Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co dajecie swoim facetom na walentynki

Polecane posty

Gość ewa19087

hahha 

Misia kupilam bo mi sie spodobal i czekamy na syna, rodze za 3 miesiace wiec bedzie dla dziecka 🙂

Dzieki za rady ale musze was rozczarowac.... maz w ogole nie pije buaha moze dlatego ze nie jest jak wasi mezowie polaczki buraczki. 

 

Nara 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

hahha 

Misia kupilam bo mi sie spodobal i czekamy na syna, rodze za 3 miesiace wiec bedzie dla dziecka 🙂

Dzieki za rady ale musze was rozczarowac.... maz w ogole nie pije buaha moze dlatego ze nie jest jak wasi mezowie polaczki buraczki. 

 

Nara 🤣

 

Czym się chwalisz?? Ja tam wolę z moim się napić niż bawić misiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

hahha 

Misia kupilam bo mi sie spodobal i czekamy na syna, rodze za 3 miesiace wiec bedzie dla dziecka 🙂

Dzieki za rady ale musze was rozczarowac.... maz w ogole nie pije buaha moze dlatego ze nie jest jak wasi mezowie polaczki buraczki. 

 

Nara 🤣

 

Nie pije? To jak wytrzymuje z takim dzbanem w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż powiedział, że na walentynki wystarczy mu całus z rana i dobry seksik na wieczór 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

8.II - imieniny: Gniemira, Gniewomira, Gniewosza, Gniewosądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Czym się chwalisz?? Ja tam wolę z moim się napić niż bawić misiem

Dlaczego obrazasz cudzych mężów, nie znajac żadnego z nich? Nie umiesz poradzić sobie z krytyką Twojego prezentu? Chcesz misia, dajesz misia, Twoja sprawa. Po co od razu mieszać z blotem innych? Zastanów się nad sobą, za chwilę będziesz matką a zachowujesz się okropnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dlaczego obrazasz cudzych mężów, nie znajac żadnego z nich? Nie umiesz poradzić sobie z krytyką Twojego prezentu? Chcesz misia, dajesz misia, Twoja sprawa. Po co od razu mieszać z blotem innych? Zastanów się nad sobą, za chwilę będziesz matką a zachowujesz się okropnie.

 

To właśnie autorka została skrytykowana, że kupiła misia. I to właśnie te krytykantki od mężów co wolą pół litra ją atakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie mamy dwunastu lat, żeby  sobie kupować misie i serduszka. Celebrujemy związek na codzień, nie od święta

No o CELEBROWANIU związku na co dzień też może napisać najwyżej osiemnastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie mamy dwunastu lat, żeby  sobie kupować misie i serduszka. Celebrujemy związek na codzień, nie od święta

Dzień matki czy babci też odpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"DAM mężowi w walentynki" ja prdle jaką patolką trzeba być, żeby takie coś w ogóle napisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×