Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mgirl88

Dzieci mężczyźni. Jak kamień w wodę.

Polecane posty

Cześć, drogie dziewczyny. 

Nie tak dawno założyłam konto na portalu randkowym. Pomyślałam sobie, że miło będzie popisać z jakimś interesującym mężczyzną. Raczej nie oczekiwałam, że uda mi się przenieść wirtualną znajomość do realnego świata, aż w końcu trafiłam na jego profil. 
Nieziemsko przystojny, budował pełne zdania, a rozmowa miała pozytywny "flow"
Wymienilismy kilkaset wiadomości, następnie zaproponował spotkanie na kolejny dzień. Zgodziłam się, poszliśmy na spacer. Wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach, był jeszcze bardziej wygadany niż na portalu. 
Po spotkaniu napisał mi, że wyglądałam cudownie, zapytał czy nie chciałabym się z nim spotkać za 2 dni, tym razem kolacja i wino. 
"Nie mogę się doczekać" – odpowiedziałam. Na co od razu zareagował, że szkoda iż nie może spotkać się nazajutrz, bo jest umówiony z przyjacielem na imprezę. Jeszcze chwilę poflirtowalismy pisząc wiadomości i poszliśmy spać. 

Kolejnego dnia nadszeszla ta nieszczęsna impreza, napisałam mu, żeby odezwał się jak wróci.
Nie napisał. Nad ranem, dnia w którym mieliśmy się spotkać, sama napisałam czy spotkanie aktualne. Odpisał jedynie, że musi jeszcze iść spać bo jest bardzo zmęczony. 
Później ponowiłam pytanie dotyczące spotkania, już nic nie odpisał. 

Pomyślałam sobie, że może poznał kogoś na imprezie i stąd ten brak kontaktu, ale skoro 
ojawiał się co jakiś czas na apce, można powiedzieć, że przesiadywał tam cały czas, to opcja, że poznał kogoś na imprezie odpada. 
Może przestraszyła go różnica wieku, bo jestem starsza od niego o 6 lat.

Wiem że to była bardzo krótka znajomość, ale mimo wszystko czuję się przez niego podłe. Pytanie do Was, czy powinnam teraz po kilku dniach odezwać się do niego czy może odpuścić i zablokować go? 

Miałyście kiedyś taką sytuację? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana

Odpusc, po co masz do niego pisac? Gdyby chcial juz by dawno odpisal. Raczej wiedział ile masz lat na poczatku, jedno spotkanie o niczym nie swiadczy. Ani zle o nim ani zle o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja po twoim poście wiem że jest ...Nie zbyt mądra, a na żywo pewnie wypadasz jeszcze mądrzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jaka apka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Odpusc, po co masz do niego pisac? Gdyby chcial juz by dawno odpisal. Raczej wiedział ile masz lat na poczatku, jedno spotkanie o niczym nie swiadczy. Ani zle o nim ani zle o Tobie

Dokladnie, i bardzo możliwe ze kogoś poznał na imprezie ale zawczasu nie chce kasowac konta bo jakby z nią mu  nie wyszło to ma inna opcje pod ręką. Pewnie to kobieciarz. Jak przystojny taki to na 90% kobieciarz, nie ludz się. I tak za dużo juz do niego pisalas, skoro na Twoje pytanie o spotkanie Cie zbył ze jest zmeczony to później powinnas milczeć i on sam powinien dopytac czy to spotkanie aktualne lub przełożyć na inny termin jesli źle się czul. A ty dalej dopytujesz o spotkanie pokazując tym ze Tobie Załężu bardziej i jeszcze teraz chcesz do niego pisać, jak zdesperowana. Miej honor i odpusc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Przy znajomosciach internetowych to norma, przyzwyczaj się. Tez mialem podobna sytuacje z panienką ostatnio.

Jaka aplikacja? Badoo, Tinder ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja po twoim poście wiem że jest ...Nie zbyt mądra, a na żywo pewnie wypadasz jeszcze mądrzej. 🙂

Ja po Twoim poście również widzę że mądrością nie grzeszysz. Przydałoby się zainwestować w słownik i to koniecznie 🙂 

 

 

Przy znajomosciach internetowych to norma, przyzwyczaj się. Tez mialem podobna sytuacje z panienką ostatnio.

Jaka aplikacja? Badoo, Tinder ??

Badoo. 

 

 

Odpusc, po co masz do niego pisac? Gdyby chcial juz by dawno odpisal. Raczej wiedział ile masz lat na poczatku, jedno spotkanie o niczym nie swiadczy. Ani zle o nim ani zle o Tobie.

Owszem, sam fakt nie znaczy źle o nim ani o mnie, ale mógł chociaż cokolwiek powiedzieć, chociaż "spadaj" 🙂

Możliwe też że ma dziewczynę, wystraszył się, że polubiliśmy się i odpuścił. 

Ale tak, masz racje. Pisać już do niego nie będę, bo nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ehh, wy baby jak zwykle zachowujecie się jak smarkateria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ehh, wy baby jak zwykle zachowujecie się jak smarkateria...

Rozumiem że jesteś mężczyzną. Skoro to forum dla kobiet, to może przynajmniej zachowaj klasę, bo Twoje posty nic nie wnoszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jork

Powiem tak, uwielbiam rozmowy ze starszymi kobietami, nawet sporo, umawiać się... Ale jeśli chodzi o seks to są dla mnie całkowicie aseksylane. To tak jak z matką.. Niee. Ale nigdy bym tego wprost kobiecie nie powiedział i tutaj jest chyba clue. Facet myśli podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Powiem tak, uwielbiam rozmowy ze starszymi kobietami, nawet sporo, umawiać się... Ale jeśli chodzi o seks to są dla mnie całkowicie aseksylane. To tak jak z matką.. Niee. Ale nigdy bym tego wprost kobiecie nie powiedział i tutaj jest chyba clue. Facet myśli podobnie. 

Jeśli kobieta jest dla Ciebie aseksualna nie piszesz jej że jest piękna, nie fantazjujesz z nią o tym co robilibyście razem i nie umawiasz się z nią na randkę. Tutaj powód był inny, ale już nie będę nad tym rozmyślała. 

Fakt jest taki iż trzeba zapomnieć. Łatwo przyszło, więc też łatwo pójdzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możliwe ze on się odezwie jak chwilowo nie będzie miał.innych opcji ale wtedy Ty powinnas go olac. Skoro raz juz Cie olal to się to powtórzy bo on nie traktuje tego poważnie.i jesteś jedna z wielu opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko moim zdaniem jesteś namolna. Już w dniu imprezy gościa napastowałaś  wiadomościami i dzień później też. To jest odpychające. Poza tym gość tak sobie tylko testował, czarował, ale nie był szczery. Jest takich wielu.

6 lat to juz sporawa róznica wieku. Troche żenada, żeby taka stara d.u.p.a za młodym mięchem śline toczyła. Rozumu brak takim niedojrzałym mentalnie babom. Wstyd! Poszukaj sobie kogoś w swoim wieku i na tym samym poziomie urodowym, bo może byłaś z urody za słaba dla typa niezaleznie od tego co mówil. Faceci często lubią tak pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serandi

Autorka poleciała na przystojniaka to tak jest. Dlaczego z przeciętniakami się nie umawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victor

jeśli autorka jest 5/10 a ziomek 8/10 to o czym tu mowa, powinna się cieszyć że nie poszła na obiad i wino bo by dała szpary po pijaku a potem ziomek by ją olał, więc chyba dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Facet młodszy do tego przystojny to nie może się udać. Za kilka lat i tak poderwala by go młoda na jedrne cialo i po co Ci to. Poszukaj kogoś starszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana

W większości przypadków zainteresowanie młodych mężczyzn jest bardzo intensywne aczkolwiek krótkotrwałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorko moim zdaniem jesteś namolna. Już w dniu imprezy gościa napastowałaś  wiadomościami i dzień później też. To jest odpychające. Poza tym gość tak sobie tylko testował, czarował, ale nie był szczery. Jest takich wielu.

6 lat to juz sporawa róznica wieku. Troche żenada, żeby taka stara d.u.p.a za młodym mięchem śline toczyła. Rozumu brak takim niedojrzałym mentalnie babom. Wstyd! Poszukaj sobie kogoś w swoim wieku i na tym samym poziomie urodowym, bo może byłaś z urody za słaba dla typa niezaleznie od tego co mówil. Faceci często lubią tak pieprzyć

Wyjaśnijmy sobie: 

Nie napastowalam go w dniu imprezy. W dniu imprezy po prostu pisaliśmy ze sobą. 

Kolejnego dnia również go nie napastowalam. Zapytałam tylko czy spotkanie jest aktualne i tyle. Zastanawiałam się nad wysłaniem kolejnej wiadomości, ale tego na szczęście nie zrobiłam. 

Od napastowania i wysyłania komuś tuzina wiadomości jestem daleka, więc nie wiem czemu tak zakładasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorka poleciała na przystojniaka to tak jest. Dlaczego z przeciętniakami się nie umawia?

Troche jakby zazdrość przemawiała przez ten komentarz i podejście typu:

"Sam jestem nieatrakcyjny, więc teraz będę gnoił wszystkie kobiety, które wolą zadbanych mężczyzn" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facet młodszy do tego przystojny to nie może się udać. Za kilka lat i tak poderwala by go młoda na jedrne cialo i po co Ci to. Poszukaj kogoś starszego. 

No tak masz rację. Prawda jest taka że nie liczyłam tutaj na coś poważniejszego bo to nie mogłoby się udać na dłuższą metę. Po prostu przyjemnie się rozmawialo i chciałam z nim spędzić trochę czasu. 

W gwoli wyjaśnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Facet młodszy do tego przystojny to nie może się udać. Za kilka lat i tak poderwala by go młoda na jedrne cialo i po co Ci to. Poszukaj kogoś starszego. 

No tak masz rację. Prawda jest taka że nie liczyłam tutaj na coś poważniejszego bo to nie mogłoby się udać na dłuższą metę. Po prostu przyjemnie się rozmawialo i chciałam z nim spędzić trochę czasu. 

W gwoli wyjaśnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W większości przypadków zainteresowanie młodych mężczyzn jest bardzo intensywne aczkolwiek krótkotrwałe...

To prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Wyjaśnijmy sobie: 

Nie napastowalam go w dniu imprezy. W dniu imprezy po prostu pisaliśmy ze sobą. 

Kolejnego dnia również go nie napastowalam. Zapytałam tylko czy spotkanie jest aktualne i tyle. Zastanawiałam się nad wysłaniem kolejnej wiadomości, ale tego na szczęście nie zrobiłam. 

Od napastowania i wysyłania komuś tuzina wiadomości jestem daleka, więc nie wiem czemu tak zakładasz. 

Ale w dniu imprezy napisalas żeby sie odezwał jak wróci. Wrócił i się nie odezwał, olal to wiec nie powinnas pytać go o spotkanie następnego dnia tylko poczekać aż sam napisze i dopyta o to. Pamiętaj nie pisz więcej niż facet na początku znajomosci. On pewnie poznał młodszą na imprezie. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale w dniu imprezy napisalas żeby sie odezwał jak wróci. Wrócił i się nie odezwał, olal to wiec nie powinnas pytać go o spotkanie następnego dnia tylko poczekać aż sam napisze i dopyta o to. Pamiętaj nie pisz więcej niż facet na początku znajomosci. On pewnie poznał młodszą na imprezie. Ile masz lat?

Tak, w dniu imprezy sama zakończyłam rozmowę przed imprezą. Zakończyłam ja mniej więcej w stylu "odezwij się jak wrócisz z imprezy" później jeszcze chwilę popisaliśmy i pożegnaliśmy się. 

Następnego dnia napisałam tylko czy spotkanie aktualne. Odpisał że dopiero wstal ale nie zaprzeczył czy dojdzie do spotkania ani nie potwierdził i już nie pisaliśmy od tej pory. Do spotkania oczywiście nie doszło, jak pisałam wcześniej.

Tak, teraz widzę że nie powinnam była o to pytać jego. 

Możliwe że poznał młodsza, ale zanim usunęłam konto dzisiaj nad ranem, znowu był online. Nie sprawdzam tego, po prostu wyświetlalo mi się... więc wydaje mi się że jeszcze nikogo nie poznał skoro tyle czasu tam spędza. 

 Mam 27 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Tak, w dniu imprezy sama zakończyłam rozmowę przed imprezą. Zakończyłam ja mniej więcej w stylu "odezwij się jak wrócisz z imprezy" później jeszcze chwilę popisaliśmy i pożegnaliśmy się. 

Następnego dnia napisałam tylko czy spotkanie aktualne. Odpisał że dopiero wstal ale nie zaprzeczył czy dojdzie do spotkania ani nie potwierdził i już nie pisaliśmy od tej pory. Do spotkania oczywiście nie doszło, jak pisałam wcześniej.

Tak, teraz widzę że nie powinnam była o to pytać jego. 

Możliwe że poznał młodsza, ale zanim usunęłam konto dzisiaj nad ranem, znowu był online. Nie sprawdzam tego, po prostu wyświetlalo mi się... więc wydaje mi się że jeszcze nikogo nie poznał skoro tyle czasu tam spędza. 

 Mam 27 lat. 

Pewnie poznał ale trzyma konto żeby mieć inne opcje w razie czego... O jaa to on ma 21 lat? Masakra, gdzie Twój honor kobieto żeby za takim gowniarzem się uganiac...jeszcze w dodatku przystojny to wiadomo ze co.najmniej kilka innych młodszych laseczek chetnych będzie miał na Twoje miejsce. Nie wiem na co ty liczyłas...mówisz ze na nic poważnego ale gdybyś tylko się zabawila i poszła z nim do łóżka to bardzo możliwe ze byś się zakochała bo kobiety często zako...ą się przez seks Niestety i potem cierpią. Dobrze ze nie doszło do tego. Trochę inaczej juz by było jakby to on miał 27 lat a Ty 33 ale tak to zwykły gowniarz który pewnie imprezuje i zalicza kolejne laski korzystając ze swojego powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie poznał ale trzyma konto żeby mieć inne opcje w razie czego... O jaa to on ma 21 lat? Masakra, gdzie Twój honor kobieto żeby za takim gowniarzem się uganiac...jeszcze w dodatku przystojny to wiadomo ze co.najmniej kilka innych młodszych laseczek chetnych będzie miał na Twoje miejsce. Nie wiem na co ty liczyłas...mówisz ze na nic poważnego ale gdybyś tylko się zabawila i poszła z nim do łóżka to bardzo możliwe ze byś się zakochała bo kobiety często zako...ą się przez seks Niestety i potem cierpią. Dobrze ze nie doszło do tego. Trochę inaczej juz by było jakby to on miał 27 lat a Ty 33 ale tak to zwykły gowniarz który pewnie imprezuje i zalicza kolejne laski korzystając ze swojego powodzenia. 

Uganiać nie uganiałam się. Znajomość za krótko trwała żeby mówić tutaj o uganianiu się za kimś. 

Nie zakochalabym się po jednej czy dwóch nocach. Wy mężczyźni macie jakieś dziwne stereotypy dotyczące kobiet. Prawda jest taka że sami możecie zakochać się w kimś po jednym seksie. To nie jest zależne od płci tylko od osobowości. 

Czemu mam wrażenie że odpisują mi tu praktycznie sami faceci? Skoro to forum stworzone dla kobiet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Troche jakby zazdrość przemawiała przez ten komentarz i podejście typu:

"Sam jestem nieatrakcyjny, więc teraz będę gnoił wszystkie kobiety, które wolą zadbanych mężczyzn" 

Przystojny nie znaczy zadbany i odwrotnie. Jest wielu zadbanych facetów, którzy nie mogą nikogo znaleźć tylko dlatego że nie wyglądają jak model z okładki (co niekoniecznie znaczy, że jest brzydki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przystojny nie znaczy zadbany i odwrotnie. Jest wielu zadbanych facetów, którzy nie mogą nikogo znaleźć tylko dlatego że nie wyglądają jak model z okładki (co niekoniecznie znaczy, że jest brzydki)

Każdy z Was prędzej czy później kogoś znajdzie. Wystarczy zmienić podejście, bo z negatywnym podejściem i uprzedzeniami jeszcze nikt nic satysfakcjonującego nie znalazł. 

Wiem. Jednak najbardziej zawsze krzyczą ci którzy nie są obdarzeni urodą i którzy w dodatku nie dbają o siebie, a mają wymagania z kosmosu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitt
 

Troche jakby zazdrość przemawiała przez ten komentarz i podejście typu:

"Sam jestem nieatrakcyjny, więc teraz będę gnoił wszystkie kobiety, które wolą zadbanych mężczyzn" 

zazdrość że cie olał bo jesteś durna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zazdrość że cie olał bo jesteś durna?

Na takie komentarze nie będę odpowiadała, bo to trolling. 

Odezwał się najmądrzejszy, który nie ma co robić tylko czerpie satysfakcję z obrażania innych na forum internetowym, nawet nie mając stałego profilu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×