Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Zagadka

Mam taką sytuację. O co jemu chodzi??

Polecane posty

Gość Pani Zagadka

Mam taką sytuację. Znamy się mało, prawie wcale. Coś mnie w nim intryguje. Ja jestem w wieloletnim związku on chyba wolny. On zachowuje się dziwnie. Spogląda, szuka kontaktu, pożera  wzrokiem, kręci się blisko, zagaduje. A jak jestem już blisko i coś mówię to jakby się dystansuje, szybko odpowiada i ucieka, nie patrzy w oczy, jakby sztywnieje. Z wesołego, wyluzowanego faceta zamienia się w chłodnego i jakby uciekającego. Wtf?? Ja chce zmniejszyć dystans żeby go poznać bi mnie ciekawi. Uśmiecham się , czasem podejdę , zagadam bo widzę ze jest otwarty i wesoły a tu nagle bach! On patrzy się i patrzy i nagle ucieka. Z czego to wynika ?

 

Pisałam na innym temacie ale nikt nie opisał, latego zakłaam własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a macie jakis kontak, spotykacie sie rozmawiacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Zagadka

Mamy bardzo rzadki kontakt i nie znam go za bardzo. Mieszkamy w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Może mu się podobasz ale jest nieśmiały, dlatego ucieka kiedy to ty do niego się zbliżasz pokazując tym swoją pewność siebie. Może poudawaj nieśmiałą to poczuje nad tobą przewagę i sam zagada 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Może mu się podobasz ale jest nieśmiały, dlatego ucieka kiedy to ty do niego się zbliżasz pokazując tym swoją pewność siebie. Może poudawaj nieśmiałą to poczuje nad tobą przewagę i sam zagada 😄 

Facetów kręci niedostępność 😄 to fakt . autorka własnie tak powinna zrobić. poudawac niesmiala a jak juz on polknie haczyk to go pożreć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Zagaka

On nie należy do nieśmiałych facetów. Pracę ma taką, że ma dużo kontaktu z ludźmi, więc musi być wygadany i kontaktowy i taki jest. I czasem coś zagada neutralnego, ale jak już ja podchodzę blisko, to tak jakby się peszył. Czy tak może być, że taki wygadany facet tak mocno się zmienia przy kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co chcesz się zbliżyć do niego? Szukasz nowej gałęzi na która mogła byś przeskoczyc? Jak malpa, nie pusco jednej galezi dopoki nie chcwyci drugej. Nawet jeśli tamtemu się podobasz to gdybyś była na prawdę szczęśliwa ze swoim facetem to byś nie miała takich rozkmin, ale widac ze szczęśliwa nie jesteś i szukasz lepszej opcji...wtedy się kończy związek i dopiero sie cos nowego zaczyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po co o tym rozmyślasz? Masz nudę w związku i szukasz odskoczni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Po co o tym rozmyślasz? Masz nudę w związku i szukasz odskoczni? 

Pewnie tak 😅

A może się zakochała 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Zagadka

Chce go tylko bliżej poznać a nie zaciągnąć do łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruiminionki

Ale widac on cie nie chce blizej poznac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Zagadka

Tego nie jestem taka pewna. Poza tym krótko się znamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

O nic mu nie chodzi! Z czego wnioskujesz, ze jemu o cos chodzi. Poprostu ci sie podoba i jego zachowanie interpretujesz na swoj sposob. Gdyby ci sie nie podobal nie wpadlabys na taki glupi pomysl, ze moze mu o cos chodzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Facetów kręci niedostępność 😄

brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×