Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klos

tak bardzo nienawidzę kobiet, po prostu niecierpie ich

Polecane posty

Gość klos

dlatego, ze nie mam powodzenia i cale zycie bylem odtrącany, dostawalem kosze, zdradzany itp.., dlatego was po prostu nie cierpie, za to ze macie w zyciu o wiele latwiej i wszystko macie, niecierpie was kooorwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

😂 😂 😂 

Jaka frustracja. 

Widocznie sobie zasłużyłes. 

Tak btw. Jak mozna być zdradzanym skoro całe życie byłeś odtrącanym? Jedno wyklucza drugie. Skoro KAŻDA cie odtracila to kto cie zdradzał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klos
 

😂😂😂 

Jaka frustracja. 

Widocznie sobie zasłużyłes. 

Tak btw. Jak mozna być zdradzanym skoro całe życie byłeś odtrącanym? Jedno wyklucza drugie. Skoro KAŻDA cie odtracila to kto cie zdradzał? 

mam 34 lata, na tyle lat zycia bylem w dwoch zwiazkach i w obu przypadkach bylem zdradzany, poza tym wiecznie dostawalem kosze, nienawidze was... aha i beke mam z tego, ze "widocznie zasluzylem" haha no jasne.. bo bylem ... za dobry dla was szm.aty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoho

Idź się upij albo idź do klubu i znajdź sobie nową laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini

Wiesz z czym możesz mieć problem, ze poza kobietą nie masz swojego życia. Kobiety wyczuwaja ze moga wszystko i odchodzą. Nikt nie lubi desperatow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Pewnie nic sobą nie reprezentujesz. Zero pasji, życia, tylko frustracja. Ja zawsze na początek chce poznać hobby faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Pewnie nic sobą nie reprezentujesz. Zero pasji, życia, tylko frustracja. Ja zawsze na początek chce poznać hobby faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Skoro nazywasz kobiety tak brzydko, to raczej nie dziw się, że jesteś sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39 i pół
 

dlatego, ze nie mam powodzenia i cale zycie bylem odtrącany, dostawalem kosze, zdradzany itp.., dlatego was po prostu nie cierpie, za to ze macie w zyciu o wiele latwiej i wszystko macie, niecierpie was kooorwy!!!

Szkoda mi ciebie, stary. Spróbuj z mężczyznami 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, ale do winy za cokolwiek się nie poczuwam się : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

znowu ten arystocweles chyba 😄 ja za to lubie kobiety za to ze dostarczaja mi rozrywki czyli beki z nich 😄 smieszy mnie jak bardzo robia sobie na zlosc lecac tylko na wyglad hehehe potrafia odrzucic "stworzony dla nich ideal i blizniacza dusze" tylko dlatego ze sie nie podoba jego ryj 😄 wystarczylo sie przyzwyczaic i mialabys raj ze mna jeszcze jakies  moze 60 (z czego 50 wyglad nie mialby znaczenia bo za te okolo 10 bedziemy mieli ponad 40 czyli ty i ja bedziemy juz brzydalkami :D) lat a tak przepadlo, gnij sama... moglem byc dla Ciebie o wiele lepszy niz taki jak mialas to szczescie poznania mnie, co ci sie niesamowicie podonalo no ale to .../alas... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

znowu ten arystocweles chyba 😄ja za to lubie kobiety za to ze dostarczaja mi rozrywki czyli beki z nich 😄 smieszy mnie jak bardzo robia sobie na zlosc lecac tylko na wyglad hehehe potrafia odrzucic "stworzony dla nich ideal i blizniacza dusze" tylko dlatego ze sie nie podoba jego ryj 😄wystarczylo sie przyzwyczaic i mialabys raj ze mna jeszcze jakies  moze 60 (z czego 50 wyglad nie mialby znaczenia bo za te okolo 10 bedziemy mieli ponad 40 czyli ty i ja bedziemy juz brzydalkami :D) lat a tak przepadlo, gnij sama... moglem byc dla Ciebie o wiele lepszy niz taki jak mialas to szczescie poznania mnie, co ci sie niesamowicie podobalo no ale to zje/balas... papa nigdy wiecej zaangazowania w cos z zadna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Współczuję, ale do winy za cokolwiek się nie poczuwam się : ) 

Na pewno czegoś takiego nie będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

wiem ze ona tego nie przeczyta, tak jakos mi sie napisalo 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłeczna
 

Szkoda mi ciebie, stary. Spróbuj z mężczyznami 😘 

dokładnie. Mężczyźni podobno tacy zarąbiści a kobiety to dramat, to niech się wiążą ze sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

dlatego, ze nie mam powodzenia i cale zycie bylem odtrącany, dostawalem kosze, zdradzany itp.., dlatego was po prostu nie cierpie, za to ze macie w zyciu o wiele latwiej i wszystko macie, niecierpie was kooorwy!!!

Vice versa skur'ysynie. Macie we wszystkim lepiej szmaciarze! A gracie ofiary! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×