Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochany

On 40 lat ona 20

Polecane posty

Gość aaa
 

Jeżeli chodzi tylko o przygode sex to jak najbardziej ale  poważny związek nie ma sensu 20 lat to jest dużo zniszczyć dziewczynie życie jak byś miał 30 to by nie było problemu a tak to 

 

 

 

 

Byś się zdziwił jak niektórzy potrafią się wolno starzeć i po 40-tce są w lepszym stanie niż nie jeden dwudziestoparolatek. Problem w tym że społeczeństwo słysząc ona 20 on 40 od razu wyrabia sobie pewne stereotypy, nie mając bladego pojęcia że w ich środowisku wokół którego się obracają na co dzień tego typu związki istnieją tyle że tej różnicy nie widać. 20 lat to może być i dużo i mało w zależności od tego w jakim tempie się człowiek starzeje i ile dociągnie. Lata nie zawsze mają znaczenie, teoretycznie mogą być na tym samym etapie rozwoju fizycznego i tak niektórzy będą młodzi jeszcze do 50-tki, a dobra pula genetyczna przejdzie do następnego pokolenia. Natomiast nie rozumiem dlaczego przy dużej różnicy wieku od razu z góry idą założenia że to mężczyzna zbałamuca dziewuchę, równie dobrze może być na odwrót. On mógł się jej spodobać, ona też ma swój rozum skoro z nim planuje przyszłość. Po ostatnie to już wyświechtany temat, wałkowany na tysiąc tematów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja mam 45 a mój kochanek 68 i jest fantastyczny, nie czuję różnicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo
 

Ja mam 45 a mój kochanek 68 i jest fantastyczny, nie czuję różnicy wieku

Nie wieże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
 

Nie wieże 

Ja ci tego nie udowodnię , ale że facet w tym wieku może mieć taką kondycję , fantazję ,a seks z nim może być taki wspaniały, nie pomyślnym gdybym tego niedoswidczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mam 21 lat mój narzeczony 50 nie zamoieniłabym  na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×