Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandranowak00

Relacja z kolegą...a mąż

Polecane posty

Hej,

 

Jak to zwykle bywa, nie ma komu się wygadać więc zostaje forum.
Jestem z mężem od 13 lat, w małżeństwie od 2.
Mamy wspólnego kolegę, z którym ja znam się od ok 12 lat, mąż od dziecka. Wcześniejsze moje relacje wyglądały typowo kumpel-kumpela.
Chociaż zawsze śmialiśmy się z tego samego, lubimy tą samą muzykę, podobnie spędzać czas.
Coś się zmieniło rok temu, kiedy bylismy przy ognisku. Najpierw z mężem a później sami. Siedzieliśmy do rana, rozmawialiśmy.
Powiedział mi po % że jestem piękniejsza niż płomień w ogniu. Powiedział, że widzi, jak patrzymy na siebie i że mąż nam wpie..
Dało mi już to do myślenia. Niedawno był u nas i sytuacja podobna, zostaliśmy sami i chciał żebyśmy patrzyli sobie w oczy, jak zapytałam jaki mam kolor, powiedział że piękne.
Czy to normalne? Cały czas o nim myślę, wiem i czuje, że patrze na niego inaczej, na samą myśl bije mocniej serce, nie mogę się skupić.
Mąż zaczyna coś podejrzewać...
Czy to on może coś czuć do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobito zerwij tą znajomość bo to się źle skończy.

Ty już lekko znudzona swoim chłopem dajesz się brać na prostackie sztuczki "kolegi". Jak ci się związek z facetem rozsypie to przejrzysz na oczy - przypomnij sobie dlaczego jesteś ze swoim facetem a nie z tym gościem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest skończonym bucem, że rwie się do ciebie. Babę niech sobie znajdzie.

Ty nie wiem, podoba ci się, że ktoś obcy się zaleca do ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corn_flake
 

Kobito zerwij tą znajomość bo to się źle skończy.

Ty już lekko znudzona swoim chłopem dajesz się brać na prostackie sztuczki "kolegi". Jak ci się związek z facetem rozsypie to przejrzysz na oczy - przypomnij sobie dlaczego jesteś ze swoim facetem a nie z tym gościem.  

Dokładnie. Mogą Ci się podobać uczucia związane z zakochiwaniem, a związek w ktorym jestes wydaje ci się ze wieje nudą kiedy relacja z tym kolega Cię fascynuje i ją idealizujesz. Tworzy się efekt aureoli. Gdybyś zaczęła relacje z tym kolega to za parę lat byłoby tak samo. 

Związek nigdy nie będzie jak rollercoaster, pełny wigoru i werwy. Nie. Trzeba się z tym pogodzić bądź urozmaicać Wasze życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×