Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lusia

Chopak mnie sprawdza.

Polecane posty

Gość lusia

Poznalismy sie na pewnym portalu spolecznosciowym i.... odkrylam,ze pisze do mnie z fake kont. Nie odrzucilam go, przeciwnie spotykamy sie,mamy swoje facebooki snapchaty itd., a jednak w tym samym czasie podszywa sie za kogos innego i rozmawia ze mna. Nie ma w tym chyba zadnego celu bo te rozmowy sa o niczym, zorientowalam sie najpierw po stylu pisma a potem jak wyslal mi zdjecie klaty taka podobna,  - moze nie wiedziec tego,ze dokladnie przeszperalam internet i znalazlam jego zdjecie w identycznym pokoju itd...

On mi czasem wysyla rozne zdjecia fragmentow ciala. Nie wiem czy jest taki glupi, ale watpie w to bo przeciez ma dobre studia, moze chce mi dac do zrozumienia  ze to on???

Kolega jest informatykiem, zlapal jego IP...juz sie nie wykreci,ale nie wiem jak zaczac rozmowe..po co on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Poznalismy sie na pewnym portalu spolecznosciowym i.... odkrylam,ze pisze do mnie z fake kont. Nie odrzucilam go, przeciwnie spotykamy sie,mamy swoje facebooki snapchaty itd., a jednak w tym samym czasie podszywa sie za kogos innego i rozmawia ze mna. Nie ma w tym chyba zadnego celu bo te rozmowy sa o niczym, zorientowalam sie najpierw po stylu pisma a potem jak wyslal mi zdjecie klaty taka podobna,  - moze nie wiedziec tego,ze dokladnie przeszperalam internet i znalazlam jego zdjecie w identycznym pokoju itd...

On mi czasem wysyla rozne zdjecia fragmentow ciala. Nie wiem czy jest taki glupi, ale watpie w to bo przeciez ma dobre studia, moze chce mi dac do zrozumienia  ze to on???

Kolega jest informatykiem, zlapal jego IP...juz sie nie wykreci,ale nie wiem jak zaczac rozmowe..po co on to robi?

studia nie równają się temu, że ktoś jest mądry. Pokolorować obrazek potrafi każdy d e b i l, a taki poziom mają dzisiejsze uczelnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia

Chłopak miało być. Sorry za błąd. Tak, dziś  dużo jest pseudo uczelni, ale on studiował na jednej z lepszych na świecie.W ogóle pochodzi z inteligentnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana

Zgadzam sie z wczesniejszym stwierdzeniem że to że studiuje nawet na jakieś mega uczelni nie oznacza że jest mega mądry. Szczególnie gdy te mądrość zasłaniają nam uczucia. Trochę to wygląda tak jakby właśnie Ci nie ufal i sprawdzal ale nie mial na to do konca pomyslu. Pytanie brzmi po co? Czemu ci nie ufa? 

Zanim się z nim spotkasz przemysl czy wasza relacja ma przyszłość skoro robi Ci takie numery, co moglo wplynac na to ze zalozyl te konta i postanowił napisać do Ciebie i wysyłać Ci takie zdjęcia?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×