Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna

Poronienie zatrzymane

Polecane posty

Gość Smutna

Witam. 20 grudnia lekarz stwierdzil ciaze 5 tydzien. 10 stycznia kolejna wizyta pecherzyk urósł ale zarodka brak lekarz powiedział że może to być puste jajo plodowe kazał przyjsc po tygodniu. 17 stycznia to samo pecherzyk urósł ale nadal brak zarodka powiedział że na 100% To puste jajo. Miałam przyjść do niego po 4 dniach jeśli nadal nic nie będzie da skierowanie do szpitala. 21 stycznia lekarz zauważył plod Ale stwierdził że ciąża zatrzymała się na 8 tyg A powinien to być już 10 tydz. Zarodek powinien być większy i mieć już bijące serduszko czego u mnie zabrakło. Dał skierowanie do szpitala z diagnozą poronienie zatrzymane. Było mi ciężko bo caly czas miałam nadzieję że wszystko się ułoży do szpitala jechałam jak na jakiś wyrok. 23 stycznia (dzień przyjęcia na oddział) lekarka zrobiła usg potwierdziła diagnozę mojego lekarza dostałam tabletki na poronienie po paru godzinach (brzuch bolał niesamowicie mocno) macica zaczęła się oczyszczac. Na drugi dzień rano miałam usg lekarz powiedział że jeszcze sporo zostało więc zdecydowałam się na zabieg leżeczkowania. Wyszłam na drugi dzień. Lekarz powiedział że mogę trochę plamic  i może pobolewac brzuch. Dostałam L4 na 2 tygodnie. Od zabiegu minęły 13 dni nadal krwawie raz mocniej raz słabiej. Dwa czy trzy razy wyleciały ze mnie takie większe skrzepy krwi trochę się zaniepokoilam. Czy mialyscie taka sytuację?Jak długo krwawilyscie po zabiegu ? Kiedy zaszlyscie w kolejną ciążę? Jutro mam kontrolę u lekarza. Czy może mi wystawić kolejne l4 ? Nie radzę sobie z strata. Nie wyobrażam sobie wrócić do pracy gdzie ludzie będą pytać co się stało i wgl A ja za każdym razem gdy o tym pomyśle zbiera mi się na płacz. Bardzo chciałam i nadal chce mieć dziecko.  Jak długo mogę być na zwolnieniu by móc się uporać z strata ? Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×