Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemniczy

Sylwia jesteś?

Polecane posty

Gość Tajemniczy

Tęsknie kaczuszko :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
 

Tęsknie kaczuszko :((((

Jestem, piszemy na priva przecież. Dalej jest jak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obudziłeś się wreszcie? Wytrzeźwiałeś? Teraz znowu sam ze sobą będziesz pi**doli, aż do rana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Jestem, piszemy na priva przecież. Dalej jest jak było. 

Jakiego priva???co jest dalej jak było ?a jak było i co było???czemu podszywaczko zmyślasz?!!,Kacha ty jestes nienormalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Tęsknie kaczuszko :((((

Raz jedyny w bibliotece nazwalam siebie kaczka na krotkich nogach.Juz Szymiczkowa wyblakała czy kacha gawlaska??wiekszosc tych durnych tematow to jej autorstwa nawet pobiera info od mojego chłopa i tu o tym pisze bo ma z nim romans.Wiem o wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Współczuję.. bycia parasolem 😂😂😂😂A kaczka to bajka dla dziwakow .Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7%:)(@

Masz jutro z parowy w ten świecący glob jak nic ci przywale😁 

Garbulec kuc tak ci powiem, a na obcasach też byś był indorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Masz jutro z parowy w ten świecący glob jak nic ci przywale😁 

Garbulec kuc tak ci powiem, a na obcasach też byś był indorem. 

Zglosze napasc i przemoc katarzyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kaczuszką na magii nazywałeś kopciuszka stalkerke i k**we kamerkowa, bo ma krótkie nogi i grubą doopę, nisko zawieszoną. Teraz ci się dawne czasy przypominają cyberprzestępco? Fakt, rodzina do sądu cię nie poda, to taki myk, dla zmylenia przeciwnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Kaczuszką na magii nazywałeś kopciuszka stalkerke i k**we kamerkowa, bo ma krótkie nogi i grubą doopę, nisko zawieszoną. Teraz ci się dawne czasy przypominają cyberprzestępco? Fakt, rodzina do sądu cię nie poda, to taki myk, dla zmylenia przeciwnika. 

Fakt wy jestescie jego rodzina?ja bym taka rodzine podała di sądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Fakt wy jestescie jego rodzina?ja bym taka rodzine podała di sądu!

Przestań chudy ch*ju robić z siebie błazna, stary zurzyty gadzie, bo mnie swoim pie***le niem nie wyprowadzisz z równowagi. Przerwa w podglądaniu i filmowaniu z ukrycia, bo coś od kilku dni, zbyt jesteś aktywny? Pilnuj swoje k**wy kamerkowe, żeby ci nie zrobiły wpadki, wszak zbyt bystre nie są, chyba zdajesz sobie z tego sprawy ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Przestań chudy ch*ju robić z siebie błazna, stary zurzyty gadzie, bo mnie swoim pie***le niem nie wyprowadzisz z równowagi. Przerwa w podglądaniu i filmowaniu z ukrycia, bo coś od kilku dni, zbyt jesteś aktywny? Pilnuj swoje k**wy kamerkowe, żeby ci nie zrobiły wpadki, wszak zbyt bystre nie są, chyba zdajesz sobie z tego sprawy ! 

Raczej ty przestan gruby tepy zachlany stary  ciulu!Kamery?twoja domena!odpowiesz w sądzie za nielegalny podgląd w cudzym domu!Aha uwara ciulu od mojej matki Weroniki!!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Raczej ty przestan gruby tepy zachlany stary  ciulu!Kamery?twoja domena!odpowiesz w sądzie za nielegalny podgląd w cudzym domu!Aha uwara ciulu od mojej matki Weroniki!!!!  

No odpowiesz sk***synie odpowiesz za wszystko, suchy ch*ju, wbszesniej czy później, mnie nie strasz, bo się zes*asz kanalio. Bałeś się podpisać znanym nickiem? Czemu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No odpowiesz sk***synie odpowiesz za wszystko, suchy ch*ju, wbszesniej czy później, mnie nie strasz, bo się zes*asz kanalio. Bałeś się podpisać znanym nickiem? Czemu? 

Wcześniej *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×