Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia

Problemy z masturbacją

Polecane posty

Gość Misia

Mam 18 lat i nie umiem się sama zaspokoić. Nie ważne co próbuje może mnie to trochę podniecić ale nigdy nie doprowadza mnie to do orgazmu. Czy ja coś źle robię czy po prostu moje ciało jest inne i nie mogę się sama zaspokoić? 

Dodam, że nie próbowałam żadnych gadżetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
 

Mam 18 lat i nie umiem się sama zaspokoić. Nie ważne co próbuje może mnie to trochę podniecić ale nigdy nie doprowadza mnie to do orgazmu. Czy ja coś źle robię czy po prostu moje ciało jest inne i nie mogę się sama zaspokoić? 

Dodam, że nie próbowałam żadnych gadżetów. 

18 lat i gadżety??? Co to sie porobiło na tym swiecie 😄  Od mojego jęzora dziurę tyłkiem byś zrobiła w prześcieradle 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
 

18 lat i gadżety??? Co to sie porobiło na tym swiecie 😄  Od mojego jęzora dziurę tyłkiem byś zrobiła w prześcieradle 😄

Jęzora to ja akurat nie potrzebuje, sama po prostu nie umiem tego zrobić 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już kochana sama musisz wyczuć kiedy jest najlepiej. Ale jak chcesz pójść na skróty to polecam gadżety. Nie jakieś wymyślne ale zwykły masażer łechtaczki z regulowanymi wibracjami zdziała cuda. Jeżeli się wstydzisz kupić w sex-shopie pozostaje znany portal aukcyjny. Od biedy można użyć innych wibrujących przedmiotów typu szczoteczka elektryczna do zębów. Ale to nie to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×