Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Poradzcie

Polecane posty

Gość Gość

Zgłupiałam w końcu. 

Jak to było u Was, czy do porodu otrzymaliście "strój"? Na liście do zabrania do porodu mam pidżamę, ale z podpisem wygodna do karmienia, a znowu z tego co czytam większość szpitali nie daje nic od siebie do rodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja w szpitalu na IP ubrałam swoją piżamę bo trzeba się przebrać, na porodowej dostałam taką zieloną szpitalną, a po porodzie jeszcze na sali porodowej zmieniałam na taką już do karmienia swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja rodzilam już kilka lat temu, ale koszule do porodu były szpitalne. Były i płocienne i takie jednorazowe,ale solidne, nieprzeswitujace, w różnych rozmiarach. Myślę, że raczej na salę porodowa nie można swoich ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi

Jeszcze nie rodziłam, ale na stronie internetowej szpitala w którym mam zamiar rodzić jest lista wyprawkowa i napisane „koszule do porodu: 3-4 sztuki”. Ostatnio byłam w tym szpitalu na zajęciach ze szkoły rodzenia i dopytałam o to, to położna odpowiedziała, że rodzi się we własnej koszuli i ważne, żeby była rozpinana na piersiach. Można też nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama:-)

rodziłam dawno bo 14 lat temu i miałam swoją piżamę do porodu ale nie zdążyłam jej przebrać i rodziłam w tej co przyjęto mnie do szpitala:-)-lekarz przyjmujący powiedział ze urodzę najwcześniej za dzień lub dwa a ja jechałam na porodówkę po 3 godzinach od przyjęcia:-) moja siostra rodziła 4 lata temu i też miała swoją koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Upewnij się jeszcze u położnych na porodówce.

W zeszłym roku ja rodziłam w takiej jednorazowej szpitalnej, za to bratowa w innym szpitalu w swojej własnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja miałam swoją , dziewczyna miałą taką jednorazową, to ja położna zganiła, że to nie przepuszcze powietrza i że kilka godzin w tym to udręka. Przebrała się w swoją . Rodziłam trzy razy, d dwóch szpitalach, wszedzie miałam swoją koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×