tego że wraz z moją narzeczoną jesteśmy szczęśliwą, kochająca się para z Warszawy . Ja mam na imię Karol a moja narzeczona Anna . Jesteśmy razem od 4 lat ( poznaliśmy się jeszcze na studiach ) . Mieszkamy razem . Moja narzeczona jest 27 letnią drobną , śliczną zgrabną brunetką ( 155 cm wzrostu , 52 kg wagi , biust B - wygląd na 22 lata ) . Od pewnego czasu rozmawialiśmy z narzeczoną jak to powiedzieć nad urozmaiceniem swojego życia erotycznego ( czyli nad zaproszeniem drugiego mężczyzny do Naszej sypialni ). Raz na jakiś czas wracaliśmy do tego tematu . Wczoraj postanowiliśmy wyjść na miasto , napić się piwa potańczyć. Tam poznaliśmy pewnego mężczyznę ... Poszliśmy do nas .. Chciałbym pogadać z kimś kto ma już pewne doświadczenia w trójkątach , ponieważ sprawy troszkę się dziwnie potoczyły ... Pewnie nikt nie odpowie na moje ogłoszenie ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jee

Nie róbcie tego

To was zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Nie róbcie tego

To was zniszczy

Dokładnie takie atrakcje to po 40-50tce jak już naprawdę nudą wieje, ale w waszym wieku to może być początek końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Nie róbcie tego

To was zniszczy

Dokładnie takie atrakcje to po 40-50tce jak już naprawdę nudą wieje, ale w waszym wieku to może być początek końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Nie róbcie tego

To was zniszczy

Dokładnie takie atrakcje to po 40-50tce jak już naprawdę nudą wieje, ale w waszym wieku to może być początek końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar

Co ci się nie podobało? Sprawy się dziwnie potoczyły - rozwiń temat, bo tak trudno coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jej sie tamten spodoba, a ty wynocha bo przeskadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×