Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yhb

Kiedy dzieci zaczynaja spac dluzej w nocy?

Polecane posty

Gość Yhb

Mam tygodniowe dziecko w domu, daje nam w kość w nocy bo jego drzemki trwają max godzinę. W dzień jest lepiej, ale z tego zmęczenia szukam pocieszenia że za niedługo się to skończy. No właśnie, kiedy wasze dzieci zaczęły sobie wydłużac nocne drzemki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onano
 

Mam tygodniowe dziecko w domu, daje nam w kość w nocy bo jego drzemki trwają max godzinę. W dzień jest lepiej, ale z tego zmęczenia szukam pocieszenia że za niedługo się to skończy. No właśnie, kiedy wasze dzieci zaczęły sobie wydłużac nocne drzemki?

to jest BARDZO ROZNIE. naprawde. Moje dziecko zaczelo spac 4,5 godizn bez przerwy w nocy jak mialo dwa miesiace. jak mialo cztey, spalo 8-10 godzin, oczywiscie zdarzalo sie ze sie budzilo nawet jak mialo poltora roku, np chore czy zabkujace.

moja bratanica budzila sie kazdej nocy dwa razy az do drugich urodzin... i potem raz w nocy - nie kazdej ale prawie kazdej - az do ukonczenia 4 lat... 

twoje dziecko jest malenkie, wy zmeczeni zmiana , pbudkami,m typ ologiem i hormonami, wiec moja rada - odpoczywaj w dzien iel sie da. miej w nosie sprzatanie czy gotowanie wymyslnych obiadow,, bo to teraz jst drugorzedne, odpoczywaj !!!! bedzie lepiej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po tygodniu masz dosc?:D dobre...

z dziecmi jest roznie, osobiscie znam moze jedno dziecko ktore podobno spało w nocy ,ale tez miewało gorsze noce kiedy zle sie czuło, za długo pospało w dzien lub ząbkowalo.. i wlasnie tak dzieci rosną. Ja  mam dwa potworki i straszy budził sie w nocy do 4rz, wolal mnie po 2 razy minimum. Jak był niemowlakiem tez budzil sie mniej wiecej co 2h,a w okresie ząbkowania nie spalam wcale. Czasem kimałam na fotelu z nim na rękach.

Młodszy spał dobrze w okresie niemowlęcym.TZN budził sie co 3 h na piers, a w dzien nie spał prawie wcale. Nawet na zdjeciach zawsze zagapiony i usmiechniety. Jego drzemki trwały 20 minut, pol godziny to juz bylo dlugo. Pozniej byl etap ze spał ladnie,a teraz ma 3 lata , ostatnio troche chorował i znow nie spi w nocy. Z wieczora nie chce sie ułozyc, marudzi,a w nocy wędruje, tak ze od ostatnich 2 tygodni spi w zasadzie z nami,bo co go nie odstawie do jego pokoju to zaraz wraca.

Takze uzbroj sie w cierpliwosc, bo dzieci są trudne w chowaniu,a nawet te najgrzeczniejsze męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka spała super do 4 miesiąca. Później się zaczęło. Zęby, regres snu, skok rozwojowy. Teraz ma 8 miesięcy I jak prześpi 3 godziny pod rząd to jest sukces i dobra noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×