Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga

Cuchnące krocze

Polecane posty

Gość Kinga

Mam problem jak w temacie postu, moje krocze cuchnie. Nie jest to przejaw niechlujstwa, bo podmywam się regularnie w ciągu dnia i dbam o higienę.

Byłam wielokrotnie u ginekologa, wszelkie choroby wykluczone. Nie mam upławów, swędzenia, obrzęku, badania i posiewy czyste, pH prawidłowe. Brałam przeróżne antybiotyki, globulki, nic nie pomaga... Zmieniłam żele do higieny intymnej, myłam się częściej i rzadziej (bo zasugerowano mi że przesadzam i stąd ten problem - WTF?), bielizna wymieniona na bawełnianą. Jeden z lekarzy zrzucił winę na dietę i kazał wykluczyć czosnek i cebulę 😂 ok, nie jadam i nadal cuchnę. Nie mam nadwagi, na nic nie choruje.

Problem mam od zawsze, nasiliło się po ciąży, od 9 miesięcy spędza mi to sen z powiek bo dosłownie wyjdę spod prysznica i założę majtki i po chwili już capi.

Nie jest to mocz - wykluczone infekcje dróg moczowych, problemy z nerkami, nietrzymanie moczu. 

Ktoś ma jakiś pomysł? Bo moi lekarze rozkładają ręce 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Depilacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Noś wkładki i często zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy tylko ty to czujesz czy inni też? Mąż zwraca ci uwagę, lekarz określił zapach jako nieprawidłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×