Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosomak

Wkładki higieniczne

Polecane posty

Gość rosomak

czy szanowne panie noszą je nacodzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota ludzka nie zgranic

Nie tylko od święta,a majtki zmieniamy przed niedzielną mszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Czasem w lecie noszę codziennie ze względu na to że ciało się dość mocno poci a tak jest po prostu bardziej świeżo i komfortowo. W zimie do spódnicy przy wietrze też się przydają aby tam wiatr nie docierał tak łatwo bo się siusiać chce. Dodatkowo jeszcze w przypadku infekcji to też ułatwiają powrót do zdrowia. No i ostatnie jak ktoś będzie mnie tam oglądał czy lekarz czy facet no to wiadomo że trzeba być czysta i pachnąca s wkładki pomagają aby pomiędzy myciem a wizyta nic się nie zmieniło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To zależy. Czasem w lecie noszę codziennie ze względu na to że ciało się dość mocno poci a tak jest po prostu bardziej świeżo i komfortowo. W zimie do spódnicy przy wietrze też się przydają aby tam wiatr nie docierał tak łatwo bo się siusiać chce. Dodatkowo jeszcze w przypadku infekcji to też ułatwiają powrót do zdrowia. No i ostatnie jak ktoś będzie mnie tam oglądał czy lekarz czy facet no to wiadomo że trzeba być czysta i pachnąca s wkładki pomagają aby pomiędzy myciem a wizyta nic się nie zmieniło. 

Jest jeszcze jeden wg mnie najważniejszy powód we wkładki wsiąka wyciekająca sperma po seksie,a jak się robi to codziennie to raczej konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Po 30 cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

czy szanowne panie noszą je nacodzień 

Serio,jaki to ma związek z erotyzmem,to kwestia higieny, jak tampony czy podpaski w czasie menstruacji,kogo to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie słyszałaś/słyszałeś że ludzi kręci noszona bielizna na przykład? Ja sama takie osoby spotkałam w tym nawet jedna przedstawicielkę płci żeńskiej. Jeżeli nikomu to nie szkodzi, a chce wiedzieć to o czemu nie wyjaśnić. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×