Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mammalia

Czy jest możliwe, ze wpadlismy?

Polecane posty

Pękła nam prezerwatywa w 17 dniu cyklu (teoretycznie 2 dni po owulacji, moje cykle trwaja 28 dni) czy moglo dojsc do zaplodnienia? Zawsze mialam idealnie regularne miesiączki, teraz mi się spóźnia i nie mam żadnych objawów, które zawsze miałam przed. Dodatkowo od kilki dni mam podwyższoną temperature (37 stopni) a nie mam zadnych innych objawow choroby typu kaszel, katar czy bol gardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🧡Hhjd

To może być wszytko, twój stres przed ciąża może powodować zmiany miesiączkowe itd. Naprawdę nasz mózg potrafi nieźle namiezac. Najlepiej kup test albo do lekarza. Trzymam kciuki żeby wyszło jak chcesz 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Mogło dojść do zapłodnienia. Na owulację ma wpływ wiele czynników, zależy czy mamy  jakiś stres, bierzemy antybiotyk, czy piłyśmy alkohol itd. Mogą przez to wystąpić przesunięcia cyklu, dlatego warto mieć komputer cyklu. Ja używam cyclotestu myway, bo można tam wszystko zapisywać, to znaczy te dodatkowe czynniki i urządzenie uwzględnia później je przy wyznaczaniu dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Mogło dojść do zapłodnienia. Na owulację ma wpływ wiele czynników, zależy czy mamy  jakiś stres, bierzemy antybiotyk, czy piłyśmy alkohol itd. Mogą przez to wystąpić przesunięcia cyklu, dlatego warto mieć komputer cyklu. Ja używam cyclotestu myway, bo można tam wszystko zapisywać, to znaczy te dodatkowe czynniki i urządzenie uwzględnia później je przy wyznaczaniu dni płodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałabyś potrzebę pogadać, to polecam dwiekreski.pl - to pomoc dla kobiet w nieplanowanej ciąży. Bez oceniania, dyskrecja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Nie wiem, w jaki sposób sprawdzasz owulację, ale ogólnie zdarzają się przesunięcia nawet jak cykl zdaje się być regularny. Przemyśl zakup komputera cyklu. Świetne są cyclotesty myway. Pierwszy raz spotkałam się z nimi w Niemczech, tam są popularne. U nas bez problemu też można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×