Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana mama

Drogie mamy błagam o pomoc

Polecane posty

Gość Pola28a
 

A z jakiej racji mam pomagać nieudolnym życiowo ludziom? Mam pomoc, bo dziecko? Nigdy w życiu. Do pracy i zarobić. 

Ja jestem udolna życiowo, ale mało zarabiam, bo 3,5 tys, powiedz mi co zrobić i jak być bardziej udolnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja jestem udolna życiowo, ale mało zarabiam, bo 3,5 tys, powiedz mi co zrobić i jak być bardziej udolnym. 

A co to jest mój problem, że tyle zarabiasz? Jeśli masz dziecko to do tego dochodzą dochody faceta, albo alimenty i 500+. I nie, nie pomagam komuś, kto nawet nie chce czegoś zmienić w swoim życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momm

To nie jest odpowiednie forum na takie prosby, Nikt cie tu nie zna i nie ma mozliwoscie sparwdzenia, jaka jestes,

Weszlam na strone Radziejowa ( blisko Czołowa). Sa tez tam fora mieszkancow, tam latwiej byłoby sie dogadac. maja wiecej rozeznania w terenie i latwiej im poznac twoja sytuacje i dostarczyc ewentualna pomoc. Działa tam tez pomoc Caritasu, Gops , ul Kosciuszki 58. Jest parafia tel 54 285 35 57 Chyba kasa nie skonczyla sie z Dnia na dzien? Mówisz o paru złotych - masz chyba jakas rodzine ojca dziecka, znajomych, sasiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

To nie jest odpowiednie forum na takie prosby, Nikt cie tu nie zna i nie ma mozliwoscie sparwdzenia, jaka jestes,

Weszlam na strone Radziejowa ( blisko Czołowa). Sa tez tam fora mieszkancow, tam latwiej byłoby sie dogadac. maja wiecej rozeznania w terenie i latwiej im poznac twoja sytuacje i dostarczyc ewentualna pomoc. Działa tam tez pomoc Caritasu, Gops , ul Kosciuszki 58. Jest parafia tel 54 285 35 57 Chyba kasa nie skonczyla sie z Dnia na dzien? Mówisz o paru złotych - masz chyba jakas rodzine ojca dziecka, znajomych, sasiadów?

proponuję jej chyba 10. raz forum pomocne emamy, tam po sprawdzeniu sytuacji zawsze pomagają, ale ona nie chce, woli żeby ludzie jej słali paczki w ciemno, więc chyba nie ma o czym gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe

Liczysz na helikopter rzucający paczki Ci przed dom? Idź do Mops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×